Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Aktywna mama? Da się zrobić!

Mam małe dziecko, nie mam czasu na to, żeby wyjść do parku pobiegać albo iść na siłownię czy zajęcia fitness - skarży się wiele młodych mam i to właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy listę kilku propozycji, które nie tylko pomogą ci stopniowo wrócić do formy, ale także sprawią sporo frajdy podczas samego wykonywania.

Spacer z dziećmi czy wizyta na placu zabaw nie oznaczają, że masz siedzieć na ławeczce i plotkować z innymi mamami. To świetna okazja do tego, by ruszyć się razem z dzieckiem. Co więcej, jest to świetny sposób na to, by zrobić coś razem i ciekawa forma urozmaicenia treningu.

Skakanka

Pamiętasz zabawy na podwórku? Guma do skakania, gra w klasy czy skakanka - kto tego nie lubił? Warto pokazać i zaszczepić w dzieciach chęć do tego typu aktywności, żeby nie skończyło się tak, że całe popołudnia będą siedzieć przed monitorem komputera. A skorzystasz na tym również ty sama! Może w dzieciństwie taki rodzaj aktywności nie sprawiał ci żadnych trudności, ale sama zobaczysz, że takie skakanie na skakance to naprawdę ciężki trening! Spróbuj też włączyć do tego hula hoop!

Rower i jogging

Lubisz biegać, ale teraz nie bardzo masz na to czas, bo wolne chwile wolisz spędzać z dziećmi? Nie ma problemu! Wskakuj w buty sportowe, leginsy i leć na jogging. Jeśli dziecko jest małe, możesz wziąć ze sobą wózek i pchać go przed sobą. Owszem, trening nie może być wtedy zbyt intensywny, zatem postaw dłuższy, wolniejszy bieg. Mamy nieco większych dzieci, mogą wyciągnąć pociechy na rower i biec razem z nimi.

Czas na rolki

Niektórzy w dzieciństwie jeździli na wrotkach, inni już na rolkach. Początki nie zawsze są łatwe i przyjemne - mogą być bolesne. Jeśli jednak kiedyś dobrze ci szło, a zimą lubiłaś jeździć na łyżwach - spróbuj! Dzieciom nauka przychodzi dużo łatwiej więc może warto razem wybrać się do parku?

Lekcja pływania

Chodziłaś regularnie na basen? Pora powrócić do dawnych przyzwyczajeń. Jest teraz cała masa różnego rodzaju zajęć, na które możesz się wybrać razem z maluchem. A nawet jeśli nie ma czegoś takiego w twoim mieście, warto samemu wybrać się na pływalnię dla dzieci i pod okiem dobrego ratownika stawiać pierwsze kroki w wodzie. Dobrze jest zrobić to w większym gronie: z koleżanką, mężem etc.

  art. pochodzi z serwisu:http://fitness.sport.pl/fitness

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.