Profesjonalisci. Wiedza co robia. Smaczne posilki, treningi troche ciezkie ale o to chodzi. Uzywalem wczesniej inne aplikacji o mialem problemy ze stawami ,tu stawy przestaly sprawiac problemu. Polecam
3tygodnie i 1,5kg mniej, a jem i makaron i ryż :) dla wybrednych, są zamienniki, treningi - bardzo dobre, wszystko dobrze wyjaśnione i jest dobry kontakt z osobami nadzorującymi.
Nie trzymam się diety restrykcyjnie, ale ten plan otworzył mi oczy na to, co robiłem źle do tej pory. Potraw jest sporo, kontakt z "opiekunami" - wzorowy :) Efekty zadowalające - wszystko ok
Menu w pdf w porządku - brakuje jedynie nazw posiłków