Wyłącz dodatki blokujące reklamy, żeby zaakceptować ustawienia ciasteczek.

Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Jak poradzić sobie z ochotą na słodkie?

Pytanie użytkownika: Witam mam pytanie staram się odrzucić słodkie i jak zacznę to podjadam. Mam taką skłonność że jak jem to jem słodkie a jak nie jem to nie jem. Jak chodziłem do dietetyka przez trzy miesiące to zrzuciłem 5 kg a ja przyszły wakacje to sobie pozwoliłem na lody itp słodkie i tak zostalo do dziś. Proszę o pomoc
Ekspert odpowiada
Zapewne liczysz na jakieś cuda, ale dokładnie zdajesz sobie sprawę, w czym leży problem. W okresach, kiedy trzymasz dyscyplinę dietetyczną i nie podjadasz, zauważasz pozytywne efekty. Natomiast gdy zaczynasz przesadnie sobie pozwalać i folgować ze słodyczami, Twoja waga rośnie i oczywiście tyjesz.

Tutaj chyba nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic i nie doszukujesz się dalej przyczyn. Dlatego, jeśli oczekujesz pozytywnych zmian w sylwetce, musisz zebrać się w sobie i zdecydować co jest Twoim głównym celem - przyjemność z jedzenia i zaspakajanie swoich zachcianek kulinarnych, czy może satysfakcja z lepszej sylwetki? 

Skoro współpraca z dietetykiem przynosiła efekty, to należałoby iść tą drogą.

Jedyne co mogę doradzić, to rozważenie przejścia na dietę keto, która to bezwzględnie wymaga eliminacji słodyczy i może być dla Ciebie skutecznym rozwiązaniem. 

Mamy aplikację!

Hej! Z przyjemnością zapraszamy Cię do pobrania naszej nowej aplikacji, która pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Przygotowaliśmy ją z myślą o Tobie, by ułatwić Ci trzymanie się diety i planu treningowego.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji oraz ją pobrać? Zrobisz to poprzez Google Play: