Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Zmiany w stylu życia, które warto wprowadzić już dziś

Zmiany w stylu życia, które warto wprowadzić już dziś
Jeśli to, co robisz obecnie, nie przynosi oczekiwanych efektów, a do tego czujesz się przytłoczony codziennością, spróbuj wprowadzić kilka zmian, które z pewnością mogą pozytywnie wpłynąć na osiągane efekty i dodadzą Ci radości życia.

Rozpocznij każdy dzień od śniadania bogatego w białko

Napełnienie miski płatkami zbożowymi i mlekiem jest najszybszym sposobem na przygotowanie śniadania. Jednak nie jest to strategia żywieniowa, która pomoże zbudować zabójczą sylwetkę. Jedzenie śniadania, które zawiera białko (wraz ze zdrowymi tłuszczami) jest najlepszym sposobem, aby zapewnić sobie długotrwałe uczucie sytości i zwiększenie energii. Oznacza to, że jest znacznie mniejsza szansa, że ​​w ciągu dnia zaczniesz się objadać.

Odrobina cardio nie zaszkodzi

Lubisz dźwigać ciężary i śmiejesz się z ludzi czytających plotkarskie czasopisma podczas cardio. Wiadome jest, że nie namawiamy tutaj do rezygnacji z treningu siłowego, jednak dodanie do swojego planu interwałów o dużej intensywności na bieżni, maszynie do wiosłowania lub rowerze naprawdę może wspomóc układ krążenia. Spróbuj wprowadzić trzy dwudziestominutowe sesje interwałowe tygodniowo. Ta dodatkowa godzina pracy pomoże Ci zyskać formę, o której marzysz.

Spróbuj wizualizacji

Twoje ciało nie jest jedyną rzeczą, która reaguje na trening. Twój umysł jest równie potężny. Poświęć trochę czasu na wizualizację sukcesu, najlepiej w trakcie treningu lub przed zaśnięciem. Oczyść swój umysł i poświęć 10 minut zanim pójdziesz spać, aby zobrazować siebie w chwili osiągnięcia wymarzonej wagi lub poprawy wyglądu. To świetny sposób, aby zrealizować swoje cele.

Pracuj nad swoimi słabościami

Czy wiesz, dlaczego Twoje ulubione ćwiczenie jest niesamowite? Ponieważ zrobiłeś je milion razy i prawdopodobnie jesteś w nim dobry. Czy wiesz, dlaczego te trudne ćwiczenia są do bani? Ponieważ nie jesteś w nich szczególnie dobry, więc znalazłeś wymówki, aby uniknąć umieszczania ich w swoim programie. Praca nad ćwiczeniami, w których się nie sprawdzasz to idealny sposób na progres oraz poprawę wyników w ćwiczeniach, w których jesteś dobry.

Rzuć przetworzoną żywność

Wiesz, że te wszystkie opakowania słodyczy i gotowych mrożonych dań nie są dobre dla Twojego zdrowia oraz Twojego ciała. Jednak trzymasz je u siebie, a one tylko czekają na wieczorne godziny słabości. Nie czekaj na moment, w którym będziesz musiał walczyć ze swoimi słabościami – po prostu przestań zaopatrywać się w niezdrową żywność.

Doceń drobnostki

Stres nie sprzyja rozwojowi naszej formy powodując wzrost kortyzolu. Wiadomo, że nie jesteś w stanie wykluczyć negatywnej reakcji na występujące problemy, jednak powinieneś spróbować równoważyć swój nastrój. Jednym ze sposobów jest próba dostrzeżenia rzeczy, za które możesz być wdzięczny każdego dnia (liczy się nawet dotarcie do pracy bez stania w korkach) Ta praktyka pomoże nie tylko Twojej sylwetce, ale i da Ci szansę na lepszy dzień i szczęśliwsze życie.

Zadbaj o skuteczne formy regeneracji

Ciężki trening jest naprawdę obosiecznym mieczem. Z jednej strony jest narzędziem do uzyskania lepszej sylwetki, poprawy zdrowia, czy zmniejszenia stresu. Zły plan treningowy może prowadzić do powstawania urazów, przetrenowania. W miarę zwiększania intensywności treningów dodaj do swojego planu wizytę u masażysty lub fizjoterapeuty, który zadba o mięśnie i powięzi. Zabezpieczy Cię to przed kontuzją pomagając w poprawie wyników oraz zapewni relaks.

Znajdź partnera treningowego

Jeżeli trening solo do tej pory był jedyną opcją, którą posiadałeś spróbuj to zmienić i znaleźć partnera treningowego (najlepiej takiego, który posiada cele podobne do Twoich). Partner treningowy pomoże Ci utrzymać motywację, zmobilizuje do treningu w dniu, w którym postanowisz odpuścić, a także uatrakcyjni Twój trening.

Konsekwentnie zmierzaj do przespania 8 godzin

Niezależnie od tego, czy wieczorem starasz się nadrobić zaległości w obowiązkach domowych, czy jesteś fanem nocnego korzystania z komputera sen jest podstawową rzeczą, o którą powinieneś zadbać! Wystarczająca ilość snu zapewnia optymalizację procesów hormonalnych. Jeśli Twój hormon wzrostu i testosteron są dla Ciebie ważne (a powinny być), ustaw harmonogram dnia w taki sposób, aby spać 8 godzin. Pamiętaj – wysiłek jest jedynie bodźcem do rozwoju, który występuje podczas regeneracji.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.