Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Metamorfozy użytkowników PoTreningu.pl – Adriana

Metamorfozy użytkowników PoTreningu.pl – Adriana
Poznaj historię naszej klientki, Adriany, która przy pomocy naszych planów dietetycznych i treningowych zmieniła swoją sylwetkę nie do poznania!

Pozwól się poznać innym – czym się zajmujesz, jak lubisz spędzać wolny czas, jakie masz zainteresowania?

Pracuje jako asystent do spraw księgowości w biurze w dużej firmie produkującej materiały budowlane.

Wolny czas lubię spędzać na czytaniu i szukaniu większej ilości informacji o tym, jak żyć długo i zdrowo, jak prawidłowo ćwiczyć oraz zachować pozytywne nastawienie, oglądam też seriale i filmy, lubię praktykować jogę, spacerować na świeżym powietrzu oraz pielęgnować kwiaty doniczkowe (mam ich sporą ilość).

Moje zainteresowania to zdrowy styl życia, ćwiczenia fizyczne, czytanie, hoduje dużo roślin w domu i w ogrodzie, mam działkę, na której mąż uprawia warzywa i owoce, lubię też gotować.

Jaka jest historia Twojej sylwetki? Dlaczego chciałaś poprawić swoją sylwetkę? Z czego wynikały dotychczasowe zaniedbania?

Moja historia sylwetkowa jest dość długa. Zdrowym stylem życia zaczęłam się interesować już około 10 lat temu, wtedy też ważyłam więcej i zaczęło mi to przeszkadzać.

Zaczęłam najpierw od liczenia kalorii, ale nie patrzyłam na to, co jem, tylko na to, żeby się kalorie zgadzały. Podziałało to w pewnym sensie, bo nawet schudłam, ale ciało było nadal nieatrakcyjne, zwisające - tylko waga spadała. Zaczęłam więc ćwiczyć z Ewą Chodakowska, ćwiczyłam 6 do 9 razy w tygodniu, co było błędem, bo byłam strasznie przemęczona, ale ciało dalej nie było tym co mi się marzyło.

Po jakimś czasie poznałam mojego męża i zaprzepaściłam dietę i ćwiczenia, częściej pojawiły się jakieś przekąski, domowe obiadki, wyjazdy na grilla do restauracji na obiady z deserem, no i brak ćwiczeń. Po pewnym czasie oboje ponownie postanowiliśmy się wziąć za siebie, zaczęłam ponownie zdrowo gotować, ale nie liczyłam kalorii, było po prostu bardzo zdrowo, ale teraz wiem że jedzenia było za dużo. Zapisaliśmy się wtedy też na siłownię, jeszcze nie pracowałam tam, gdzie obecnie, mój Mąż też miał inna pracę i mogliśmy chodzić na siłownię rano, ale nie posiadałam jakiegoś planu - po prostu przechodziłam z maszyny na maszynę.

Wiadomo, życiu się potem wszystko pozmieniało - zmiana pracy, wesele, ogromny remont, nie było zbytnio czasu na zdrowe jedzenie i treningi. Ale ten czas nie był do końca zmarnowany, ponieważ cały czas szkoliłam się we własnym zakresie ze zdrowego trybu życia. W końcu wiem, że trzeba patrzeć i na kalorie i na makro i żeby było zdrowo i żeby prawidłowo ćwiczyć, ale i pamiętać o odpoczynku. Próbowałem nawet sama liczyć kalorie i makroskładniki, ale zajmowało mi to sporo czasu. Postanowiłam więc wykupić dietę i treningi na PoTreningu.pl. Było to dla mnie ułatwienie, ponieważ mam sporo przepisów i - co najważniejsze - wszystko jest policzone.

Jeśli chodzi o treningi kiedyś ćwiczyłam dużo na siłowni, ale wchodziłam na wszystkie maszyny po kolei bez żadnej większej wizji czy planu, jak i co ćwiczyć i na co jest w ogóle dane ćwiczenie. Na stronie PoTreningu.pl nie dość, że mam cały trening ułożony, to jeszcze nauczyłam się na jakie partie działa dane ćwiczenie.

Plan mam od stycznia tego roku, ale ćwiczyłam już prędzej, korzystałam też z cateringu dietetycznego. Dopiero teraz tak na poważnie się za to wzięłam, mam cały dzień ułożony tak, aby ze wszystkim się wyrobić i oszczędzam czas na układaniu diety, liczeniu kalorii, makroskładników i dobieraniu prawidłowego treningu oraz rozpisywaniu ile powtórzeń i ile serii muszę wykonać.

