Menu PoTreningu.pl
Kup Dietę / Trening
Emil Kaleński brązowy medalista mistrzostw świata w kulturystyce klasycznej

Strefa mężczyzny plan szyty na miarę!

plan, który otrzymasz, będzie:

 • stworzony wyłącznie dla Ciebie
 • uwzględniał Twoje możliwości i cele
 • elastyczny - zmienimy go na Twoją prośbę

Koniec pytań bez odpowiedzi i godzin straconych na sali treningowej testując rozpiski wzięte od koleżanek albo z internetu. Plany, które działają na innych, wcale nie muszą działać na Ciebie!

Kupując jeden z naszych planów gratis otrzymasz również:

 • Pełną opiekę, nielimitowany kontakt z trenerem/dietetykiem.
 • Dostęp do pełnej bazy przepisów na dietetyczne potrawy, w dziale kuchnia. Są to autorskie dania wykorzystywane w jadłospisach profesjonalnych sportowców.
 • Dostęp do bazy 5000 produktów spożywczych, gdzie sprawdzisz ile kalorii mają zjedzone przez Ciebie produkty.
 • Dostęp do wielu przydatnych kalkulatorów, które obliczą odpowiednią dla Ciebie wagę i poziom tłuszczu w organizmie.
 • Dostęp do bazy 300 ćwiczeń, gdzie na filmach pokażemy Ci jak poprawnie wykonać na siłowni ćwiczenia jakie dostałeś od swojego indywidualnego trenera.
 • Dostęp do dziennika pomiarów, w którym będziesz widział swoje postępy.
 • Dostęp do dziennika żywieniowego, gdzie będziesz dodawał zjedzone przez siebie posiłki, wraz z ew. odstępstwami od diety rozpisanej przez Twojego osobistego dietetyka.
 • Dostęp do dziennika treningów, w którym możesz zapisywać swoje treningi wrazz ew. odstępstwami od nich, bądź z nadmiarowymi powtórzeniami.
 • Czego chcieć więcej? Nie zwlekaj! Kup plan

Trenuj skutecznie, czyli mądrze a nie długo!

Zauważyłeś pewnie, że możesz trenować często i intensywnie, a jedynym efektem jaki uzyskasz będzie przemęczenie i ogólne zniechęcenie. Twoją rozpiskę przygotujemy tak, abyś osiągnął swój cel przede wszystkim skutecznie, a to znaczy: szybko i mądrze.

Treningi ustalamy indywidualnie, a następnie korygujemy je razem z Tobą na podstawie osiąganych rezultatów. To bardzo ważne, bo to co poradził Ci kolega i było dla niego dobre, lub co przeczytałeś w internecie, w Twoim konkretnym przypadku może w ogóle nie dać rezultatów lub dać zupełnie odwrotne.

Dieta to 70% sukcesu!

Mawia się, że trening bez diety jest jak seks bez kobiety, a prawdziwą pracę nad sylwetką wykonuje się właśnie w kuchni, a nie na sali treningowej.

O Twoim sukcesie zadecyduje właśnie dieta. To odpowiednia nadwyżka kaloryczna, oraz stała i równomierna podaż węglowodanów, tłuszczy i przede wszystkim białka sprawi, że Twoje mięśnie wreszcie będą mogły zacząć rosnąć. Natomiast ograniczenie “złych” produktów i pustych kalorii i powstrzymanie złych nawyków żywieniowych jest wymagane, abyś równocześnie "spalał" tkankę tłuszczową.

Poznaj kilka z 1146 opinii klientów PoTreningu.pl!

