Menu PoTreningu.pl
Kup Dietę / Trening
Emil Kaleński brązowy medalista mistrzostw świata w kulturystyce klasycznej

Strefa mężczyzny plan szyty na miarę!

plan, który otrzymasz, będzie:

 • stworzony wyłącznie dla Ciebie
 • uwzględniał Twoje możliwości i cele
 • elastyczny - zmienimy go na Twoją prośbę

Koniec pytań bez odpowiedzi i godzin straconych na sali treningowej testując rozpiski wzięte od koleżanek albo z internetu. Plany, które działają na innych, wcale nie muszą działać na Ciebie!

Kupując jeden z naszych planów gratis otrzymasz również:

 • Pełną opiekę, nielimitowany kontakt z trenerem/dietetykiem.
 • Dostęp do pełnej bazy przepisów na dietetyczne potrawy, w dziale kuchnia. Są to autorskie dania wykorzystywane w jadłospisach profesjonalnych sportowców.
 • Dostęp do bazy 5000 produktów spożywczych, gdzie sprawdzisz ile kalorii mają zjedzone przez Ciebie produkty.
 • Dostęp do wielu przydatnych kalkulatorów, które obliczą odpowiednią dla Ciebie wagę i poziom tłuszczu w organizmie.
 • Dostęp do bazy 300 ćwiczeń, gdzie na filmach pokażemy Ci jak poprawnie wykonać na siłowni ćwiczenia jakie dostałeś od swojego indywidualnego trenera.
 • Dostęp do dziennika pomiarów, w którym będziesz widział swoje postępy.
 • Dostęp do dziennika żywieniowego, gdzie będziesz dodawał zjedzone przez siebie posiłki, wraz z ew. odstępstwami od diety rozpisanej przez Twojego osobistego dietetyka.
 • Dostęp do dziennika treningów, w którym możesz zapisywać swoje treningi wrazz ew. odstępstwami od nich, bądź z nadmiarowymi powtórzeniami.
 • Czego chcieć więcej? Nie zwlekaj! Kup plan

Trenuj skutecznie, czyli mądrze a nie długo!

Zauważyłeś pewnie, że możesz trenować często i intensywnie, a jedynym efektem jaki uzyskasz będzie przemęczenie i ogólne zniechęcenie. Twoją rozpiskę przygotujemy tak, abyś osiągnął swój cel przede wszystkim skutecznie, a to znaczy: szybko i mądrze.

Treningi ustalamy indywidualnie, a następnie korygujemy je razem z Tobą na podstawie osiąganych rezultatów. To bardzo ważne, bo to co poradził Ci kolega i było dla niego dobre, lub co przeczytałeś w internecie, w Twoim konkretnym przypadku może w ogóle nie dać rezultatów lub dać zupełnie odwrotne.

Dieta to 70% sukcesu!

Mawia się, że trening bez diety jest jak seks bez kobiety, a prawdziwą pracę nad sylwetką wykonuje się właśnie w kuchni, a nie na sali treningowej.

O Twoim sukcesie zadecyduje właśnie dieta. To odpowiednia nadwyżka kaloryczna, oraz stała i równomierna podaż węglowodanów, tłuszczy i przede wszystkim białka sprawi, że Twoje mięśnie wreszcie będą mogły zacząć rosnąć. Natomiast ograniczenie “złych” produktów i pustych kalorii i powstrzymanie złych nawyków żywieniowych jest wymagane, abyś równocześnie "spalał" tkankę tłuszczową.

Poznaj kilka z 1104 opinii klientów PoTreningu.pl!

