Stworzymy dla Ciebie

Indywidualny plan Dietetyczny

Sprawdź ofertę

Poznaj nasz nowy

Kalkulator kalorii

Wypróbuj go
Forum

Stworzymy dla Ciebie

Indywidualny plan Dietetyczny

Sprawdź ofertę

Poznaj nasz nowy

Kalkulator kalorii

Wypróbuj go
Artykuły
Sklep

Metamorfozy użytkowników PoTreningu.pl - Rafał

Metamorfozy użytkowników PoTreningu.pl - Rafał
Poznaj historię naszego klienta, Mateusza, który przy pomocy naszych planów dietetycznych i treningowych zmienił swoją sylwetkę nie do poznania!

Jestem zadowolony z planu dietetyczno-treningowego, który pozwolił mi na uzyskanie metamorfozy. Strona PoTreningu.pl, obok rozpisywanych diet i treningów, posiada też encyklopedię ćwiczeń umożliwiającą profesjonalną informację jak wykonać prawidłowo ćwiczenie. Jak również jest stroną, która posiada różnego rodzaju porady dietetyczno-treningowe. 

Pozwól się poznać innym – czym się zajmujesz, jak lubisz spędzać wolny czas, jakie masz zainteresowania?

Obecna firma, w której pracowałem, zamknęła się z powodu pandemi. Czas wolny wykorzystuję aktywnie, starając się biegać oraz chodzić z nordic walking. Zainteresowania moje to głównie bieganie, technika biegania oraz treningi przygotowujące do większej wytrzymałości biegowej. Jestem członkiem stowarzyszenia biegowego w mojej miejscowości.

Jaka jest historia Twojej sylwetki? Dlaczego chciałeś poprawić swoją sylwetkę? Z czego wynikały dotychczasowe zaniedbania?

Niesystematyczne posiłki i zły skład pożywienia oraz dojadanie między posiłkami spowodowały, że czułem się niekomfortowo w wadze 112 kg.

Pewnego dnia przed świętami Bożego Narodzenia przymierzyłem garnitur, i co się okazało? Że jest za mały.

Skąd się dowiedziałeś o PoTreningu.pl i dlaczego zdecydowałeś się zaufać właśnie nam?

O stronie PoTreningu.pl dowiedziałem się z produktu AllNutrition Redox Hardcore, który otrzymałem od Rodziny. I tu się zaczęło!

Na stronie PoTreningu.pl znalazłem odpowiedni plan dietetyczno-treningowy i był to plan z możliwością wyboru rodzaju diety. Wybrałem dietę zbilansowaną na okres 3 miesięcy. Przestawiłem się z obżarstwa na produkty łatwe w trawieniu. Było to dla mnie czymś nowym, a to, że przygotowanie ich nie sprawiło mi żadnej trudności, tylko motywowało do dalszych czynów. 

Jak wyglądały Twoje początki? Co było najtrudniejsze?

rafał1972

Było to noworoczne postanowienie. Z dnia na dzień odrzuciłem całkowicie cukier. Zacząłem poszukiwać osób, które miały do czynienia z dietą. Pierwsze dwa tygodnie stycznia 2021 roku jadłem tylko karkówkę z grilla, bo taką dietę miał mój znajomy, który ważył 180 kg i schudł. Okazało się, że to dieta przystosowana do jego wagi i wzrostu. Zacząłem szukać i postanowiłem użyć kodu promującego plan dietetyczny i treningowy na PoTreningu.pl.

Jak wyglądało Twoje samopoczucie przed współpracą z nami i jak się zmieniło podczas naszej współpracy?

Ból w kolanach i ogólnie złe samopoczucie sprawiły że dieta + treningi strony PoTreningu.pl spowodowały moją pozytywną metamorfozę i ustanie bólu w kolanach. Pomiary obwodów ciała, jakie pierwszy raz dokonałem, nie były zadawalające, ale sumienność i wytrwałość w diecie i treningu spowodowały znaczny spadek masy ciała.

Jak zmieniło się Twoje życie pod wpływem naszych planów? Czy prowadzisz zdrowy tryb życia?

Obecnie prowadzę zdrowy tryb życia. Jestem cały czas na diecie, a strona PoTreningu.pl w pełni profesjonalnie przygotowuje rozpisanie diet oraz treningów.

Dostępność dietetyka oraz trenera 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu jest czymś w rodzaju wsparcia w przypadku pytań. Trener i dietetyk nigdy mnie nie zawiedli udzielając wyczerpującej odpowiedzi na zadane pytania lub poradę.

Najważniejsze było dla mnie, aby schudnąć i taki cel osiągnąłem. Motywacja jak i wytrwałość to najważniejsze z celów postawionych w mojej diecie. 

Jak oceniasz stronę PoTreningu.pl?

Stronę PoTreningu.pl uważam za bardzo profesjonalną, która doradzi jak i zmotywuje do działania. Istnieje też możliwość, podczas zamawiania diety i treningów, ilości posiłków w ciągu dnia jak i ilości treningów w ciągu tygodnia. Poleciłbym tę stronę znajomym (pewnie niektórzy już ją odwiedzili).

Jako osoba, która zmieniła swoje ciało – jak zmotywowałbyś osoby, które jeszcze się wahają?

Regularne treningi i dieta to 100% sukces w schudnięciu.

Na koniec – co uważasz za swój największy sukces? Z czego jesteś dumny najbardziej?

Moim największym sukcesem to redukcja wagi i obwodów bez jakichkolwiek skutków ubocznych i zdrowotnych w oparciu o dietę + treningi strony PoTreningu.pl