Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Jak schudnąć 3kg?

Jak schudnąć 3kg?
Otyłość, czyli zbyt duża ilość tkanki tłuszczowej w organizmie, ma negatywny wpływ na zdrowie organizmu i wygląd. W perspektywie czasu może prowadzić do wielu chorób obejmujących układ pokarmowy, krążenie czy narządy ruchu. Zredukowanie 3 kg masy ciała pozwala polepszyć samopoczucie, ujędrnić skórę, a także poprawić wyniki badań. Nasz dietetyk pomoże Ci wyrobić zdrowe nawyki, dzięki którym schudniesz skutecznie i bez efektu jojo.

Jak jeść, by schudnąć 3 kg?

Aby doszło do procesu odchudzania, należy spożywać około 500 kcal mniej niż dotychczas. Posiłki powinny być regularne i zbilansowane — oprócz łagodzenia głodu muszą dostarczać odpowiedniej ilości białka, węglowodanów i tłuszczy. Plan dietetyczny na odchudzanie zakłada zwiększenie ilości spożywanych warzyw, a także wybieranie pełnowartościowych produktów zbożowych — razowy chleb, brązowy ryż, kasze. Podstawowym źródłem białka jest chude mięso, ryby, produkty mleczne i jaja. Ograniczeniu podlegają słodycze oraz soki, gazowane napoje i alkohol. Odpowiednie nawadnianie zakłada wypijanie 2 litrów wody w ciągu dnia. Nasz dietetyk ułoży smaczną i prostą w przygotowaniu dietę, która pozwoli Ci w przyjemny sposób zmienić nawyki żywieniowe i schudnąć co najmniej 3 kg.

Co może pomóc w gubieniu zbędnych kilogramów?

Odchudzanie to złożony proces i nie ma jednego schematu określającego zalecenia odpowiednie dla wszystkich osób. Najważniejsze jest, by zadbać o podaż kluczowych składników odżywczych i witamin. Nie należy wykluczać zbyt dużej grupy produktów ani się głodzić — wtedy unikniesz efektu jojo. Dodatkowo dietę redukcyjną warto wesprzeć aktywnością fizyczną i odpowiednio wykonywanymi ćwiczeniami. Plan treningowy ułożony przez naszego trenera jest dostosowany do Twoich możliwości i stanu zdrowia, a realizować go możesz w zaciszu własnego domu. Zmiana sylwetki to złożony proces, dlatego najlepiej postawić na opiekę ludzi, którzy zmotywują i pomogą w osiągnięciu celu.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.