Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Dieta redukcyjna dla dziewczyny 70 kg

Dieta redukcyjna dla dziewczyny 70 kg
Niechciany tłuszcz lubi odkładać się w okolicach brzucha, ud oraz bioder. Pomóc w jego zgubieniu mogą ćwiczenia, jednak w procesie chudnięcia kluczową rolę odgrywa to, co znajduje się na Twoim talerzu. Niestety, dietetyczne menu zazwyczaj kojarzy się z towarzyszącym uczuciem głodu, zmęczenia i z ogólnym brakiem dobrego samopoczucia. Jednak nie musi tak być. Jedynie co musisz zrobić, to sięgnąć po jadłospis dostosowany do Twoich potrzeb.

Jakie są zalety diety redukcyjnej?

Dieta redukcyjna pozwoli Ci na zgubienie około 0,5-1 kilograma masy ciała tygodniowo. Jest to możliwe, dzięki wyliczeniu zapotrzebowania kalorycznego, które uwzględnia Twoją aktywność, wagę, wzrost oraz wiek. Z uzyskanego wyniku odejmuje się od 500 do 1000 kalorii dziennie. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz rezygnować ze wszystkiego, co lubisz, a także stopniowo przyzwyczajasz organizm do mniejszych porcji.

Bycie na redukcji to świetny czas, aby nauczyć się zdrowych nawyków. Nasi żywieniowi eksperci podpowiedzą Ci, na co zwrócić uwagę, wybierając produkty. Ponadto otrzymasz pełną listę zakupów, co znacznie ułatwi przygotowywanie pysznych dań. W swoich propozycjach uwzględniamy składniki, które kupisz w większości sklepów. Tak więc niezależnie od tego, ile chcesz schudnąć, nie będziesz miała problemu, aby osiągnąć wymarzony cel. Przekonasz się również, że przygotowywanie pożywnych, dietetycznych posiłków nie musi być drogie.

Dieta nie musi być nudna

Dania w wersji fit nie ograniczają się do sałaty i ryżu. W naszej ofercie znajdziesz ponad 6000 tysięcy różnych posiłków. Pokażemy, że nietuczące desery mogą być tak samo smaczne, jak te w tradycyjnej wersji. Ponadto jeśli coś nie przypadnie Ci do gustu, bez problemu zmienimy daną pozycję w menu, ponieważ zależy nam na tym, aby posiłek był dla Ciebie chwilą przyjemności. Zdrowy tryb życia stanie się dla Ciebie łatwiejszą codziennością.

Jeśli masz problem z zaplanowaniem diety i treningu, skorzystaj z naszych indywidualnych planów treningowych i dietetycznych.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.