Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Dieta redukcyjna dla dziewczyny 90 kg

Dieta redukcyjna dla dziewczyny 90 kg
Dodatkowe kilogramy potrafią skomplikować życie – są powodem pojawiającej się zadyszki, czy też nie pozwalają Ci pokochać siebie. Aby się ich pozbyć, kobiety często decydują się na intensywne ćwiczenia lub na niszczącą organizm głodówkę. Takie praktyki pomagają schudnąć, lecz efekty nie utrzymują się zbyt długo.

Sprawdzonym sposobem na zmniejszenie tkanki tłuszczowej jest dieta redukcyjna. Dzięki niej będziesz zadowolona ze swojej wagi bez ogromnych wyrzeczeń.

Na czym polega dieta redukcyjna 90 kg?

Proces odchudzania nie musi kojarzyć się z ciągłym uczuciem głodu, niesmacznymi posiłkami oraz brakiem energii. Niestety nieodpowiedni jadłospis wywołuje właśnie takie skutki, dlatego wybierz prawidłowo zbilansowaną dietę redukcyjną, która pozwala na stabilny spadek masy ciała. Polega ona na utrzymaniu ujemnego bilansu kalorycznego w celu utraty tkanki tłuszczowej. To rozwiązanie eliminuje z codziennych posiłków od 500 do 1000 kalorii, dzięki czemu w ciągu tygodnia zrzucisz około 0,5-1 kilograma wagi.

Główną zaletą zmniejszania masy ciała tym sposobem jest utrzymanie równowagi organizmu. Łagodne ograniczanie przyjmowanych kalorii nie powoduje napadu głodu ani spadku poziomu energii. Jadłospis dostosowany do Twoich potrzeb pomoże Ci w pozbyciu się złych nawyków i wykształceniu tych dobrych. Dzięki temu szkodliwe ciasteczka zamienisz w pyszne, a do tego zdrowe przekąski. Nasz dietetyk podpowie, po jakie produkty sięgać, aby uzyskać zadowalający efekt.

Dlaczego warto wybrać nasz plan dietetyczny?

Zdrowe gotowanie nie musi być drogie. Doradzimy Ci, w jaki sposób zrobić zakupy, aby zmieścić się w zaplanowanym budżecie. Na naszej stronie możesz w prosty sposób wygenerować pełną listę zakupów, dzięki czemu nie zapomnisz o żadnym produkcie. Ponadto stawiamy na składniki, które są dostępne w większości sklepów. Wszystko po to, abyś każdego dnia mogła realizować swój cel, którym jest idealna figura.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.