Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Redox Hardcore – spalacz tłuszczu, termogenik dla wymagających

Redox Hardcore – spalacz tłuszczu, termogenik dla wymagających
Okres redukcji tkanki tłuszczowej to czas, kiedy ograniczamy kalorie i trenujemy często i intensywnie. Z pewnością efekty są motywujące, ale bez odpowiedniego wsparcia w końcu może nadejść obniżenie energii, a wówczas spadnie nasza wydajność nie tylko podczas treningów, ale i przy codziennych czynnościach, nie mówiąc już o motywacji.

Jak wspomóc organizm w spalaniu tkanki tłuszczowej?

Zarówno stres, jak i zmęczenie mogą zaburzać spalanie tkanki tłuszczowej. Jak tego uniknąć? Po pierwsze nie wpadać w panikę, bo to kolejny stres. W okresie, kiedy jesteśmy bardziej obciążeni treningami, dietą i jednocześnie mocno skoncentrowani na osiągnięciu celu, warto wspomóc się suplementacją.

Podczas redukcji potrzebujemy suplementu który:

  • przyspieszy spalanie tkanki tłuszczowej,
  • pomoże nam kontrolować apetyt,
  • zadba o nasz komfort psychiczny i pomoże uporać się z niepokojem,
  • zadba także o to, byśmy nie tracili swojej wydajności w pracy i codziennych czynnościach,
  • pobudzi na treningach,
  • przyspieszy osiągnięcie efektów, dając tym większą motywację do działania.

Czym jest Redox Hardcore?

Takim suplementem jest Redox Hardcore z firmy ALLNUTRITION, który został tak zaprojektowany, by osoba trenująca miała kompleksowe wsparcie w okresie redukcji. 

Na rynku mamy duży wybór termogeników, jednak suplement suplementowi nierówny. Redox Hardcore łączy w sobie zalety skutecznego preparatu redukującego tłuszcz ze składnikami najwyższej jakości, które mają na celu zadbania także o inne aspekty związane ze zdrowiem i samopoczuciem. Kluczowym składnikiem Redox Hardcore jest kapsaicyna, która występuje tu w opatentowanej formie Capsimax. Wraz z ekstraktem z cynamonu, ekstraktem z imbiru i chromem, ma działanie zapobiegające insulinooporności, wspierając tym samym gospodarkę glukozową.

Dlaczego jest to tak istotne?

Poprawa wrażliwości insulinowej jest mocno związana ze zdrowiem metabolicznym. Samo działanie redukcyjne jest w Redox Hardcore mocno wspierane przez kofeinę, ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej, zawierający forskolinę oraz ekstrakt z owoców tamaryndowca malabarskiego zawierający HCL. Trzeba też wspomnieć, że Redox Hardcore został wzbogacony o większą ilość kofeiny (aż 396 mg, co daje ok. 4 filiżanek kawy), co dodatkowo nas bardziej pobudza, dodaje mocy na treningach i pozwala funkcjonować na wysokich obrotach przez cały dzień.

Podczas redukcji, spalanie i pobudzanie jest bardzo ważne, ale nie można zapominać o układzie nerwowym. Redox Hardcore i na tym polu spełni oczekiwania najbardziej wymagających.

Zawiera szereg składników, które zadbają o dobre samopoczucie:

  • różeniec górski - ma działanie przeciwzapalne, przeciwdepresyjne, a także stymuluje układ nerwowy,
  • ekstrakt z szafranu - choć szafran bardziej znany jest z tego, że jest najdroższą przyprawą świata, to ma także właściwości antydepresyjne. Zwiększa stężenie serotoniny i dopaminy, co powoduje poprawę nastroju,
  • magnez - stabilizuje funkcje układu nerwowego, poprawia koncentrację i pamięć,
  • żeń-szeń - zwiększa wydzielanie acetylocholiny, dzięki czemu wpływa (podobnie, jak magnez) na poprawę koncentracji i umiejętności zapamiętywania.

Podsumowanie

Wybranie spalacza nie jest prostą sprawą, mając tak duży wybór. Producenci Redox Hardcore wzięli sobie do serca potrzeby osób na redukcji i postanowili stworzyć suplement, który nie tylko będzie spalać tłuszcz, ale który będzie także stanowić wsparcie dla układu nerwowego, często całkowicie pomijanego w tym wcale nie lekkim okresie.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.