Jestem bardzo zadowolony. Przepisy są proste, i naprawdę smaczne. Waga też idzie w dół, więc nie ma na co narzekać :).
Kontakt z dietetykiem jest bardzo prosty, i przyjemny. Jak na razie drugi miesiąc na diecie od PoTreningu, i nie myślę nawet o zmianie. Gorąco polecam.
3tygodnie i 1,5kg mniej, a jem i makaron i ryż :) dla wybrednych, są zamienniki, treningi - bardzo dobre, wszystko dobrze wyjaśnione i jest dobry kontakt z osobami nadzorującymi.
Nie trzymam się diety restrykcyjnie, ale ten plan otworzył mi oczy na to, co robiłem źle do tej pory. Potraw jest sporo, kontakt z "opiekunami" - wzorowy :) Efekty zadowalające - wszystko ok
Menu w pdf w porządku - brakuje jedynie nazw posiłków