Vertigo123 21 listopada 2024 Kiedy będę już stary, zasiądę w fotelu i opowiem moim wnukom o tutejszej opiece dietetycznej i treningowej. Wszystko w jak najlepszym porządku, wzorowo
tomeksc 8 lipca 2019 przygode z dietą dopiero zaczynam wiec cięzko mi powiedziec ale trening super kontakt z trenerem tez :)