Menu PoTreningu.pl
Kup Dietę / Trening

Brakuje Ci efektów ?

Nie jest łatwo poprawić swoją sylwetkę! Potrzebujesz planu treningowego i diety z prawdziwego zdarzenia!

Zaufaj naszym specjalistom - stworzymy dla Ciebie indywidualnie dobrany plan zdrowego odżywiania i treningów, dzięki któremu zdobędziesz założone cele.

kup plan kup bon upominkowy
Emil Kaleński brązowy medalista mistrzostw świata w kulturystyce klasycznej
SYLWIA SOBOTA mistrzyni polski w kategorii bikini fitness

Strefa mężczyzn

możesz:

 • pozbyć się tłuszczu
 • zbudować potężną masę mięśniową
 • wypracować rzeźbę i kaloryfer na brzuchu

Koniec pytań bez odpowiedzi i godzin straconych na sali treningowej testując rozpiski wzięte od kolegów, albo z internetu. Plany, które działają na innych, wcale nie muszą działać na Ciebie! Nie trać już czasu, sprawdź!

chcesz: (wybierz, by przejść dalej)

schudnąć zbudować wileką masę wielkiej klaty i barków wyrzeźbionego brzucha

Strefa kobiet

możesz:

 • schudnąć
 • ujędrnić uda i pośladki
 • mieć płaski brzuch

Odchudzanie to nie głodówka, a trening aby był skuteczny nie musi być powtarzany 5x w tygodniu. Nie trać już pieniędzy na wymyślne preparaty odchudzające, podaj informacje o sobie i testuj dietę od naszego dietetyka.

chcesz: (wybierz, by przejść dalej)

schudnąć mieć płaski brzuch jędrnych ud i pośladków poprawy całej sylwetki
dieta trening suplementacja od 1 zł za dzień
Nigdy nie jest za późno na zdrowe ciało i wspaniałą sylwetkę! Skorzystaj z wakacyjnej obniżki cen i kup dowolny plan po niższej cenie!
Cennik:
Cennik Diety + Treningi Diety Treningi
abonament na 1 miesiąc
54,99 zł 149 zł
39,99 zł 109 zł
34,99 zł 99 zł
abonament na 3 miesiące Najpopularniejszy wybór
39,99 zł/mies. 119,97 zł 249 zł
34,99 zł/mies. 104,97 zł 199 zł
29,99 zł/mies. 89,97 zł 199 zł
abonament na 6 miesięcy
34,99 zł/mies. 209,94 zł 449 zł
29,99 zł/mies. 179,94 zł 349 zł
24,99 zł/mies. 149,94 zł 309 zł
abonament na 12 miesięcy
29,99 zł/mies. 359,88 zł 849 zł
24,99 zł/mies. 299,88 zł 649 zł
19,99 zł/mies. 239,88 zł 599 zł
kup plan

Wspólne menu

Dla osób żyjących razem i pragnących wspólnie korzystać z proponowanych przez nas diet przygotowaliśmy możliwość połączenia planów.

nasz dietetyk opracuje dla Was odrębne diety (dostosowane do Waszych celów), ale oparte na możliwie tych samych posiłkach z użyciem tych samych produktów spożywczych

jak zamówić wspólną dietę?

najpierw skonfiguruj plan dla siebie, aby móc połączyć swoją dietę z dietą bliskiej Ci osoby. Dla niej również będzie przewidziany osobny proces konfiguracji planu.

zamów wspólną dietę

Najczęstsze pytania / FAQ

 1. Boje się, że od ćwiczeń siłowych urosną mi za bardzo mięśnie, nie chcę wyglądać jak napakowana kulturystka.

  Absolutnie nie powinno być takiej obawy. Sylwetki kulturystek są efektem wieloletniego stosowania farmakologicznych środków dopingujących, żmudnego treningu i rygorystycznej diety. W naszym przypadku ćwiczenia siłownie mają na celu jedynie wzmocnienie i ujędrnienie konkretnych partii ciała, co wspomoże też redukcję tkanki tłuszczowej z tych miejsc!

