Kiedy będę już stary, zasiądę w fotelu i opowiem moim wnukom o tutejszej opiece dietetycznej i treningowej. Wszystko w jak najlepszym porządku, wzorowo
Bardzo miła i precyzyjna obsługa profesjonalistów. Diety smaczne i proste do przygotowania. Treningi ułożone pod styl życia. Wszystko razem podziałało rewelacyjnie. Korzystam dalej i polecam