Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Bezpieczny spalacz, który naprawdę działa

Zgodnie z obiegową opinią preparaty wspomagające odchudzanie dzielą się na takie , które nie nic nie dają i na takie, które wspomagają odchudzanie, ale często powodują przy okazji bezsenności i rozdrażnienie. Pojawiający się w niektórych kręgach kult niemalże narkotycznego pobudzenia sprawił, iż wiele osób uważa, że jak po porcji termogenika nie trzęsą się ręce – to znaczy, że trzeba wziąć „mocniejszy”.

Tymczasem rolą tzw. „spalaczy tłuszczu” nie jest silne pobudzenie, a jak sama nazwa wskazuje: wspomaganie procesu odchudzania. Wbrew dość często przewijającym się opiniom, oprócz spalaczy pochodzących „zza oceanu”, jest kilka rodzimych produktów, na które szczególnie warto zwrócić uwagę.

Jak działa bezpieczny, ale skuteczny spalacz?

Dobry, ale przyjazny termogenik „wykrada nam kalorie”, ale robi to „niepostrzeżenie”, nie wpływając przy tym negatywnie na nasze samopoczucie. Ze względu na pewną zawartość kofeiny może wystąpić lekkie pobudzenie i wręcz poprawa nastroju, podobne do tego, które ma miejsce po wypiciu filiżanki kawy. Niektóre osoby mogą doświadczyć także lekkiego uczucia „rozgrzania”, ale jest to kwestia mocno indywidualna. Zazwyczaj po prostu po treningu ubrania są bardziej mokre niż w okresie w którym suplement nie był stosowany – co związane jest z większym wydatkowaniem energii. Absolutnie nie pojawiają się jednak: niepokój, rozdrażnienie, bezsenność czy spadek libido, czego doświadczają często entuzjaści mocniejszych wrażeń stosujący preparaty, które oprócz dużych dawek kofeiny zawierają także dodatek  dimetyloamyloaminy czy johimbiny. Dobrze dobrany preparat działa „treningo-podobnie”, czyli naśladuje i wzmacnia efekt zwiększonego wysiłku, przy czym – co istotne – może być od niego niezależny.

Zobacz polecany przez nas spalacz tłuszczu >

Jakie składniki powinien posiadać bezpieczny, ale skuteczny spalacz?

Podstawowymi składnikami powinny być komponenty pochodzenia naturalnego takie jak ekstrakt z zielonej herbaty, będący źródłem galusanu epigalokatechiny; ekstrakt z imbiru dostarczający bioaktywnych gingeroli, czy wyciąg z zielonej kawy bądź ostrokrzewu paragwajskiego zawierający kwas cholorogenowy. Ważnymi składnikami są też synefryna z gorzkiej pomarańczy, kapsaicyna i piperyna z pieprzu kajeńskiego i czarnego. Dobry, bezpieczny spalacz powinien zawierać także kofeinę, jednak w ilości mieszczącej się w granicach rozsądku (około 100mg na dawkę). Dzięki takiej kompozycji składników aktywnych możliwe jest osiągnięcie zwiększonego wydatku energetycznego poprzez nasilenie procesu termogenezy – czyli produkcji ciepła – w przebiegu którego zużywane są zapasy energii zamagazynowane w tkance tłuszczowej.

Podsumowanie

Bezpieczny spalacz, który naprawdę działa nie powinien ani powodować efektów ubocznych ze strony układu nerwowego, ani też nie musi być horrendalnie drogi. Jego stosowanie nie stwarza żadnego zagrożenia dla zdrowia i przynosi oczekiwane efekty w postaci redukcji tkanki tłuszczowej.

Znakomitym przykładem bezpiecznego i skutecznego preparatu jest Clenburexin firmy Trec.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.