Sprawdź wszystkie opinie
Szczerze polecam Na redukcji nawet nie czuć głodu a kg i cm w pasie lecą w dół
Dieta jak i treningi super odwody pospadaly po 3 cm w tali biust 2 cm biceps 1cm w ciagu 3 tygodni. Waga -2 kg oby tak dalej. Kontakt z trenerem i dietetykiem Super!!!!
Jedzenie dla każdego no i plus za to że na redukcji nie jest się głodnym
Super plan w końcu mam porządek w swoim treningu , polecam wszystkim .
Dieta wporzo można zmieniać posiłki trening też bez zarzutu
Dieta, trening oraz kontakt z trenerem i dietetykiem bardzo dobry. Aplikacja zdecydowanie wymaga poprawek.
Nigdy nie jest za późno na zdrowe ciało i wspaniałą sylwetkę! Skorzystaj z wakacyjnej obniżki cen i kup dowolny plan po niższej cenie!
Cennik:
Cennik Diety + Treningi Diety Treningi
abonament na 1 miesiąc
54,99 zł 149 zł
39,99 zł 109 zł
34,99 zł 99 zł
abonament na 3 miesiące Najpopularniejszy wybór
39,99 zł/mies. 119,97 zł 249 zł
34,99 zł/mies. 104,97 zł 199 zł
29,99 zł/mies. 89,97 zł 199 zł
abonament na 6 miesięcy
34,99 zł/mies. 209,94 zł 449 zł
29,99 zł/mies. 179,94 zł 349 zł
24,99 zł/mies. 149,94 zł 309 zł
abonament na 12 miesięcy
29,99 zł/mies. 359,88 zł 849 zł
24,99 zł/mies. 299,88 zł 649 zł
19,99 zł/mies. 239,88 zł 599 zł
Kamil Akielaszek Anna Klimek Karol Zdanowicz Łukasz Domeracki Tadeusz Swoiński Adrian Iwanowski poznaj naszych specjalistów

Jak to zrobić ?

krok 1

wybierasz abonament jaki Cię interesuje: sam trening, sama dieta bądź i to i to.

krok 2

podajesz informacje o sobie: waga, wzrost, wymiary. określasz swój cel i typ budowy ciała. możesz np. chcieć schudnąć, albo ujędrnić sylwetkę bądź przybrać na masie mięśniowej

krok 3

rejestrujesz się, bądź logujesz się jeśli masz już konto w PoTreningu.pl

krok 4

opłacasz przez internet wybrany abonament

krok 5

wybierasz abonament jaki Cię interesuje: sam trening, sama dieta bądź i to i to.

Nie zwlekaj!

kup plan

Wspólne menu

Dla osób żyjących razem i pragnących wspólnie korzystać z proponowanych przez nas diet przygotowaliśmy możliwość połączenia planów.

nasz dietetyk opracuje dla Was odrębne diety (dostosowane do Waszych celów), ale oparte na możliwie tych samych posiłkach z użyciem tych samych produktów spożywczych

jak zamówić wspólną dietę?

najpierw skonfiguruj plan dla siebie, aby móc połączyć swoją dietę z dietą bliskiej Ci osoby. Dla niej również będzie przewidziany osobny proces konfiguracji planu.

zamów wspólną dietę

Najczęstsze pytania / FAQ

zobacz najczęstsze pytania
 1. Boje się, że od ćwiczeń siłowych urosną mi za bardzo mięśnie, nie chcę wyglądać jak napakowana kulturystka.

  Absolutnie nie powinno być takiej obawy. Sylwetki kulturystek są efektem wieloletniego stosowania farmakologicznych środków dopingujących, żmudnego treningu i rygorystycznej diety. W naszym przypadku ćwiczenia siłownie mają na celu jedynie wzmocnienie i ujędrnienie konkretnych partii ciała, co wspomoże też redukcję tkanki tłuszczowej z tych miejsc!

 2. Chciałabym zamówić u Państwa dietę. Mam trochę problemów jelitowych, jest kilka rzeczy, których nie powinnam jeść oraz takie, które są wskazane. Czy jest możliwość uwzględnienia tego w planie?

  Jeżeli chodzi o preferowane bądź nielubiane produkty spożywcze to jak najbardziej uwzgędniamy to w planowanym menu. Po zakupieniu planu proszę przekazać dietetykowi ktory bedzie do Pani dyspozycji stosowne wskazówki.

 3. Czy jest cała instrukcja co krok po kroku i jak robić podczas jednej wizyty na siłowni?

  Tak, przygotowujemy w planie treningowym pełną listę ćwiczeń, wraz z ilością powtórzeń i serii. Dodatkowo przy ćwiczeniach są dostępne opisy i filmy instruktażowe, pomagające klientom wykonywać je poprawnie.

potrzebujemy Twojej opinii!

badanie satysfakcji klienta! :)