Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Zapraszamy na Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym Opole 2013 pod patronatem PoTreningu.pl

Już za tydzień, czyli w dniach 6 – 8 września, w Opolu odbędą się Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym. Będzie to pierwsze od 60 lat takie wydarzenie sportowe w tym mieście. W zawodach weźmie udział około 600 zawodników, w tym również wielu czołowych polskich kajakarzy. Jednym ze sponsorów i patronów imprezy jest portal PoTreningu.pl.

W dniach 6 – 8 września odżyje Odra!

Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym odbędą się w dniach 6 – 8 września w Opolu, na rzece Odrze. Trasa wyścigu przebiegać będzie na terenie centrum miasta, wzdłuż wbudowanych niedawno tras spacerowych, takich jak Bulwar Karola Musioła i Park Nadodrzański, w pobliżu opolskiego ZOO i rekreacyjnych terenów na Wyspie Bolko. Ulubione miejsca spacerów Opolan zyskają więc za tydzień nową, ekscytującą atrakcję. Miasto od 60 lat bowiem nie było świadkiem tego typu wydarzenia sportowego. Pomysł by zorganizować je właśnie Opolu wzbudził szeroki entuzjazm wśród mieszkańców, którzy przyznają, że nie mogą doczekać się imprezy.

Start imprezyStart zawodów zaplanowany jest w okolicy mostu kolejowego zaraz obok przystani, następnie uczestnicy maratonu popłyną w kierunku miejsca gdzie Kanał Ulgi łączy się z Odrą (nawrót pierwszej pętli), a potem w stronę mostu Pamięci Sybiraków (nawrót drugiej pętli).Dystans jaki pokonać będą musieli zawodnicy uzależniony jest od kategorii wiekowych. Seniorzy zmierzą się na odcinku wynoszącym nawet 30km długości, najmłodsi zawodnicy staną w szranki na dystansie 9km. Wśród ponad 600 uczestników będą również reprezentanci Polski, medaliści Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata.

PoTreningu.pl patronem imprezy!

Patronat nad imprezą objęli: Marszałek Województwa Opolskiego oraz Prezydent Opola, swojego wsparcia udzielili także: Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek Kajakowy. Jednym z patronów imprezy jest także PoTreningu.pl, portal którego misją jest promowanie aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia oraz oferowanie profesjonalnej pomocy w zakresie planowania treningu  diety oraz suplementacji dla sportowców i osób aktywnych fizycznie na każdym poziomie wytrenowania.

Wspólnie z organizatorami i partnerami imprezy oraz samymi uczestnikami zawodów chcielibyśmy zaprosić wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w widowisku sportowym do Opola, gdzie w dniach od 6 do 8 września emocji  i wrażeń z pewnością brakować nie będzie.

 

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.