Menu PoTreningu.pl
Kup Dietę / Trening

Przystąp do programu partnerskiego!

Popraw sylwetkę swoich klientów i zarabiaj z nami

Obsługujemy 2 870 klientów Przystąp

Przystąp do programu partnerskiego

Polecaj użytkownikom swojej witryny internetowej i swoim klientom czy znajomym usługę naszych planów dietetycznych i treningowych. Możesz to robić z "czystym sumieniem", ponieważ świadczymy usługi na najwyższym poziomie i możemy pochwalić się tysiącami zadowolonych klientów.

Najwyższe prowizje od sprzedaży

Swoim partnerom oferujemy bardzo wysoką prowizję, od 30% wartości netto sprzedanego abonamentu planu dietetycznego i/lub treningowego.
W wyjątkowych przypadkach, dużych partnerów, popularnych i uznanych witryna internetowych, wysokość prowizji negocjujemy indywidualnie
z każdym partnerem.

Pozyskujecie klienta na zawsze

Naszą ofertę uatrakcyjnia fakt, że notujemy dużą liczbę kontynuacji abonamentów na naszą usługę. Klient, który raz z Państwa polecenia wykupi abonament, przedłużając go, prowizja zawsze będzie odnotowywana na Państwa koncie.

Przystąp do programu partnerskiego

Nie czekaj, wyróbuj nasz program partnerski od zaraz. Po założeniu konta dostaniecie Państwo materiały promocyjne w postaci kilkunastu bannerów w różnych formatach (animowane i statyczne) i rozmiarach, oraz indywidualne linki na które powinniście Państwo kierować swoich użytkowników. Pełny dostęp online 24/7 do statystyk sprzedaży, kliknięć, rejestracji oraz danych finansowych.

ZOBACZ PREZENTACJĘ PDF