 2. Chciałabym zamówić u Państwa dietę. Mam trochę problemów jelitowych, jest kilka rzeczy, których nie powinnam jeść oraz takie, które są wskazane. Czy jest możliwość uwzględnienia tego w planie?

  Jeżeli chodzi o preferowane bądź nielubiane produkty spożywcze to jak najbardziej uwzgędniamy to w planowanym menu. Po zakupieniu planu proszę przekazać dietetykowi ktory bedzie do Pani dyspozycji stosowne wskazówki.

 3. Czy jest cała instrukcja co krok po kroku i jak robić podczas jednej wizyty na siłowni?

  Tak, przygotowujemy w planie treningowym pełną listę ćwiczeń, wraz z ilością powtórzeń i serii. Dodatkowo przy ćwiczeniach są dostępne opisy i filmy instruktażowe, pomagające klientom wykonywać je poprawnie.

 4. Czy kupując plan można przelać pieniądze w tradycyjny sposób? Na przykład na poczcie w tzw "okienku".

  Oczywiście można. Proszę wybrać z opcji płatności "płacę z PayU" a następnie opcję "przelew bankowy". Będzie przy niej ikonka formularza(blankietu) zwykłego przelewu.
  Wyświetlą się wszelkie dane do płatności, takie jak numer rachunku bankowego, odbiorca, tytuł przelewu, kwota. Bardzo ważne jest, aby te dane są zgadzały. Jest też opcja bezpośredniego wydruku już uzupełnionego blankietu przelewu.

 5. Czy muszę wnosić opłatę za plan co miesiąc? Jak z tego zrezygnować?

  Usługę wykupuje się jednorazowo. Nie prowadzimy abonamentów jak operatorzy telekomunikacyjni, nasi klienci nie są zobowiązani do przedłużania planu i wnoszenia kolejnych opłat. Otrzymuje się plan diety i/lub treningu na taki okres za jaki się zapłaci. Po tym czasie usługa ulega zawieszeniu, nie są pobierane żadne opłaty od klientów. To Ty sam decydujesz czy przedłużysz usługę i wykupisz plan na kolejny okres.

 6. Czy oferujecie Państwo listę produktów czy całe menu, skomponowane posiłki z przepisami?

  Oferujemy całe gotowe menu, przepisy wszystkich posiłków w diecie. Listę produktów potrzebnych do przygotowania posiłków również spisujemy dla Państwa wygody.

 7. Gdzie i kiedy wysłać informacje o posiadanym sprzęcie, przebytych dietach, lubianych produktach, preferencjach żywnościowych, treningowych itd?

  Takie informacje jak posiadany sprzęt, przebyte diety itp. można podać już bezpośrednio swoim ekspertom poprzez formularze "zapytaj trenera" i "zapytaj dietetyka" dostępne w zakładce "moja dieta | trening" po aktywacji abonamentu.
  W pierwszej kolejności przygotowujemy plan ogólny a następnie jest on już na podstawie rozmów klienta oraz przydzielonych mu ekspertów modyfikowany wspólnie z nimi. Takie rozwiązanie jest łatwiejsze i szybsze niż gdyby robić obszerny wywiad na etapie wstępnej ankiety, po prostu precyzyjniej jest pracować na gotowym schemacie.

 8. Gdzie znajdę swój plan diety i/lub treningu? Sprawdzam skrzynkę odbiorczą e-mail i żaden plan do mnie nie dotarł!

  Twoje rozpiski treningowe i żywieniowe są dostępne tylko i wyłącznie na stronie internetowej www.potreningu.pl
  Możesz je zobaczyć po zalogowaniu się na swoje konto korzystając z danych podanych podczas rejestracji. Są nimi login lub adres e-mail oraz hasło. Plan jest dostępny w zakładce "Moja dieta trening".

