Dieta: Dieta bardzo smaczna ,urozmaicona i przede wszystkim latwa w przygotowaniu co ma dla mnie duże znaczenie ponieważ jestem mama 2 dzieci i nie mam czasu na długie przesiadywanie w kuchni.Bardzo podoba mi się w diecie duza roznorodnosc kasz bo je lubie. Trening: Treningi ok chociaż niektóre ćwiczenia ciężko mi wykonywać (nie mam kondycji)Duzo czasu poswiecam na ćwiczenia na bieżni i rowerkach żeby rozruszać ciało i poprawić swoja kondycje.