Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Jak schudnąć z ud?

Jak schudnąć z ud?
Trudno jest spalić tkankę tłuszczową równomiernie. W zależności od indywidualnych preferencji może się ona gromadzić w różnych miejscach. Pod tym względem problematyczne są uda zarówno u pań, jak i u panów. Wysiłek podejmowany w celu ujędrnienia i wysmuklenia nóg z pewnością nie należy do małych, jednak warto podjąć ten trud, aby za każdym razem czuć satysfakcję, wkładając szorty czy przylegające spodnie.

Dieta kluczem do sukcesu

Chcąc schudnąć nawet z jednej partii ciała, nie można jeść byle czego. Odpowiednio zbilansowana dieta to nawet 70% sukcesu. Bycie fit często kojarzy się z nudnymi posiłkami, które bazują na zieleninie i białku. Nic bardziej mylnego! Jeśli skorzystasz z naszej oferty, dietetycy ułożą menu tak, że każde danie będzie ucztą dla podniebienia. Jeśli coś nie trafi w Twój gust kulinarny, od razu zamienimy potrawę na inną. Co więcej, bazujemy na produktach, które są dostępne niemal w każdym sklepie, dzięki czemu zaoszczędzisz czas, a zdrowe gotowanie stanie się czystą przyjemnością.

Pamiętaj o aktywności fizycznej!

Smukłe nogi nie muszą pozostawać w sferze Twoich marzeń. Do treningów na całe ciało dołącz krótkie serie, skupiające się bezpośrednio na udach — np. przysiady, wykroki czy dynamiczne unoszenie prostych nóg w pozycji leżącej. Aby przyśpieszyć spalanie tkanki tłuszczowej w danej partii ciała, zaprzyjaźnij się z bieganiem i rowerem czy rolkami. To nie tylko sposób na piękne, smukłe nogi, ale też świetna rozrywka.

Jeżeli nie wiesz, jak zabrać się za ćwiczenia oraz nie jesteś pewien, co jeść, aby trzymać odpowiednią wagę, skorzystaj z tej oferty. Nasz zespół przygotuje dla Ciebie odpowiednie plany treningowe i żywieniowe. Podzielimy się z Tobą filmikami, które pokażą Ci, jak powinno się wykonywać w poprawny technicznie sposób ćwiczenia, aby mieć umięśnione uda.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.