Profesjonalisci. Wiedza co robia. Smaczne posilki, treningi troche ciezkie ale o to chodzi. Uzywalem wczesniej inne aplikacji o mialem problemy ze stawami ,tu stawy przestaly sprawiac problemu. Polecam
Dieta monotonna, ułożona bez wielkiego przemyslenia np. monotonna a zarazem duży rozstrzał produktów - ciężko robić zakupy. Sekcja z ćwieczeniamy słaba, cieżko znaleźć konkretne ćwiczenie.
Fachowa pomoc w osiąganiu trudnych celów. Z moim francuskim podniebieniem dużym plusem jest możliwość modyfikacji menu , posiłki smaczne i łatwe w przyżądzeniu. Polecam gdyż samemu trudno jest dobrać odpowiednią dietę i chodzenie na siłownię może nie przynieść porządanych efektów.
Baaardzo smaczna i stosunkowo tania dieta ! Na prawdę warto wydać parę złotych miesięcznie aby zdrowo się odżywiać i zmienić swoją sylwetkę na lepszą! :) świetny kontakt z dietetykiem i trenerem !
5 z plusem z ręką na sercu !