Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Jak schudnąć bez ćwiczeń?

Jak schudnąć bez ćwiczeń?
Wielu ludzi marzy o doskonałej sylwetce, jednak przez pracę lub natłok innych obowiązków nie znajduje czasu na długie i męczące treningi. Część osób ma również przeciwskazania zdrowotne do wykonywania intensywnych ćwiczeń. Choć aktywność fizyczna pomaga zrzucić zbędne kilogramy, nie jest niezbędna na drodze do upragnionej wagi. Kluczową rolę odgrywa tu dostosowany do indywidualnych potrzeb jadłospis wprowadzający do diety deficyt energetyczny.

Zbilansowane menu podstawą sukcesu

Podstawą zdrowego odżywiania jest regularne spożywanie niewielkich posiłków. Muszą być one bogate w białko, tak jak mięso, ryby czy tofu, ponieważ ten składnik zapewnia długotrwałe uczucie sytości. Podobne działanie ma błonnik zawarty m.in. w roślinach strączkowych. Co więcej, wspomaga on pracę jelit. Nie powinno się również zapominać o zdrowych tłuszczach, które znajdują się w orzechach oraz awokado. Niezwykle istotne jest dopasowanie diety do stylu życia, wieku, płci, wagi wyjściowej, a także swoich oczekiwań.

Zerwij ze złymi nawykami żywieniowymi

Jeżeli chcesz schudnąć, zrezygnuj z podjadania oraz przekąsek między ustalonymi wcześniej posiłkami. Wybierając naszą ofertę, zyskasz smaczny i odżywczy jadłospis. Dzięki niemu zrzucanie zbędnej tkanki tłuszczowej nie będzie kojarzyć się z uczuciem głodu oraz złym samopoczuciem. Za sprawą naszego menu zapomnisz o słodkich przekąskach czy czipsach i zastąpisz je świeżymi warzywami, owocami oraz zdrowymi deserami bez szkodliwego cukru.

Dieta dopasowana do Twoich potrzeb

Nasi specjaliści od żywienia zajmą się nie tylko Twoim jadłospisem, ale również listą zakupów. Ta pomoże Ci znaleźć składniki niezbędne do przygotowania odpowiednio zbilansowanych potraw. Eksperci, planując dietę, biorą pod uwagę również preferencje kulinarne klientów. Jeśli jakieś danie nie będzie Ci smakować, znajdziemy dla niego alternatywę, bo zależy nam na tym, aby jedzenie stało się dla Ciebie przyjemnością. Sprawdź naszą ofertę

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.