Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Najlepszy baton dla wegan?

Najlepszy baton dla wegan?
Batony jako przekąska cieszą się dużym uznaniem nie tylko wśród miłośników słodyczy, ale również wśród osób aktywnych, żyjących w biegu i zapracowanych. Produkty tego typu na pierwszy rzut oka nie są kojarzone jako zdrowe artykuły spożywcze. Jednak coraz częściej w sklepach można znaleźć przekąski z bardzo ciekawym i funkcjonalnym składem, które mogą zmienić i odczarować obraz słodkiego małego co nieco.

Produkt specjalnego przeznaczenia żywieniowego – baton proteinowy

Coraz większą popularnością cieszą się produkty specjalnego przeznaczenia żywieniowego i fit słodycze w tym tzw. batony proteinowe, zawierające w swojej recepturze źródła białka.
Niezaprzeczalną zaletą tych produktów jest wygoda w ich spożywaniu. Można wszędzie je ze sobą zabrać i zjeść przy dowolnej okazji, w szkole, pracy, po treningu, czy na wakacyjnej wycieczce. Niewielkie rozmiary oraz dobrze skomponowany skład może sprawić, że w szybki sposób można zaspokoić fizyczny głód, słodką zachciankę oraz wpłynąć na regenerację.

Najlepsze batony dla wegan?

Jednak nie każdy baton, szczególnie proteinowy jest tak samo wartościowy. Wysoki udział białka to tylko jedna z zalet, jaką można znaleźć w najnowszym produkcie NUTLOVE VEGAN BAR PEANUT marki ALLNUTRITION, czyli w batonie nadziewanym orzechami arachidowymi z dodatkiem białka sojowego. Produkt ten charakteryzuje prosty i przejrzysty skład oraz brak dodatków pochodzenia zwierzęcego.

W NUTLOVE VEGAN BAR CRANBERRY znajdziemy owoce żurawiny, które są bogatym źródłem przeciwutleniaczy w tym witaminy C. Natomiast NUTLOVE VEGAN BAR PEANUT COCONUT & ALMONDS, czyli w batonie nadziewanym migdałami i wiórkami kokosowymi, znajdziemy źródła tłuszczów średniołańcuchowych w tym MCT.

Przede wszystkim brak dodatku cukru

Główną zaletą tych słodyczy jest brak dodanego cukru. Słodki smak pochodzi z naturalnej słodyczy daktyli, żurawiny, rodzynek, syropu z agawy oraz erytrytolu, który został wykorzystany w smaku migdałowo-kokosowym. Pozostałe smaki nie zawierają tej substancji słodzącej. Batony te charakteryzuje również niska wartość energetyczna. Jedna taka słodka przekąska dostarcza maksymalnie do 142 kalorii.

Prosty i zdrowszy wybór na diecie wegańskiej

NUTLOVE VEGAN BAR to wyśmienite batony, bez zbędnych dodatków, wypełniaczy, konserwantów, które charakteryzuje prosty i przejrzysty skład. Brak dodanego mleka, jajek, miodu i innych produktów pochodzenia zwierzęcego sprawia, że słodycze te idealnie mogą wkomponować się w dietę wegan.

Produkt ten świetnie sprawdzi się jako zdrowa przekąska w pracy, szkole, czy wycieczce. To wyśmienita przekąska dla osób na dietach eliminacyjnych, jak i koneserów słodyczy.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.