Posiłki proste, smaczne niewymagające stania przed garami przez długie godziny.
Możliwość zmiany posiłku czy produktu. Najważniejsze... skuteczna dieta POLECAM!!!
Co do planów treningowych. Solidne
Super kontakt super dieta jak i treningi poprostu nie wierzyłem że coś zdziałają ale jestem pod wrażeniem i bardzo Super kontakt z panią dietetyk jak i z trenerem więc polecam każdemu, kto się waha to niech tego nie robi tylko odrazu realizuje swój cel bo z Nimi zdziałacie cuda , Pozdrawiam Karol
Jestem zadowolony z urozmaiconej diety oraz dobrze dobranego treningu. Kontakt z dietetykiem jest bardzo dobry, a najbardziej podoba mi się możliwość zmiany posiłków lub samych produktów.
Smacznie, zdrowo i z rezultatem. Zgubiłem 7kg i piwny brzuch.
Treningi z głową i z dobra radą. Byłem przemęczony i przetrenowany. Teraz mogę trenować bez bólu i bez spadku " mocy"
Diety nie oceniam bo dopiero zaczynam, ale treningi mam od paru miesięcy i jestem mega zadowolony. Trener wszystko uwzględnia o co proszę, treningi są wymagające, widzę progres, więc nic tylko polecać :)
Jedzenie jest smakowite. Ale zajmuje trochę dużo czasu do przyrządzenia. Ale to jest tylko moja opinia.
Jeśli chodzi o treningi to są bardzo wyczerpujące jak dla mnie