Menu PoTreningu.pl
Kup Dietę / Trening
Kamil Akielaszek Anna Zięba Karol Zdanowicz Łukasz Domeracki Tadeusz Sowiński Adrian Iwanowski
o Twoją dietę zadba

Tadeusz Sowiński

Specjalista z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie

Specjalista z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie, jako dietetyk współpracuje zarówno ze sportowcami klasy mistrzowskiej (z kadrą olimpijską wioślarek i wioślarzy), jak i również z osobami amatorsko zajmującymi się ogólnie pojętą rekreacją ruchową. Pomaga ludziom w walce z otyłością/nadwagą oraz w trudzie budowania suchej masy mięśniowej.

o Twój trening zadba

Kamil Akielaszek

Trener personalny z bogatym doświadczeniem

Trener personalny, szkoleniowiec, medalista Mistrzostw Polski w kulturystyce. Ze sportami siłowymi związany od 12 lat. Poprawa zdrowia i doskonalenie sylwetki za pomocą treningu i właściwego żywienia to jego pasja, którą szybko zaraża innych. Ze swoimi podopiecznymi odnosi sukcesy na polu kształtowania sylwetki. W swojej pracy pomaga zarówno początkującym, którzy marzą o utracie tkanki tłuszczowej i poprawie zdrowia oraz zaawansowanym, którzy chcą poprawić wyniki sportowe.

o Twój trening zadba

Karol Zdanowicz

Dyplomowany trener personalny oraz uczestnik wielu szkoleń

Dyplomowany trener personalny oraz uczestnik wielu szkoleń. Ukończył m.in. kurs dietetyki obejmujący również żywienie w poszczególnych jednostkach chorobowych. Warsztaty ze zdrowego odżywiania oraz 4. stopniowy kurs "Dietetyka i Suplementacja". Uczestnik seminarium Kettlebell metodą Hard Style Pavla Tsatsouline'a. Nieustannie dokształca się i poszerza swoją wiedzę w tych dziedzinach. Osoba aktywnie trenująca sztuki walki. Na co dzień Karol dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem jako instruktor w fitness clubie.

o Twoją dietę zadba

Łukasz Domeracki

Mgr inż. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka

Mgr inż. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka. Pasjonat sportów siłowych i sportów walki. Licencjonowany instruktor kulturystyki, uczestnik licznych szkoleń i warsztatów związanych z treningiem, żywieniem człowieka oraz suplementacją w sporcie. Autor pracy magisterskiej na temat żywienia i suplementacji w kulturystyce.

Nasz ambasador

Magdalena Kaleta

Mistrzyni Polski Seniorek w kategorii "bikini fitness" IFBB

o Twoją dietę zadba

Anna Zięba

Absolwentka kierunku Technologia Żywności i Żywienie człowieka

Absolwentka kierunku Technologia Żywności i Żywienie człowieka. Ukończyła specjalność dietetyka oraz uczestniczyła w licznych szkoleniach i konferencjach związanych z żywieniem i suplementacją w sporcie. Od 2007 roku posiada państwowe uprawnienia instruktora kulturystyki (fitness ćwiczenia siłowe), które wykorzystuje w praktyce jako trener personalny. Problemem żywienia człowieka interesuję się już od dłuższego czasu, a obecnie jako specjalista ds. żywienia i dietetyki pomagam ludziom nie tylko z problemami osiągnięcia prawidłowej masy ciała, ale przede wszystim w odzyskaniu zdrowia i dobrego samopoczucia w przypadku chorób dietozależnych.

Nasz ambasador

Marcel Przyszlak

Trener personalny z bogatym doświadczeniem

o Twój trening zadba

Adrian Iwanowski

Wicemistrz polski taekwondo olimpijskiego i członek kadry narodowej w roku 2011

Były zawodnik taekwondo olimpijskiego, wicemistrz polski i członek kadry narodowej w roku 2011. Obecnie licencjonowany instruktor kulturystyki, taekwondo i samoobrony. Absolwent wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Uczestnik wielu szkoleń i warsztatów poświęconych zagadnieniom: treningu funkcjonalnego, odnowy biologicznej, zasad żywienia i suplementacji w sporcie oraz wielu innych. Stale rozwija swoją wiedzę w tych dziedzinach.