Menu PoTreningu.pl
Kup Dietę / Trening
Biorę udział
Weź udział w konkursie i...
Wygraj wakacje marzeń o wartości

Witaj w strefie marzeń PoTreningu.pl

Zamknij oczy i rozluźnij się. Wyobraź sobie, że masz 10 000 zł, za które możesz pojechać na wakacje marzeń. Gdzie byś pojechał? Co byś robił? Kogo byś ze sobą zabrał?

Możesz ziścić swoje marzenie! Zrealizuj je dzięki naszemu konkursowi na najlepszą metamorfozę!

Wystarczy, że wykupisz u nas dowolny plan, a my przez 3 miesiące będziemy obserwować jak zmienia się Twoje ciało!

W swoim planie będziesz miał dostęp do naszych specjalistów, którzy przygotują dla Ciebie dietę i trening oraz wspomogą radą, gdy będziesz miał jakieś pytania.

Wygrywa osoba, która przez okres 3 miesięcy zrobi największy postęp! Główna wygrana to bon na 10 000 zł do zrealizowania w serwisie wakacje.pl!

Sprawdź niektóre metamorfozy naszych użytkowników:

Metamorfoza Małgorzaty Otto
Metamorfoza Grzegorza Ciołka

Nie zwlekaj - wykup abonament i już dziś zacznij swoją metamorfozę!

Kliknij w przycisk, aby wziąć udział w konkursie. Masz już konto? Fantastycznie! Również kliknij w przycisk, a automatycznie zapiszemy Twój udział. Powodzenia! :)

Oświadczam, iż zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem Konkursu "Wygraj Wakacje Marzeń o wartości 10 000zł", rozumiem go i akceptuję.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SFD S.A. z siedzibą w Opolu, przy ul.Głogowskiej 23c, 45-315 Opole (KRS 0000373427, NIP 7543022222, REGON 160360680) w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia Żwycięzcy, zgodnie z art.23 ust.1 pkt.1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.z 2016 r. poz.922).
Chcę wygrać wakacje marzeń!

Minął już termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu

potrzebujemy Twojej opinii!

badanie satysfakcji klienta! :)