Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Metamorfozy użytkowników PoTreningu.pl – Przemysław

Metamorfozy użytkowników PoTreningu.pl – Przemysław
Poznaj historię naszego klienta, Przemysława, który przy pomocy naszych planów dietetycznych i treningowych zmienił swoją sylwetkę nie do poznania!

Pozwól się poznać innym – czym się zajmujesz, jak lubisz spędzać wolny czas, jakie masz zainteresowania?

Jestem kierowcą w restauracji, w przyszłości planuje otwarcie swojej. Oczywiście z posiłkami, które nie mają tylko smakować, ale przede wszystkim mają być zdrowe. W tej chwili moją główną pasją, połączoną z zainteresowaniem, stało się zdrowe gotowanie i treningi. Największą przyjemność sprawia mi gotowanie cały czas czegoś innego.

Jaka jest historia Twojej sylwetki? Z czego wynikały dotychczasowe zaniedbania?

Od dzieciństwa borykałem się z nadwagą, zawsze miałem kompleksy na punkcie swojego wyglądu, wstydząc się przebierać na W/F w szatni z chłopakami. Ale wraz ze zmianą stylu życia i porzuceniem wszystkich używek, od których byłem uzależniony, stwierdziłem że sylwetkę też trzeba zmienić, żeby pokochać samego siebie. Uwielbiałem się obżerać słodyczami i wszystkim, co niezdrowe.

Skąd się dowiedziałeś o PoTreningu.pl i dlaczego zdecydowałeś się zaufać właśnie nam?

O portalu PoTreningu.pl dowiedziałem się z obserwowania Pana Michała Karmowskiego. Zdecydowałem się dlatego, że wprowadzałem w życie samemu to, co usłyszałem na Pana Michała profilu i wszystko się sprawdzało. Więc stwierdziłem, że dlaczego miałbym nie zaufać jego podopiecznym i specjalistom.

Jak wyglądały Twoje początki?

Kolano2811Moje początki odchudzania się samemu wyglądały tak, że po prostu się głodziłem. Najtrudniejsze było dla mnie nauczyć się odejść od stołu, będąc nienajedzonym na maksa (tak jak lubiłem najbardziej).

Jak wyglądało Twoje samopoczucie przed współpracą z nami i jak się zmieniło podczas naszej współpracy?

Przed współpracą z portalem PoTreningu.pl jadłem cały czas to samo, na maksa niesmacznie. Przetrenowywałem się, spędzając wiele godzin na treningach, przez co byłem wykończony fizycznie i psychicznie. Dzięki portalowi zobaczyłem, że można jeść smacznie i wystarczająco, żeby nie chodzić głodnym. Trenować krótko, ale intensywnie, co przynosi dużo lepsze efekty.

Jak zmieniło się Twoje życie pod wpływem naszych planów? Czy prowadzisz zdrowy tryb życia?

Na pewno widzę dużo większy progres, niż jak trenowałem samemu bez żadnego planu.

Czy udało się pokonać jakieś złe nawyki/nałogi?

Nałogi, w których tkwiłem przez 10 lat, pokonałem jeszcze przed współpracą z PoTreningu.pl. W tej chwili jestem wolny od nałogów 2.5 roku. Wraz ze zmianą stylu życia, zmieniłem również swój wygląd i jedzenie. Pracuję nad tym każdego dnia.

Jak oceniasz stronę PoTreningu.pl? Co było dla Ciebie najważniejsze? Czy poleciłbyś nas?

Pracę portalu PoTreningu.pl oraz współpracę z trenerem i panią dietetyk oceniam 5/5. Plan treningowy i dietetyczny jest ustalony pode mnie tak jakby osoby, które mnie prowadzą, znały mnie całe życie. Wszystko jest ułożone indywidualnie do moich potrzeb w 100%, nawet bardziej niż tego oczekiwałem.

Jako osoba, która zmieniła swoje ciało – jak zmotywowałbyś osoby, które jeszcze się wahają?

Zmotywować innych mogę w ten sposób – sposób, w jaki samopoczucie zmienia się wraz ze zmianą nawyków żywieniowych i poprawą sylwetki, jest po prostu nie do opisania. Nigdy nie czułem się tak dobrze jak teraz, pełen życia, energii, wstawanie przed budzikiem – to wszystko jest czymś, o czym wcześniej nawet bym nie pomyślał, że jest możliwe.

Na koniec – co uważasz za swój największy sukces? Z czego jesteś dumny najbardziej?

Dumny z czego? Z siebie, że podjąłem walkę i udało mi się wygrać ze złymi nawykami, a teraz te dobre stały się nierozłączną częścią mojego życia. I myślę, że zostaną ze mną do końca życia.

Rozpocznij swoją metamorfozę

Nie zwlekaj — dołącz do Przemysława i setek tysięcy innych klientów, którzy dzięki naszej pomocy zmienili swoje ciało i zdrowie na lepsze!

Wybierz swój plan: https://potreningu.pl/plany-dietetyczne-treningowe

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.