Sprawdź wszystkie opinie
Dieta smaczna , możliwość zmian. Treningi ok
dieta urozmaicona, szybka do przrzadzenia i smaczna, trening uczciwy, zmienny , bardzo ciekawy.
Idealnie dopasowane treningi i dieta. Bardzo dobry kontakt z dietetykiem.
Świetna dieta, bardzo smaczna. Treningi super.
Wszystko idzie w dobrym kierunku. Dzięki diecie i treningowi rozpisanymi przez Was jest to o wiele prostsze i ma sens. Dziękuję
Jestem po kontuzji, nie ruszałem się przez 4-5 mc. Przytyłem z 94 do 104kg, teraz po mc wracam do siebie, jestem na redukcji, nie jestem wcale głodny, realizuje założone cele, dieta i trening są super....
Ostatni dzwonek na uformowanie sobie plażowej sylwetki na wakacje! Od 21 marca do 21 czerwca wszystkie plany -21% taniej!
Cennik:
Cennik Diety + Treningi Diety Treningi
-21% abonament na 1 miesiąc
55,99 zł 70 zł
39,99 zł 50 zł
31,99 zł 40 zł
-21% abonament na 3 miesiące
36,99 zł/mies. 110,97 zł 140 zł
28,99 zł/mies. 86,97 zł 110 zł
23,99 zł/mies. 71,97 zł 91 zł
-21% abonament na 6 miesięcy
30,99 zł/mies. 185,94 zł 235 zł
25,99 zł/mies. 155,94 zł 197 zł
23,99 zł/mies. 143,94 zł 182 zł
-21% abonament na 12 miesięcy
26,99 zł/mies. 323,88 zł 409 zł
20,99 zł/mies. 251,88 zł 318 zł
18,99 zł/mies. 227,88 zł 288 zł
Kamil Akielaszek Anna Klimek Karol Zdanowicz Łukasz Domeracki Tadeusz Swoiński Adrian Iwanowski poznaj naszych specjalistów

Jak to zrobić ?

krok 1

wybierasz abonament jaki Cię interesuje: sam trening, sama dieta bądź i to i to.

krok 2

podajesz informacje o sobie: waga, wzrost, wymiary. określasz swój cel i typ budowy ciała. możesz np. chcieć schudnąć, albo ujędrnić sylwetkę bądź przybrać na masie mięśniowej

krok 3

rejestrujesz się, bądź logujesz się jeśli masz już konto w PoTreningu.pl

krok 4

opłacasz przez internet wybrany abonament

krok 5

wybierasz abonament jaki Cię interesuje: sam trening, sama dieta bądź i to i to.

Nie zwlekaj!

kup plan

Wspólne menu

Dla osób żyjących razem i pragnących wspólnie korzystać z proponowanych przez nas diet przygotowaliśmy możliwość połączenia planów.

nasz dietetyk opracuje dla Was odrębne diety (dostosowane do Waszych celów), ale oparte na możliwie tych samych posiłkach z użyciem tych samych produktów spożywczych

jak zamówić wspólną dietę?

najpierw skonfiguruj plan dla siebie, aby móc połączyć swoją dietę z dietą bliskiej Ci osoby. Dla niej również będzie przewidziany osobny proces konfiguracji planu.

zamów wspólną dietę

Najczęstsze pytania / FAQ

zobacz najczęstsze pytania
 1. Boje się, że od ćwiczeń siłowych urosną mi za bardzo mięśnie, nie chcę wyglądać jak napakowana kulturystka.

  Absolutnie nie powinno być takiej obawy. Sylwetki kulturystek są efektem wieloletniego stosowania farmakologicznych środków dopingujących, żmudnego treningu i rygorystycznej diety. W naszym przypadku ćwiczenia siłownie mają na celu jedynie wzmocnienie i ujędrnienie konkretnych partii ciała, co wspomoże też redukcję tkanki tłuszczowej z tych miejsc!

 2. Chciałabym zamówić u Państwa dietę. Mam trochę problemów jelitowych, jest kilka rzeczy, których nie powinnam jeść oraz takie, które są wskazane. Czy jest możliwość uwzględnienia tego w planie?

  Jeżeli chodzi o preferowane bądź nielubiane produkty spożywcze to jak najbardziej uwzgędniamy to w planowanym menu. Po zakupieniu planu proszę przekazać dietetykowi ktory bedzie do Pani dyspozycji stosowne wskazówki.

 3. Czy jest cała instrukcja co krok po kroku i jak robić podczas jednej wizyty na siłowni?

  Tak, przygotowujemy w planie treningowym pełną listę ćwiczeń, wraz z ilością powtórzeń i serii. Dodatkowo przy ćwiczeniach są dostępne opisy i filmy instruktażowe, pomagające klientom wykonywać je poprawnie.

potrzebujemy Twojej opinii!

badanie satysfakcji klienta! :)