Skąd się dowiedziałaś o PoTreningu.pl i dlaczego zdecydowałaś się zaufać właśnie nam?

O stronie PoTreningu.pl dowiedziałam się od męża. W sumie on pokazał mi forum SFD i od tego się wszystko zaczęło. On sam również za czasów studiów ćwiczył, ale zarówno jak i ja, robił to nieumiejętnie przy zastosowaniu nieodpowiedniej diety.

Postanowiłam pomyszkować na stronie i dowiedziałam się, że można wykupić coś takiego jak plan dietetyczny i treningowy. Więc postanowiłam to zrobić. Podoba mi się forma Waszej strony, że wszystko mam ułożone, że mogę jeść zdrowo i smacznie, że w mojej diecie jest nawet miejsca na zapiekankę, że przepisy nie są skomplikowane i są tworzone z łatwo dostępnych składników.

Co chciałaś zmienić w swojej sylwetce?

Obecnie moim planem sylwetkowym jest zrobienie fajnej fitnessowej sylwetki - ładnie umięśnione i ujędrnione ciało, pozbycie się jeszcze sporej ilości tkanki tłuszczowej (nad czym pracujemy z trenerem i dietetykiem) - zrobienie najlepszej formy jaką miałam dotychczas. Mam też plany zabiegowe co do mojego ciała, np. ujędniające, redukcja rozstępów itp., aby pomóc jeszcze bardziej w osiągnięciu jak najlepszej formy i efektu wizualnego, ale również poprawa kondycji i siły ciała.

Moim mottem od długiego czasu jest "pracuj tak długo, aż Twoi idole staną się Twoimi rywalami".

Jak wyglądały Twoje początki? Co było najtrudniejsze?

Najtrudniejsze dla mnie było to, żeby nie podjadać, zrezygnować ze słodyczy, wina, chipsów. Przerobienie swojego dnia w taki sposób, aby zdążyć przygotować wszystkie posiłki dla siebie i męża, ale też mieć czas na trening, który obecnie trwa od 1,5 do 2 godzin, 4 razy w tygodniu.

ada2307

Wszystkie słodycze udało mi się wymienić na batony proteinowe, które kupuje na SFD. Nauczyłam się też pić więcej wody i ćwiczyć regularnie oraz dbać o swój sen.

Jestem z siebie naprawdę dumna, że daje rade to wszystko robić po pracy, bo nie ukrywam - czasem jest ciężko. Przygotowanie codziennie 8 posiłków, dla siebie i męża, zajmuje mi to około 2 godzin, a trening od 1,5 do 2 godzin, a trzeba znaleźć czas jeszcze na inne rzeczy.

Musiałam się nauczyć wybierać to, co jest ważne dla mnie i zaprocentuje na przyszłość - rezygnuję z lenistwa, TV, aby wykonać trening i zadbać o swoją przyszłość. Ale weszło mi to już tak w krew, że nie chciałabym nawet tego zmieniać. PoTreningu.pl nauczyło mnie regularności, dyscypliny i nie odpuszczania. Mogę wejść zawsze się zmotywować patrząc na przemiany innych osób - ja sama nadal jestem w tak zwanej "przebudowie", ale mam nadzieję, że będzie mi za kilka miesięcy dane pokazać 3 zdjęcie po dalszych miesiącach pracy.

Nauczyłam się w końcu też, że sylwetka, do której zawsze chciałam dążyć, to nie kwestia miesiąca czy dwóch, a praca nawet przez lata. Nie można rezygnować na starcie tylko cisnąć dalej, czas i tak upłynie, a my za kilka miesięcy będziemy mogli cieszyć się coraz lepszą sylwetką i kondycją.

Trudne były też treningi - chciałam dużo zrobić, dużo podnieść, ale wiadomo, że nie idzie wszystkiego na raz, trzeba stopniowo i rozważnie, bo można zrobić sobie krzywdę i nigdy nie sugerować się innymi a pracować w swoim tempie.

Jak wyglądało Twoje samopoczucie przed współpracą z nami i jak się zmieniło podczas naszej współpracy?

Przed współpraca chowałam się zawsze w dużych swetrach i ubraniach, które jak najbardziej mnie zakrywały. Nie czułam się sama ze sobą dobrze, a to było takie błędne koło, jedno zaniedbanie rodziło kolejne.

