Stworzymy dla Ciebie

Indywidualny plan Dietetyczny

Sprawdź ofertę

Poznaj nasz nowy

Kalkulator kalorii

Wypróbuj go
Forum

Stworzymy dla Ciebie

Indywidualny plan Dietetyczny

Sprawdź ofertę

Poznaj nasz nowy

Kalkulator kalorii

Wypróbuj go
Artykuły
Sklep

Redox Hardcore - Spalacz tłuszczu, termogenik dla wymagających

Redox Hardcore - Spalacz tłuszczu, termogenik dla wymagających
Okres redukcji tkanki tłuszczowej to czas, kiedy ograniczamy kalorie i trenujemy często i intensywnie. Z pewnością efekty są motywujące, ale bez odpowiedniego wsparcia w końcu może nadejść obniżenie energii, a wówczas spadnie nasza wydajność nie tylko podczas treningów, ale i przy codziennych czynnościach, nie mówiąc już o motywacji.

Zarówno stres, jak i zmęczenie mogą zaburzać spalanie tkanki tłuszczowej. Jak tego uniknąć? Po pierwsze nie wpadać w panikę, bo to kolejny stres. W okresie, kiedy jesteśmy bardziej obciążeni treningami, dietą i jednocześnie mocno skoncentrowani na osiągnięciu celu, warto wspomóc się suplementacją.

Podczas redukcji potrzebujemy suplementu który:

  • przyspieszy spalanie tkanki tłuszczowej,
  • pomoże nam kontrolować apetyt,
  • zadba o nasz komfort psychiczny i pomoże uporać się z niepokojem,
  • zadba także o to, byśmy nie tracili swojej wydajności w pracy i codziennych czynnościach,
  • pobudzi na treningach,
  • przyspieszy osiągnięcie efektów, dając tym większą motywację do działania.

Takim suplementem jest Redox Hardcore z firmy ALLNUTRITION, który został tak zaprojektowany, by osoba trenująca miała kompleksowe wsparcie w okresie redukcji. 

Na rynku mamy duży wybór termogeników, jednak suplement suplementowi nierówny. Redox Hardcore łączy w sobie zalety skutecznego preparatu redukującego tłuszcz ze składnikami najwyższej jakości, które mają na celu zadbania także o inne aspekty związane ze zdrowiem i samopoczuciem. Kluczowym składnikiem Redox Hardcore jest kapsaicyna, która występuje tu w opatentowanej formie Capsimax. Wraz z ekstraktem z cynamonu, ekstraktem z imbiru i chromem ma działanie zapobiegające insulinooporności wspierając tym gospodarkę glukozową.

Dlaczego jest to tak istotne? Poprawa wrażliwości insulinowej jest mocno związana ze zdrowiem metabolicznym. 

Samo działanie redukcyjne jest w Redox Hardcore mocno wspierane przez kofeinę, ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej, zawierający forskolinę oraz ekstrakt z owoców tamaryndowca malabarskiego zawierający HCL. Trzeba też wspomnieć, że Redox Hardcore został wzbogacony o większą ilość kofeiny (aż 396 mg, co daje ok. 4 filiżanek kawy), co dodatkowo nas bardziej pobudza, dodaje mocy na treningach i pozwala funkcjonować na wysokich obrotach przez cały dzień.

Podczas redukcji, spalanie i pobudzanie jest bardzo ważne, ale nie można zapominać o układzie nerwowym. Redox Hardcore i na tym polu spełni oczekiwania najbardziej wymagających.

Zawiera szereg składników, które zadbają o dobre samopoczucie:

  • różeniec górski - ma działanie przeciwzapalne, przeciwdepresyjne, a także stymuluje układ nerwowy,
  • ekstrakt z szafranu - choć szafran bardziej znany jest z tego, że jest najdroższą przyprawą świata, to ma także właściwości antydepresyjne. Zwiększa stężenie serotoniny i dopaminy, co powoduje poprawę nastroju,
  • magnez - stabilizuje funkcje układu nerwowego, poprawia koncentrację i pamięć,
  • żeń-szeń - zwiększa wydzielanie acetylocholiny, dzięki czemu wpływa (podobnie, jak magnez) na poprawę koncentracji i umiejętności zapamiętywania.

Wybranie spalacza nie jest prostą sprawą mając tak duży wybór. Producenci Redox Hardcore wzięli sobie do serca potrzeby osób na redukcji i postanowili stworzyć suplement, który nie tylko będzie spalać tłuszcz, ale który będzie także stanowić wsparcie dla układu nerwowego, często całkowicie pomijanego w tym wcale nie lekkim okresie.