Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Czym szybko spalić tłuszcz?

Czym szybko spalić tłuszcz?
Nadszedł ten czas i postanowiłeś zrobić coś w końcu z nadmiarowymi kilogramami. W zabieganym świecie czasami ciężko jest zmieścić dodatkową aktywność, więc postanowiłeś zacząć od diety. Każdy krok jest dobry. Obliczyłeś zapotrzebowanie, uzupełniłeś dietę o większą ilość warzyw i owoców, produktów pełnoziarnistych, chude mięso i ryby, zacząłeś pić więcej wody i ograniczyłeś słodycze.

To bardzo dobre kroki i z pewnością zobaczysz szybko pierwsze efekty. Oczywiście ćwicząc, efekty przyszłyby szybciej, ale nie każdy to lubi lub ma czas, a wprowadzenie zdrowej diety każdemu wyjdzie na dobre.

Chcąc uzupełnić swoją dietę, zaopatrzyłeś się o dodatkowe witaminy i minerały i teraz szukasz jeszcze spalacza. W sklepach z suplementami wybór jest bardzo duży, co nie ułatwia sprawy. Różne są także opinie na ich temat. Z pewnością słyszałeś, że nie działają, albo że są niebezpieczne dla zdrowia. Kluczem jest znalezienie produktu, który zadba o ciebie kompleksowo i będzie złożony z naturalnych składników. 

Ciekawy może być Redox Hardcore z firmy ALLNUTRITION. Został stworzony z myślą o tym, czego osoba na redukcji potrzebuje. Być może nie myślałeś o tym, ale będąc na długo na deficycie kalorycznym nie odczujesz tylko głodu. Z czasem może się też pojawić zmęczenie, większa senność, rozkojarzenie, problemy z koncentracją. Długo utrzymujący się stan zmęczenia może się przyczynić do spadku nastroju, zniechęcenia i koniec końców powrocie do dawnych nawyków żywieniowych. 

Redox Hardcore okazuje się być naprawdę doskonałym wyborem. Oprócz tego, że hamuje apetyt i wspomaga procesy metaboliczne, by spalać więcej tkanki tłuszczowej, to wspiera także układ nerwowy.

Za dobre samopoczucie odpowiadają:

  • ekstrakt z kwiatu szafranu - zwiększa poziom serotoniny i dopaminy, co powoduje podtrzymanie dobrego nastroju,
  • ekstrakt z różeńca górskiego - działa przeciwzapalnie, przeciwdepresyjnie, a także podnosi poziom motywacji i chęci do działania,
  • żeń-szeń - poprawia koncentrację i pamięć,
  • magnez - reguluje pracę układu nerwowego, sprzyja regeneracji i poprawie koncentracji.

Redox Hardcore zawiera także inne składniki:

  • Capsimax - opatentowana forma kapsaicyny, która wspiera procesy metaboliczne, zwiększając tym termoregulację,
  • ekstrakt z owoców tamaryndowca malabarskiego (HCA), ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej (forskolina) oraz ekstrakt z kory cynamonowca - wspierają gospodarkę glukozową, zwiększając tym wrażliwość na insulinę,
  • kofeina - zwiększa spalanie tkanki tłuszczowej i przede wszystkim podnosi poziom energii.

Redox Hardcore to świetny i skuteczny spalacz. Jeżeli do tej pory nie korzystałeś z tego typu suplementów, sugerujemy zacząć od Redox Supreme - pierwszego spalacza z serii Redox. Jest równie skuteczny, a różnica polega na mniejszej ilości kofeiny, więc będzie delikatniejszy w tej kwestii. 

Przetestuj i sprawdź, a przede wszystkim ciesz się swoją nową, szczupłą sylwetką!

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.