 9. Nie mam dostępu do siłowni, czy ułożycie mi trening w domowych warunkach?

  Naturalnie tak. Przygotowujemy również plany treningowe z użyciem sprzętu jaki posiadasz w domu. W praktyce wystarczą już hantle o 2-3 różnych wagach, mały gryf z obciążeniami, krzesła, stolik, karimata i buty do biegania po dworzu, aby zrobić dobry trening. Jeżeli dojdzie do tego ławeczka czy drążek rozporowy, to mamy już pełnię szczęścia :)

 10. Nie wiem jaki plan wybrać. Chciałbym przybrać na masie mięśniowej, aby być większym, ale mam dużo tłuszczu, co radzicie?

  W naszej ankiecie, podczas procesu zakładania planu możesz zaznaczyć kilka opcji. W takim wypadku radzimy zaznaczyć zarówno cel: schudnąć jak i cel: zbudować masę mięśniową. Należy jednak pamiętać, że obie te czynności są w pewnym stopniu przeciwstawne, i niezwykle ciężko będzie jednocześnie redukować tkankę tłuszczową i budować mięśnie. W początkowym stadium, Twój plan powinien być ukierunkowany na zrzucenie zbędnego otłuszczenia.

 11. Opłaciłam dziś abonament, kiedy mój plan zostanie przygotowany?

  Najczęściej Twój plan jest gotowy po 24h od momentu zaksięgowania przez nas Twojej wpłaty. Informujemy o tym osobnym e-mailem. Dostęp do swojego planu masz zawsze, wchodząc na naszą stronę, logując się i klikając w zakładkę "Moja dieta | trening"

 12. Planuję u Was zakupić plany diety i treningów, ale chciałbym, aby uwzględnić w nich odżywki które posiadam. Czy jest taka możliwość ?

  Naturalnie, po przygotowaniu podstawowego planu przez dietetyka i trenera proszę skontaktować się z nimi (jest taka możliwość gdy plan będzie już aktywny) i przekazać informację o posiadanych odżywkach, suplementach. Nasi specjaliści doradzą jak i kiedy je stosować, a odżywki węglowodanowe i/lub białkowe na wyraźną prośbę umieszczą w planie dietetycznym.

 13. Plany wspólne. Przy wyborze planu ankieta prowadzona jest dla jednej osoby. Czy coś źle wybrałem czy jakoś inaczej jest realizowane prowadzenie dwóch osób? Czy koszt jest taki sam dla planu wspólnego?

  Dla planu wspólnego przewidziane są osobne procesy rejestracji i konfiguracji tego planu. Każdy z Was osobno aktywuje i konfiguruje swój plan. Wówczas kiedy będą one już aktywne, będziecie mogli je ze sobą połączyć. Nasz dietetyk, który jest Państwa opiekunem uwspólni posiłki tak bardzo jak to możliwe. Przy zachowaniu Waszych odrębnych celów i preferencji co do lubianych/nielubianych produktów.
  Co do opłaty za drugi plan, to jeżeli założysz i aktywujesz plan dla siebie, a następnie już w naszym panelu zaprosisz do wspólnej diety druga osobę poprzez podanie jej adresu e-mail lub loginu (jeśli jest zarejestrowana w potreningu.pl) , to opłata za wykupienie jej planu będzie mniejsza o 10 zł.

 14. Po zakupach w sklepie SFD dostałem kod rabatowy obniżający o 10zł wykupienie planu na potreningu.pl. Chciałbym przedłużyć plan (obecny kończy się za 2 dni) z wykorzystaniem kodu. Gdzie znajduje się miejsce, w które można wpisać kod?

  Kod rabatowy otrzymany z potwierdzeniem złożenia zamóienia w sklepie SFD obowiązuje tylko przy zakupie nowego planu, a nie jego przedłużenia.

potrzebujemy Twojej opinii!

badanie satysfakcji klienta! :)