Obecnie, dzięki programowi PoTreningu.pl, czuje się znakomicie - jestem pełna energii, z każdym treningiem jestem o krok bliżej do wymarzonej sylwetki. Z większą chęcią chodzę na zakupy i ubieram się w zupełnie inne ubrania, bo nie jest mi już siebie samej tak wstyd, jak kiedyś.

Cieszę się z tego, że jem tak, jak jem i że mogę robić to, co robię, jestem z tego dumna, lubię się tym chwalić i namawiać innych do zmiany swojego trybu życia. Żeby każdy mógł doświadczyć tego, co ja.

Bardziej dbam o siebie i przykładam wagę do większej ilości rzeczy. Wraz z moim życiem odmieniło się życie mojego męża, ponieważ poszedł w moje ślady i razem jemy i razem trenujemy.

Moje ciało jeszcze jest dalekie do ideału wizualnego, ale tak jak mówiłam - trzeba sobie dać czas, ale postępy widzę z tygodnia na tydzień. Mogę teraz dbać o to, co jem, o to, jak ćwiczę, dodatkowo dbam o siebie też w innych aspektach typowo kobiecych – fryzjer, paznokcie, kosmetyki, jedna rzeczy motywuje do wykonywania kolejnej, jedna zmiana rodzi kolejną.

Jak zmieniło się Twoje życie pod wpływem naszych planów?

Moje życie zmieniło się całkowicie. Wiem obecnie, że już nigdy nie wrócę do starego stylu życia, bo to nie był „mój” styl. Kiedyś czułam się fatalnie. Teraz chodzę dumna i zadowolona z tego, co robię. Cieszę się i wiem, że jestem zdrowa, jestem zadowolona z tego, że mogę o siebie dbać i wiem jak to robić. Mogę pokazywać też innym prawidłową drogę i to, że wszystko jest możliwe, tylko trzeba chcieć.

Czy prowadzisz zdrowy tryb życia?

Prowadzę jak najbardziej zdrowy tryb życia, od 10 lat w pewnym sensie starałam się to robić, ale mój plan miał zawsze jakieś luki, odstępstwa, niedociągnięcia, błędy wynikające z niewiedzy. Obecnie udało mi się dzięki PoTreningu.pl wyeliminować to wszystko do minimum.

Czy udało się pokonać jakieś złe nawyki/nałogi?

Udało mi się rzucić na dobre palenie. Nie wyobrażam się, żebym do tego mogła wrócić, nawet do takiego okazjonalnego (które kiedyś mi się zdarzało). Ponadto kiedyś zdarzało mi się wypijać 1-2 butelki wina tygodniowo, nie czuję potrzeby obecnie kontynuowania tego, bo i po co. Ponadto cierpiałam kiedyś na bóle głowy, które zdarzały mi się nawet do 9 razy w tygodniu i musiałam zażywać dużą ilość leków przeciwbólowych, aby sobie pomóc, obecnie pomaga mi aktywność fizyczna i zdrowa dieta, a głowa boli mnie może do 4 razy w miesiącu maksymalnie. Udało mi się też zredukować ilość spożywanych słodyczy, zamieniłam je na batony proteinowe które kupuję na SFD.

Dbam tez o to, aby regularnie się badać, bo jest to taki komplet idealny zdrowego trybu życia i mam większe chęci ulepszać siebie i swoje życie coraz bardziej w tym roku w końcu zdecydowałam się na założenie aparatu ortodontycznego.

Jak oceniasz stronę PoTreningu.pl? Co było dla Ciebie najważniejsze?

Stronę oceniam na znakomitą, choć bardzo bym chciała żeby w przyszłości pojawiła się aplikacja potreningu ułatwiło by mi to pracę i odhaczanie wszystkiego oraz licznik wypitej wody i zażytych suplementów rozpisanych przez trenera.

Jak oceniasz swojego dietetyka i trenera oraz posiłki i ćwiczenia?

Mojego trenera oceniam znakomicie, zawsze mi pomaga i odpowiada na wszystkie moje pytania, mogę z nim szczerze porozmawiać i zawsze mi chętnie i dobrze doradzi. Zawsze jak mam problem pomaga mi jak najlepiej sobie z nim poradzić, przykładowo wysyła mi filmiki jak wykonać rozgrzewkę, rolować ciało, jak radzić sobie z bólem po treningu, jakie suplementy brać, jak dobrać prawidłowo obciążenie w treningu itp. Moja Pani dietetyk jest również wspaniałą kobietą pomagała mi ustalić zamienniki i podpowiedziała jakie badania wykonać kiedy miałam problemy żołądkowe, dzięki czemu odkryłam jakie produkty spożywcze mogły mi szkodzić.

