Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Metamorfozy użytkowników PoTreningu.pl – Rafał

Metamorfozy użytkowników PoTreningu.pl – Rafał
Poznaj historię naszego klienta, Mateusza, który przy pomocy naszych planów dietetycznych i treningowych zmienił swoją sylwetkę nie do poznania!

Jestem zadowolony z planu dietetyczno-treningowego, który pozwolił mi na uzyskanie metamorfozy. Strona PoTreningu.pl, obok rozpisywanych diet i treningów, posiada też encyklopedię ćwiczeń umożliwiającą profesjonalną informację jak wykonać prawidłowo ćwiczenie. Jak również jest stroną, która posiada różnego rodzaju porady dietetyczno-treningowe. 

Pozwól się poznać innym – czym się zajmujesz, jak lubisz spędzać wolny czas, jakie masz zainteresowania?

Obecna firma, w której pracowałem, zamknęła się z powodu pandemi. Czas wolny wykorzystuję aktywnie, starając się biegać oraz chodzić z nordic walking. Zainteresowania moje to głównie bieganie, technika biegania oraz treningi przygotowujące do większej wytrzymałości biegowej. Jestem członkiem stowarzyszenia biegowego w mojej miejscowości.

Jaka jest historia Twojej sylwetki? Dlaczego chciałeś poprawić swoją sylwetkę? Z czego wynikały dotychczasowe zaniedbania?

Niesystematyczne posiłki i zły skład pożywienia oraz dojadanie między posiłkami spowodowały, że czułem się niekomfortowo w wadze 112 kg.

Pewnego dnia przed świętami Bożego Narodzenia przymierzyłem garnitur, i co się okazało? Że jest za mały.

Skąd się dowiedziałeś o PoTreningu.pl i dlaczego zdecydowałeś się zaufać właśnie nam?

O stronie PoTreningu.pl dowiedziałem się z produktu AllNutrition Redox Hardcore, który otrzymałem od Rodziny. I tu się zaczęło!

Na stronie PoTreningu.pl znalazłem odpowiedni plan dietetyczno-treningowy i był to plan z możliwością wyboru rodzaju diety. Wybrałem dietę zbilansowaną na okres 3 miesięcy. Przestawiłem się z obżarstwa na produkty łatwe w trawieniu. Było to dla mnie czymś nowym, a to, że przygotowanie ich nie sprawiło mi żadnej trudności, tylko motywowało do dalszych czynów. 

Jak wyglądały Twoje początki? Co było najtrudniejsze?

rafał1972

Było to noworoczne postanowienie. Z dnia na dzień odrzuciłem całkowicie cukier. Zacząłem poszukiwać osób, które miały do czynienia z dietą. Pierwsze dwa tygodnie stycznia 2021 roku jadłem tylko karkówkę z grilla, bo taką dietę miał mój znajomy, który ważył 180 kg i schudł. Okazało się, że to dieta przystosowana do jego wagi i wzrostu. Zacząłem szukać i postanowiłem użyć kodu promującego plan dietetyczny i treningowy na PoTreningu.pl.

Jak wyglądało Twoje samopoczucie przed współpracą z nami i jak się zmieniło podczas naszej współpracy?

Ból w kolanach i ogólnie złe samopoczucie sprawiły że dieta + treningi strony PoTreningu.pl spowodowały moją pozytywną metamorfozę i ustanie bólu w kolanach. Pomiary obwodów ciała, jakie pierwszy raz dokonałem, nie były zadawalające, ale sumienność i wytrwałość w diecie i treningu spowodowały znaczny spadek masy ciała.

Jak zmieniło się Twoje życie pod wpływem naszych planów? Czy prowadzisz zdrowy tryb życia?

Obecnie prowadzę zdrowy tryb życia. Jestem cały czas na diecie, a strona PoTreningu.pl w pełni profesjonalnie przygotowuje rozpisanie diet oraz treningów.

Dostępność dietetyka oraz trenera 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu jest czymś w rodzaju wsparcia w przypadku pytań. Trener i dietetyk nigdy mnie nie zawiedli udzielając wyczerpującej odpowiedzi na zadane pytania lub poradę.

Najważniejsze było dla mnie, aby schudnąć i taki cel osiągnąłem. Motywacja jak i wytrwałość to najważniejsze z celów postawionych w mojej diecie. 

Jak oceniasz stronę PoTreningu.pl?

Stronę PoTreningu.pl uważam za bardzo profesjonalną, która doradzi jak i zmotywuje do działania. Istnieje też możliwość, podczas zamawiania diety i treningów, ilości posiłków w ciągu dnia jak i ilości treningów w ciągu tygodnia. Poleciłbym tę stronę znajomym (pewnie niektórzy już ją odwiedzili).

Jako osoba, która zmieniła swoje ciało – jak zmotywowałbyś osoby, które jeszcze się wahają?

Regularne treningi i dieta to 100% sukces w schudnięciu.

Na koniec – co uważasz za swój największy sukces? Z czego jesteś dumny najbardziej?

Moim największym sukcesem to redukcja wagi i obwodów bez jakichkolwiek skutków ubocznych i zdrowotnych w oparciu o dietę + treningi strony PoTreningu.pl

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.