Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Sergi Constance - urodzony, by być modelem

Sergi Constance - urodzony, by być modelem
Sergi Constance to hiszpański model fitness, który popularność zyskał głównie dzięki swojej niesamowitej budowie ciała. Początkowo działał tylko w modelingu, ale z czasem, jak to u wielu młodych mężczyzn, pojawiła się również siłownia. Załapał bakcyla i zmienił kierunek swojej kariery na modela fitness.

Sergi kochał sport od najmłodszych lat. Nawet w szkole, kiedy był pytany o swój ulubiony przedmiot, to wymieniał wychowanie fizyczne. Zamiłowanie do sportu nie było jedynie w czasach szkoły podstawowej, ponieważ Constance zdecydował się także na studia w tym kierunku. Uzyskał tytuł licencjata na Uniwersytecie w Walencji w Hiszpanii oraz ukończył kilka kursów. Wszystko w temacie nauk o sporcie i wychowaniu fizycznym. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że pokochał siłownię.

Sergi Constance – gwiazda fitness

Sergi nie musiał długo czekać na rozwój swojej kariery. Wkrótce po rozpoczęciu przygody z siłownią zaczął startować w zawodach fitness i zdobywać kolejne tytuły, jako model fitness WBFF PRO. Constance jest wielkim fanem estetyki, więc z przyjemnością oddawał się rzeźbieniu swojego ciała. A że natura dała mu predyspozycje - szerokie ramiona, wąska talia - odpowiedni człowiek znalazł się na odpowiednim miejscu.

Jak większość gwiazd fitness, bardzo lubi udzielać się w social mediach. Jest to w końcu jedno z najpopularniejszych narzędzi, aby dotrzeć do szerokiego grona ludzi. Nic dziwnego, że bierze udział w różnych instagramowych akcjach. Jedną z nich jest porównanie zdjęć z dziesięcioletnim odstępem czasu. Akcja była propagowana hasztagiem #10yearschallenge. Sergi pokazał swoją transformację. Pisząc, jak dobrze jest zobaczyć swoje postępy i własną transformację, nawołuje do tego, żeby się nie poddawać tylko podążać za swoimi celami.

Oczywiście ma rację, jednak patrząc na zdjęcia z pewnością większość z nas powie, że dobrze wyglądał już wcześniej. Niemniej jednak przemiana jest widoczna i z pewnością wymagała ciężkiej pracy.

Constance to nie tylko model, ale także przedsiębiorca. Stworzył własną markę suplementów NEED. Jest także właścicielem firmy odzieżowej BeLegend Collection.

Niczym grecki bóg

Sergi ma jeden z najlepszych kaloryferów w branży fitness. Może być muzą dla grafików, którzy chcieliby stworzyć idealnie wyrzeźbiony model ludzkiego ciała. Mówi się, że Constance nie ma słabych punktów i jego budowa ciała jest niemal idealna. Potwierdza to także wiele redakcji magazynów fitness, które bardzo chętnie umieszczają modela na okładkach. Co więcej, wciąż nad sobą pracuje, rozwija się, udoskonala swoje ciało. Nic dziwnego, że jest rozchwytywany.

Urodził się po to, żeby być modelem

Jego treningi nie należą do najlżejszych. Chłopak daje z siebie naprawdę dużo. Widać, że poważnie traktuje swoją pasję. Pokazuje też tym, że nie ma nic za darmo. Żeby wyglądać, jak on, trzeba się naprawdę poświęcić treningom, dbać o swoją dietę i... no tak, troszeczkę dobrych genów także trzeba mieć.

Żeby zyskać większą popularność, podróżował po całym świecie. Prezentował swoją sylwetkę, propagował sportowy tryb życia i nawoływał do pracowania nad sobą. Bez ciężkiej pracy, bez zmiany trybu życia nie będzie efektów – takie jest jego przekonanie.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.