Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Metamorfozy użytkowników PoTreningu.pl – Mateusz

Metamorfozy użytkowników PoTreningu.pl – Mateusz
Poznaj historię naszego klienta, Mateusza, który przy pomocy naszych planów dietetycznych i treningowych zmienił swoją sylwetkę nie do poznania!

Pozwól się poznać innym – czym się zajmujesz, jak lubisz spędzać wolny czas, jakie masz zainteresowania?

Jestem programistą, przez co dużą część dnia spędzam przed komputerem w pozycji siedzącej. Moje zainteresowania nie będą niespodzianką. Interesuje się głównie programowaniem oraz siłownią. W normalnych czasach starałem się chodzić na siłownię przed pracą zgodnie z planem. Teraz do ćwiczeń w domu dołączyłem bieganie z moją suczką Felą, którą widać na niektórych zdjęciach. Dodatkowo od niedawna uprawiam strzelectwo sportowe.

Jaka jest historia Twojej sylwetki? Z czego wynikały dotychczasowe zaniedbania?

Historia mojej sylwetki jest bardzo prosta. Po prostu rozleniwiłem się jeśli chodzi o dietę. Nie pilnowałem tego co jadłem. Gdy poczułem głód, częściej poddawałem się fast foodom, bo sądziłem, że „zapchają” mnie na dłużej i nie zważałem na jakość takiego jedzenia. O ironio, zacząłem „puchnąć” w czasie, gdy trenowałem kick boxing. Można sobie więc wyobrazić jaką miałem nadwyżkę kaloryczną, że pomimo treningu obrastałem w tkankę tłuszczową. W czasie, gdy porzuciłem treningi kick boxingu, zdecydowałem się wrócić na siłownię, lecz przyzwyczajenia co do odżywiania zostały te same.

Dlaczego chciałeś poprawić swoją sylwetkę?

Momentem kryzysowym były urodziny mojej mamy, gdy ubrany w koszulę usiadłem w restauracji i zobaczyłem jak opina się na moim brzuchu. Czułem się jak szynka wędzona obwiązana sznurkiem. To wtedy postanowiłem, że to koniec i trzeba coś z tym zrobić.

Skąd się dowiedziałeś o PoTreningu.pl i dlaczego zdecydowałeś się zaufać właśnie nam?

Po prostu wpisałem w wyszukiwarkę „plany treningowe”, a po przeanalizowaniu ceny i oferty wybrałem Waszą stronę.

Co chciałeś zmienić w swojej sylwetce?

Cel miałem jeden - zrzucić tkankę tłuszczową i poczuć się dobrze w swoim ciele.

Jak wyglądały Twoje początki?

paramoik

Byłem zmotywowany do zmian, więc nie powiem (jak by mogło się wydawać), że najtrudniej mi było zmienić swoje nawyki żywieniowe, ponieważ byłem świadom takiej zmiany i w pełni zaufałem dietetykowi. Możliwe, że pomogła mi w tym świadomość jaką wypracowałem w czasach szkoły średniej, gdzie pierwszy raz poszedłem na siłownie i zostałem z nią przez 4 lata.

Co było najtrudniejsze?

Najtrudniejsze dla mnie były zakupy. Jestem osobą, która nie lubi marnować jedzenia, a do posiłków potrzebne były produkty, których nie mogłem wykorzystać w całości, więc nadawały się do wyrzucenia. Po poznaniu systemu tak ustalałem posiłki, by zużywać prawie wszystko to, co kupiłem i mogłem np. obiady gotować raz na dwa dni.

Jak wyglądało Twoje samopoczucie przed współpracą z nami i jak się zmieniło podczas naszej współpracy?

Byłem gruby, dużo się pociłem, miałem mniej energii, a także mniejszą pewność siebie. Po tym czasie mogę powiedzieć, że mam o wiele więcej energii, jestem w stanie krócej spać. Nie mam problemu, by wstać o 6 rano i pójść przebiec 6 km z psem przed pracą.

Stałem się pewniejszy siebie jeśli chodzi o wygląd i wiem, że mogę być dla kogoś motywacją, by się wziąć za siebie, a nie mówić tylko „to genetyka”, „mam grube kości/skórę”.

Jak zmieniło się Twoje życie pod wpływem naszych planów? Czy prowadzisz zdrowy tryb życia?

Jestem o wiele bardziej świadomy jeśli chodzi o odżywianie. Wiem, że można skomponować tak posiłki w ciągu dnia, by być sytym po zjedzeniu i nie jest to głodówka.

Czy udało się pokonać jakieś złe nawyki/nałogi?

Fast foody staram się jeść sporadycznie i traktować to jako odskocznie, a nie nagrodę za „dietę”. Traktuję to jako normalny posiłek i przeważnie jak wiem, że będę jadł jedzenie takiego typu, to staram się zjeść mniej, by po zjedzeniu nie być ociężały następnego dnia.

Wszystko jest dla ludzi ale w odpowiednich ilościach. Zdarza mi się nawet odmówić śmieciowego jedzenia ponieważ nie mam na nie ochoty.

Jak oceniasz stronę PoTreningu.pl? Co było dla Ciebie najważniejsze? Czy poleciłbyś nas?

Mogę w pełni polecić Waszą stronę, po zmianach jest naprawdę funkcjonalna i wszystko jest bardziej czytelne niż w starszej wersji.

Jak oceniasz swojego dietetyka i trenera oraz posiłki i ćwiczenia?

Co do Pana Łukasza oraz Karola nie mam żadnych zastrzeżeń. Mój plan treningowy jest modyfikowany według moich sugestii, aktualnych warunków do ćwiczeń, jak również mogę liczyć na odpowiednie rady.

To samo dotyczy diety, chociaż wiadomo, po takim czasie mam swoje ulubione posiłki, na które zmieniam niektóre pozycje. Dodatkowo, dietetyk rozpisał mi oddzielnie plan suplementacji, przez co odczułem różnicę jeśli chodzi o regeneracje.

Jako osoba, która zmieniła swoje ciało – jak zmotywowałbyś osoby, które jeszcze się wahają?

Powiem krótko - warto. Nie ma co tracić czasu na usprawiedliwianie swojego wyglądu lenistwem, genetyką, grubymi kośćmi i innymi wymówkami. Jeśli nie masz stwierdzonych problemów uniemożliwiających zrzucenie wagi, to wysiłek się opłaci.

Ja dzisiaj jestem zszokowany tym, jak wyglądałem kiedyś i tego nie widziałem. Czuje się lepiej, podobam się sobie, nauczyłem się gotować, planować zakupy. Co najważniejsze - stałem się cierpliwym i zawzięcie dążącym do założonego celu. Mi, jako programiście, te nowo nabyte cechy bardzo pomagają w pracy.

Na koniec – co uważasz za swój największy sukces? Z czego jesteś dumny najbardziej?

Najbardziej jestem dumny z tego, że zauważyłem swój stan i wziąłem się na siebie bez wymówek. I, co najważniejsze, nadal chcę się tak odżywiać i nie zmieniać nowo nabytych nawyków żywieniowych.

Mogę też dodać, że nigdy nie lubiłem biegać, lecz dzięki planowi treningowemu nie trzeba mnie już do tego zmuszać.

Rozpocznij swoją metamorfozę

Nie zwlekaj - dołącz do Mateusza i setek tysięcy innych klientów, którzy dzięki naszej pomocy zmienili swoje ciało i zdrowie na lepsze!

Wybierz swój plan: https://potreningu.pl/plany-dietetyczne-treningowe

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.