Moja dieta jest bardzo ciekawie dobrana, ale korzystam też z opcji zamiany co pozwala mi wybrać danie na które mam ochotę lub takie aby zalegające produkty spożywcze się u mnie nie zmarnowały, mogę drukować całą listę posiłków wraz z sposobem wykonania, co najważniejsze mogę też wydrukować listę zakupów co pomaga mi w niemarnowaniu jedzenia, bo kupuję tylko tyle ile jest mi potrzebne. Jestem bardzo zadowolona z treningów obecnie postawiliśmy na 4 treningi tygodniowo, ale bardziej obszerne, trwające 1,5 do 2h , gdzie wykonuje 10-15 minutowa rozgrzewkę, trening siłowy który trwa 40 – 70 minut oraz trening cardio 20 – 40 minut, jakby co mogę też zawsze wymienić jakieś ćwiczenie, ale zdarza mi się to bardzo rzadko.

Czy poleciłabyś nas?

Oczywiście, że poleciłabym stronę potreningu , myślę że nie ma drugiej takiej w której mogę wykupić dietę, trening, zakupić wszystkie potrzebne rzeczy do treningów, odżywki, zdrową żywność i dodatki, mieć stały kontakt z dietetykiem i trenerem, wejść na forum i poczytać oraz porozmawiać z innymi użytkownikami, znajdę tu naprawdę wszystko co jest mi potrzebne, a co najważniejsze w tak dobrej cenie.

Jako osoba, która zmieniła swoje ciało – jak zmotywowałabyś osoby, które jeszcze się wahają?

Codziennie motywuję innych wstawiając na Instagrama przepiękne zdjęcia moich potraw, które jem. To samo robię w pracy - zachęcam innych do zdrowego trybu życia, nawet zbytnio nie musze tego robić, bo każdy widzi, że zawsze jestem pełna energii, ponadto każdy z ciekawością zagląda do moich pudełek z posiłkami i już nie raz ktoś poprosił mnie o przepis będąc zdziwionym, że dieta to nie równoznacznik jedzenia samych ogórków i sałaty.

Nie ma na co czekać, bo czas minie i tak, a my go tylko zmarnujemy nie robiąc nic. Istnieje tak fajna strona, na której jest wszystko wyłożone na tacy -  wystarczy po to sięgnąć. Jeśli ja dałam rade to i inni dadzą, tylko trzeba metodą prób i błędów oraz małych kroczków rozpocząć walkę o lepszych siebie, marzenia są po to, aby je spełniać. Mamy jedno życie - czemu przeżyć je w niezadowoleniu, ukryciu, niechęci i w złym samopoczuciu i kondycji fizycznej, jak można wszystko zmienić i procentować na przyszłe lata życia w dobrej kondycji, zdrowiu i wspaniałym wyglądzie fizycznym.

Na koniec – co uważasz za swój największy sukces? Z czego jesteś dumna najbardziej?

Obecnie najbardziej jestem dumna z redukcji obwodów. Kiedyś patrzyłam na wagę, ale nikt nie ma wagi zapisanej na czole, u mnie samej spadła ona jedynie o 3-4 kg, a efekt myślę jest widoczny gołym okiem. Pasek do spodni musiałam drugi raz zmieniać, bo okazał się za duży. Obecnie stawiam na obwody i wygląd fizyczny, a nie na to, co waga pokazuje.

Jestem dumna z tego, że moja decyzja zakupu programu dietetycznego i treningowego pociągnęła wiele innych pozytywnych działań w moim życiu, które również wpływają i jeszcze wpłyną na moją kondycję i wygląd ciała, czym mam nadzieję, że będę miała jeszcze okazję się pochwalić.

PoTreningu.pl nauczyło mnie systematyczności, zdrowego trybu życia i walki o swoje marzenia, bo wszystko jest możliwe tylko trzeba nieustannie do tego dążyć, nie poddawać się, a jeśli nawet powinie nam się noga, to nie jest powód do całkowitej rezygnacji, trzeba wstać i iść dalej robić to, aby osiągnąć swoje marzenia.

Rozpocznij swoją metamorfozę

Nie zwlekaj - dołącz do Adriany i setek tysięcy innych klientów, którzy dzięki naszej pomocy zmienili swoje ciało i zdrowie na lepsze!

Wybierz swój plan: https://potreningu.pl/plany-dietetyczne-treningowe

 

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.