Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Trening z ukochaną osobą?

Trening z ukochaną osobą?
Pasje mogą dzielić lub też sprawić, że para będzie jednoczyła się, współpracowała, co w znacznym stopniu może wpłynąć na wzmocnienie więzi i – co za tym idzie – na umocnienie związku. Wspólny cel (jakim w tym wypadku będzie zrobienie dobrej „formy” czy też np. redukcja), obustronne motywowanie się do działania, docenianie trudu i wysiłku, jaki partner/partnerka wkłada w pracę nad sobą – to może tylko zaprocentować w relacji damsko-męskiej. Jest jeszcze kilka innych, przekonujących powodów do tego, by ćwiczyć wspólnie. Sprawdzają się także w Waszym życiu?

Zadowolenie z ciała = bardziej udane życie seksualne

Już świadomość tego, że się ćwiczy, rusza, że jest się osobą aktywną fizycznie sprawia, że jest się nie tylko bardziej świadomym swojego ciała, lecz także zmniejszeniu ulega poziom niezadowolenia z własnej sylwetki, wzrasta poziom samoakceptacji. Dodatkowo, związek może rozkwitnąć wtedy, gdy oboje partnerzy zmagają się np. z nadwagą i wspólnie chodzą na treningi. Obserwują, jak zmienia sę ich fizyczność, komplementują się, dostają także informację zwrotną o postępach od otoczenia – to doskonale wpływa poprawę sfery seksualnej życia. Ilość kompleksów spada, przychodzi większa ochota na łóżkowe igraszki, a w sypialni – miast ciemności – pojawia się światło.

Razem na dłużej

Budowanie dobrych relacji w związku to ciężka i wymagająca praca. Aby stosunki pomiędzy partnerami były pozytywne, a wspólne życie nie wiązało się tylko z ustępstwami i kompromisami, by nie okazywało się być nieustannym rezygnowaniem z siebie, należy znaleźć w relacji coś, co łączy i będzie działało jak „spoiwo”. Wspólne pasje i zamiłowania budują „jakość” związku, umacniają więzi. Jeżeli więc para odnajdzie wspólny język w kwestii treningów, wtedy możliwe będzie stworzenie wyjątkowego, „kompleksowego” układu. Niezmiernie ciężko jest  funkcjonować – mając w perspektywie wspólne życie – gdy jeden z partnerów nie jest w stanie zaakceptować zainteresowań drugiego, kiedy pojawia się zazdrość o czas im poświęcany.

Brak starć o jedzenie

Osoby trenujące doskonale zdają sobie sprawę, jak istotną rolę w pracy nad sylwetką ma odpowiednie odżywianie się. Oczywiście małe odstępstwa od diety (od czasu do czasu) z pewnością nikomu nie zaszkodzą, ale na co dzień nie ma konfliktu na tym tle. Prawdopodobnie wyglądałby to całkiem inaczej, gdyby jeden z partnerów opierał swoją aktywność na oglądaniu meczów i konsumpcji fast food`owych śmieci. Wspólne przyrządzanie posiłków potreningowych czy też szalony cheatday – fantastyczna zabawa dla maniaków aktywnego trybu życia.

Kupno prezentu? Żaden problem!

O tym, jak często miewa się problem z wyborem prezentu urodzinowego czy też bożonarodzeniowego wie chyba każdy z nas. Szczególnie, gdy podarunek ma być  przeznaczony dla osoby ważnej i zależy nam, by czuła, że nie jest on wybrany przez przypadek, na chybił trafił. Mając wspólną pasję doskonale wiemy, co może się naszej „drugiej połówce” przydać, co sprawi jej radość,  ucieszy. No i – co również istotne – sami sobie oszczędzimy czasu, który musielibyśmy poświęcić na główkowanie i przemierzanie czeluści galerii handlowych i internetowych sklepów.

I ostatni, lecz nie najmniej ważny powód,  aby we dwoje poćwiczyć… wspólnie spędzony czas na treningu może być jednym z nielicznych momentów w ciągu dnia, kiedy uda się spotkać i choć chwilę pobyć ze sobą. Wieczny pośpiech, brak czasu, ogrom obowiązków, niestety często dominują w codziennym życiu. Warto więc ten czas celebrować, wykorzystywać i cieszyć się każdą razem z partnerem spędzoną chwilą. Wspólne hobby przyniesie nie tylko korzyści zdrowotne i sylwetkowe, lecz także w znacznym stopniu może przyczynić się do wzmocnienia relacji partnerskich.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.