Stworzymy dla Ciebie

Indywidualny plan Dietetyczny

Sprawdź ofertę

Poznaj nasz nowy

Kalkulator kalorii

Wypróbuj go
Forum

Stworzymy dla Ciebie

Indywidualny plan Dietetyczny

Sprawdź ofertę

Poznaj nasz nowy

Kalkulator kalorii

Wypróbuj go
Artykuły
Sklep

Czym szybko spalić tłuszcz?

Czym szybko spalić tłuszcz?
Nadszedł ten czas i postanowiłeś zrobić coś w końcu z nadmiarowymi kilogramami. W zabieganym świecie czasami ciężko jest zmieścić dodatkową aktywność, więc postanowiłeś zacząć od diety. Każdy krok jest dobry. Obliczyłeś zapotrzebowanie, uzupełniłeś dietę o większą ilość warzyw i owoców, produktów pełnoziarnistych, chude mięso i ryby, zacząłeś pić więcej wody i ograniczyłeś słodycze.

To bardzo dobre kroki i z pewnością zobaczysz szybko pierwsze efekty. Oczywiście ćwicząc, efekty przyszłyby szybciej, ale nie każdy to lubi lub ma czas, a wprowadzenie zdrowej diety każdemu wyjdzie na dobre.

Chcąc uzupełnić swoją dietę zaopatrzyłeś się o dodatkowe witaminy i minerały i teraz szukasz jeszcze spalacza. W sklepach z suplementami wybór jest bardzo duży, co nie ułatwia sprawy. Różne są także opinie na ich temat. Z pewnością słyszałeś, że nie działają, albo że są niebezpieczne dla zdrowia. Kluczem jest znalezienie produktu, który zadba o ciebie kompleksowo i będzie złożony z naturalnych składników. 

Ciekawy może być Redox Hardcore z firmy ALLNUTRITION. Został stworzony z myślą o tym, czego osoba na redukcji potrzebuje. Być może nie myślałeś o tym, ale będąc na długo na deficycie kalorycznym nie odczujesz tylko głodu. Z czasem może się też pojawić zmęczenie, większa senność, rozkojarzenie, problemy z koncentracją. Długo utrzymujący się stan zmęczenia może się przyczynić do spadku nastroju, zniechęcenia i koniec końców powrocie do dawnych nawyków żywieniowych. 

Redox Hardcore okazuje się być naprawdę doskonałym wyborem. Oprócz tego, że hamuje apetyt i wspomaga procesy metaboliczne, by spalać więcej tkanki tłuszczowej, to wspiera także układ nerwowy.

Za dobre samopoczucie odpowiadają:

  • ekstrakt z kwiatu szafranu - zwiększa poziom serotoniny i dopaminy, co powoduje podtrzymanie dobrego nastroju,
  • ekstrakt z różeńca górskiego - działa przeciwzapalnie, przeciwdepresyjnie, a także podnosi poziom motywacji i chęci do działania,
  • żeń-szeń - poprawia koncentrację i pamięć,
  • magnez - reguluje pracę układu nerwowego, sprzyja regeneracji i poprawie koncentracji.

Redox Hardcore zawiera także inne składniki:

  • Capsimax - opatentowana forma kapsaicyny, która wspiera procesy metaboliczne, zwiększając tym termoregulację,
  • ekstrakt z owoców tamaryndowca malabarskiego (HCA), ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej (forskolina) oraz ekstrakt z kory cynamonowca - wspierają gospodarkę glukozową, zwiększając tym wrażliwość na insulinę,
  • kofeina - zwiększa spalanie tkanki tłuszczowej i przede wszystkim podnosi poziom energii.

Redox Hardcore to świetny i skuteczny spalacz. Jeżeli do tej pory nie korzystałeś z tego typu suplementów, sugerujemy zacząć od Redox Supreme - pierwszego spalacza z serii Redox. Jest równie skuteczny, a różnica polega na mniejszej ilości kofeiny, więc będzie delikatniejszy w tej kwestii. 

Przetestuj i sprawdź, a przede wszystkim ciesz się swoją nową, szczupłą sylwetką!