Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Metamorfozy użytkowników PoTreningu.pl – Damian

Metamorfozy użytkowników PoTreningu.pl – Damian
Poznaj historię naszego klienta, Damiana, który przy pomocy naszych planów dietetycznych i treningowych zmienił swoją sylwetkę nie do poznania!

Pozwól się poznać innym – czym się zajmujesz, jak lubisz spędzać wolny czas, jakie masz zainteresowania?

Nazywam się Damian, mam 23 lata i od niespełna 2 lat pracuję jako ochroniarz na obiekcie magazynowym. W wolnym czasie lubię spędzać czas z bliskimi mi osobami i oglądać seriale oraz filmy. Z zainteresowań to m.in.: motoryzacja (szczególnie Japońska), uczęszczanie na festiwale muzyczne tudzież koncerty. Podróżowanie i spotykanie się ze znajomymi.

Jaka jest historia Twojej sylwetki? Z czego wynikały dotychczasowe zaniedbania?

Dietę zacząłem na przełomie lutego/marca. Jako że były to dopiero początki to wszystko było robione na oko. Zaczęło się od ograniczenia jedzenia i podjadania. Doszedłem do takiego stanu, że nie mogłem normalnie spojrzeć w lustro, więc postanowiłem wziąć się za siebie. Przez długi okres życia towarzyszył mi siedzący tryb życia, bez jakichkolwiek aktywności, dodatkowo brak kontroli nad spożywanym jedzeniem — ilościowym jak i jakościowym (głównie fast foody). Dodatkowo zdjęcia osób widziany w tzw. Social Mediach wcale nie pomagały, tylko obniżały jeszcze bardziej samoocenę. Aż w końcu postanowiłem powiedzieć dość i zmienić coś w swoim życiu.

Skąd się dowiedziałeś o PoTreningu.pl i dlaczego zdecydowałeś się zaufać właśnie nam?

Jak już wspomniałem — z początku działałem na własną rękę. Po pewnym czasie stwierdziłem, że lepiej będzie dokonać redukcji pod okiem kogoś, kto się na tym zna. Po przetestowaniu wielu portali dietetycznych padło na PoTreningu.pl. Przede wszystkim łatwy i szybki dostęp poprzez aplikację, duża różnorodność posiłków, zamienników w daniach oraz przeogromny wybór rodzajów diet. Bezproblemowy oraz szybki kontakt z Panią prowadzącą dietę również wywarł na mnie spore wrażenie, gdyż jest to kluczowe.

Jak wyglądały Twoje początki?

damiano-00Z perspektywy czasu śmiało mogę stwierdzić, że najtrudniejsze było zaczęcie i dyscyplina. Z początku towarzyszyła mi motywacja, lecz z czasem i ona przemija. Ciężko było się przestawić z poprzednich nawyków na te zdrowsze. Głównie ze względu na przyzwyczajenie do fast foodów, które po prostu uzależniają.

Jak wyglądało Twoje samopoczucie przed współpracą z nami i jak się zmieniło podczas naszej współpracy?

Przed rozpoczęciem współpracy towarzyszyło mi kiepskie samopoczucie i niska samoocena. Natomiast po tym, jak zacząłem widzieć efekty, to nastrój jak i wcześniej wspomniana samoocena się diametralnie zmieniły. Im bardziej widzę efekty, tym lepiej układają się wszystkie myśli w głowie.

Jak zmieniło się Twoje życie pod wpływem naszych planów? Czy prowadzisz zdrowy tryb życia? Czy udało się pokonać jakieś złe nawyki/nałogi?

Moje życie zmieniło się o 180 stopni! Jak wcześniej wspomniałem — z siedzącego trybu życia na aktywny. Przez cały ten czas prowadzę aktywny i zdrowy tryb życia. Niekiedy pozwalam sobie na jakieś pyszności, żeby człowiek nie oszalał po prostu. Dzięki kontroli tego co i jakiej jakości jem, ograniczyłem również alkohol. Największym nałogiem, a zarazem moim wrogiem było lenistwo, którego się wyzbyłem dzięki odpowiedniej motywacji i dyscyplinie.

Jak oceniasz stronę PoTreningu.pl? Co było dla Ciebie najważniejsze? Czy poleciłbyś nas?

Poszukiwałem i testowałem wiele portali dietetycznych, lecz ze wszystkich PoTreningu.pl wypadł najlepiej. Najważniejsze dla mnie podczas poszukiwań była prostota, na wielki plus aplikacja na telefon z szybkim dostępem, kontrola nawodnienia jak i możliwość zmiany składników/dań. Portal poleciłem nieraz i zrobiłbym to kolejny bez jakichkolwiek wątpliwości.

Jak oceniasz swojego dietetyka oraz posiłki?

Panią dietetyk oceniam na 5+! Odpowiada na każde moje pytanie, sama często zwraca się do mnie z różnego typu pytaniami o zdrowie, samopoczucie i nie tylko. Uważam, że jest to podstawa udanej diety — kontakt na płaszczyźnie klient-dietetyk. Posiłki również należą do topowych, duża różnorodność i różne smaki to jeden z wielkich plusów.

Jako osoba, która zmieniła swoje ciało – jak zmotywowałbyś osoby, które jeszcze się wahają?

Przede wszystkim nie bójcie się zacząć! Najgorszym co może być, to strach przed zaczęciem. Czy to dieta, czy siłownia — nie bójcie się zacząć i dajcie sobie czas! Nic nie przyszło od razu i nie zniknie w trymiga. Aby osiągnąć swój cel, musimy trzymać się ustalonych reguł, zdawać sobie sprawę z wyrzeczeń oraz benefitów, jakie na nas czekają po skończonej podróży. A uwierzcie mi, jeśli zaczniecie widzieć efekty, to poczujecie się jeszcze lepiej!

Na koniec – co uważasz za swój największy sukces? Z czego jesteś dumny najbardziej?

Za swój największy sukces uważam zmianę nawyków oraz dopilnowanie dyscypliny. Nigdy nie sądziłem, że uda mi się przejść taką drogę i takie trudności, a to jeszcze nie jest koniec. Długa droga jeszcze przede mną, pełna wyzwań. Motywacja pojawia się i znika, ale wyrobienie dyscypliny jest priorytetem. Do tego wszystkiego zmotywowała mnie również moja mama, która podobnie pewnego razu postanowiła obrócić swoje życie o 180 stopni i pokazała, że nawet w starszym wieku wszystko jest możliwe! I za to jej dziękuję.

Rozpocznij swoją metamorfozę

Nie zwlekaj — dołącz do Damiana i setek tysięcy innych klientów, którzy dzięki naszej pomocy zmienili swoje ciało i zdrowie na lepsze!

Wybierz swój plan: https://potreningu.pl/plany-dietetyczne-treningowe

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.