Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Metamorfozy użytkowników PoTreningu.pl – Mateusz

Metamorfozy użytkowników PoTreningu.pl – Mateusz
Poznaj historię naszego klienta, Mateusza, który przy pomocy naszych planów dietetycznych i treningowych zmienił swoją sylwetkę nie do poznania!

Pozwól się poznać innym – czym się zajmujesz, jak lubisz spędzać wolny czas, jakie masz zainteresowania?

Nazywam się Mateusz, od kilku lat mieszkam za granicą i pracuję jako fizjoterapeuta, więc aktywność fizyczna nie jest mi obca. Jeżeli chodzi o zainteresowania, to lubię wycieczki górskie, podróże no i oczywiście sport, który raz bardziej, raz mniej, ale zawsze był w moim życiu. Jako dziecko trenowałem pływanie i piłkę nożną, niestety pojawiła się kontuzja, która mnie wykluczyła z treningów. Później to zawsze czy bieganie, czy siłownia — raczej zawsze starałem się, żeby ta aktywność fizyczna była.

Jaka jest historia Twojej sylwetki? Z czego wynikały dotychczasowe zaniedbania?

Siłownia dość długo jest w moim życiu, natomiast były momenty, gdy miałem przerwy, trenowałem nieregularnie, nie jadłem tak, jak trzeba, nie trenowałem zbyt mocno. Ładnych parę lat temu był okres, gdzie byłem w naprawdę dobrej formie fizycznej i pomyślałem sobie, że chciałbym wrócić do tego co było kiedyś, ale żeby to zrobić muszę zacząć liczyć kalorie i kontrolować ilość jedzenia, dlatego pomyślałem, że dobrze by było, gdyby mi taki plan ktoś z góry ustalił. Bo moim problemem nie było to, że się odżywiałem niezdrowo, tylko ilość jedzenia, przez co moja sylwetka nie wyglądała tak, jak bym chciał.

Skąd się dowiedziałeś o PoTreningu.pl i dlaczego zdecydowałeś się zaufać właśnie nam?

Na facebooku obserwuję Michała Karmowskiego, bardzo podoba mi się jego podejście do treningu i do odżywiania, dużo zawsze mówił o platformie PoTreningu.pl czasem pokazywał też osoby, które przeszły metamorfozę i pomyślałem, że spróbuję.

Jak wyglądały Twoje początki?

Mateusz1992Na początku nie było łatwo, zwłaszcza wieczorami czułem uczucie głodu. No i liczenie kalorii oraz robienie sobie posiłków na cały dzień w odpowiednich ilościach... Ale mam wrażenie, że po dwóch tygodniach mój organizm się zaadaptował. Co najlepsze, to też nie było tak, że w stu procentach się trzymałem planu, bo w weekend czasem wychodziłem do restauracji na pizzę czy burgera, ale było to zdecydowanie robione z głową.

Jak wyglądało Twoje samopoczucie przed współpracą z nami i jak się zmieniło podczas naszej współpracy?

Jeśli chodzi o samopoczucie, to z racji tego, że jadłem dużą ilość węglowodanów do każdego posiłku, miałem duże spadki energii zaraz po posiłku, zwłaszcza w południe czułem się bardzo zmęczony, a pracuję w zasadzie całe dnie. Podczas współpracy z PoTreningu.pl i z Panią dietetyk Anną zaczynałem się czuć coraz lepiej, miałem więcej energii i czułem się stabilniej w ciągu dnia no i zauważałem zmiany w sylwetce — to też motywowało.

Jak zmieniło się Twoje życie pod wpływem naszych planów? Czy prowadzisz zdrowy tryb życia? Czy udało się pokonać jakieś złe nawyki/nałogi?

Stałem się bardziej konsekwentny w treningu jak i w dbaniu o jedzenie. Dużo się ruszam, cardio po treningach siłowych, dużo spacerów + bieganie w weekend. Nie mogę powiedzieć, że wcześniej nie uprawiałem sportu, ale teraz jestem w tym konsekwentny i staram się nie odpuszczać.

Jak oceniasz stronę PoTreningu.pl? Co było dla Ciebie najważniejsze? Czy poleciłbyś nas?

Platforma PoTreningu.pl jest bardzo dobrze przygotowana. Wszystko jasno rozpisane — każdy posiłek, sposób przygotowania, makroskładniki, ale najlepsza dla mnie jest opcja zamienników, zarówno produktów jak i posiłków. Dla mnie najważniejsza jest prostota w posiłkach i szybkość przygotowania ze względu na brak czasu, a na PoTreningu można wszystko dostosować pod swoje możliwości. Dlatego zdecydowanie polecam wszystkim, którzy chcą zmienić swoją sylwetkę, ale chcą się też po prostu dobrze poczuć.

Jak oceniasz swojego dietetyka oraz posiłki?

Moją dietetyk Panią Anię oceniam bardzo dobrze. Szybko odpisywała na wiadomości, razem ustalaliśmy kaloryczność, obniżanie kalorii było stopniowe, dzięki czemu nie miałem napadów głodu czy spadków energii. Obecnie jestem w okresie masowym i sytuacja wygląda podobnie, stopniowo powoli do przodu.

Jako osoba, która zmieniła swoje ciało – jak zmotywowałbyś osoby, które jeszcze się wahają?

Inne osoby mógłbym zmotywować w taki sposób, że nie jest to aż takie trudne, jak się wszystkim wydaje. Dieta nie musi być czymś strasznym i nie trzeba sobie odmawiać wszystkiego, wystarczy trochę samodyscypliny i konsekwencji, a efektu przyjdą dość szybko.

Na koniec – co uważasz za swój największy sukces? Z czego jesteś dumny najbardziej?

Za swój sukces uważam to, że nabrałem dobrych nawyków żywieniowych, wiem, ile mogę jeść, żeby utrzymywać dobrą sylwetkę oraz nauczyłem się konsekwencji w treningu jak i sposobie odżywiania.

Rozpocznij swoją metamorfozę

Nie zwlekaj — dołącz do Mateusza i setek tysięcy innych klientów, którzy dzięki naszej pomocy zmienili swoje ciało i zdrowie na lepsze!

Wybierz swój plan: https://potreningu.pl/plany-dietetyczne-treningowe

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.