Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Jak schudnąć bez liczenia kalorii?

Jak schudnąć bez liczenia kalorii?
Dieta zwykle kojarzy się z bardzo dużym wysiłkiem i licznymi wyrzeczeniami. Wpływ na jej negatywny obraz ma bez wątpienia przekonanie o czasochłonnym komponowaniu dań i odmierzaniu składników tak, aby spożywać wyłącznie określoną liczbę kalorii. Możesz jednak schudnąć bez skomplikowanych obliczeń, niepotrzebnego stresu i nerwów. Wystarczy wrobienie w sobie kilku pozytywnych nawyków, odpowiedni jadłospis oraz zadbanie o aktywność fizyczną.

Postaw na smaczne i zdrowe posiłki

Zrzucenie zbędnych kilogramów nie musi wiązać się z ciągłym uczuciem głodu. Aby skutecznie schudnąć i nie narazić się na efekt jo-jo, trzeba spożywać kilka posiłków dziennie o regularnych porach. Jedz dużo bogatych w witaminy warzyw oraz produktów nieprzetworzonych. Z menu koniecznie usuń słodycze i niezdrowe, słone przekąski. W odchudzaniu bez liczenia kalorii pomoże również odpowiednie nawodnienie organizmu, które ściśle związane jest z metabolizmem.

Pomóc w osiągnięciu doskonałej sylwetki mogą nasi specjaliści żywieniowi. Ich wiedza i doświadczenie pozwala komponować jadłospisy, dzięki którym spalanie tkanki tłuszczowej nie będzie związane z ciągłym uczuciem głodu, a także zmęczeniem. Zamiast tego dietetycy przygotują dla Ciebie odpowiednią liczbę smacznych i pełnowartościowych posiłków. Co więcej, jeśli stwierdzisz, że któryś z nich Ci nie smakuje, zamienimy go na inny, tak abyś zawsze jadł wyłącznie to, co lubisz.

Pamiętaj o aktywności fizycznej

Dopasowane do Twoich możliwości ćwiczenia znacznie przyspieszają odchudzenie, a przy tym, pozwolą na odejście od liczenia kalorii. Treningi stworzone przez naszych specjalistów nie tylko pozbywają się nagromadzonej na przestrzeni miesięcy tkanki tłuszczowej, ale również przyspieszają metabolizm. Aktywność fizyczna okazuje się również nieoceniona, jeśli ktoś miewa „chwile słabości” i zdarza się mu zjeść coś, co nie znajduje się w przygotowanym dla niego menu.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.