Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

FITNESS MOTYWATORY – ruszyła 2.edycja!

Kto zostanie najlepiej motywującym TRENEREM w Polsce? Jaka SIŁOWNIA i FIRMA otrzyma statuetkę MOTYWATORA za swoje działania? Czy METAMORFOZA to przyjemność a może pasmo wyrzeczeń? Kogo mamy na myśli, mówiąc najlepszy przedstawiciel-promotor świata fitness czy kulturystyki w Polsce?

Do 10 lutego 2015 na stronie www.fitnessmotywatory.pl można zgłaszać swoich kandydatów do 2.edycji PLEBISCYTU FITNESS MOTYWATORY.

FITNESS MOTYWATORY to cykliczny, ogólnopolski PLEBISCYT, w którym wyłaniane są najlepsze metamorfozy, najlepszy trener, najbardziej motywująca siłownia/klub sportowy/box, najbardziej zaangażowana w motywację marka/firma.

Organizatorzy podkreślają wysoką rangę plebiscytu m.in. ze względu na kategorię GOLD, która w tym roku została rozdzielona na Gold Fitness i Gold Kulturystyka.

Do tej kategorii kwalifikują się osoby, które oprócz znakomitej formy są wizytówką danej dyscypliny sportu, mają za sobą starty w zawodach oraz aktywnie motywują.

Misją plebiscytu jest promocja oraz nagrodzenie najlepszych osób/miejsc/firm, które poprzez profesjonalną oraz pełną zaangażowania aktywność przyczyniają się do motywacji innych. 

FM docenia ludzi, którzy charakteryzują się pracowitością i konsekwencją, przy tym dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi, którzy być może dopiero chcą zacząć swoją przygodę i start o zdrowy styl życia fizycznego i psychicznego.

Już pierwsza edycja plebiscytu FM cieszyła się dużym zainteresowaniem, o czym świadczyła bardzo duża liczba zgłoszeń i wejść na stronę www plebiscytu – ponad 5 tys. wejść jednego dnia.

Warto zaznaczyć, że każdy może zgłosić każdego, a za zgłoszenia nie ma wpisowego. To znacznie ułatwia wyłonienie tych NAJLEPSZYCH z całej Polski.

Po zakończeniu nadsyłania zgłoszeń poddawane są one weryfikacji. Ze wszystkich zgłoszonych kandydatur wybierani zostają NOMINOWANI – każda kategoria ma określoną liczbę miejsc.

Nominacje ogłaszane są na stronie plebiscytu www.fitnessmotywatory.pl i poddawane są ocenie.

Kto wybiera zwycięzców?

Plebiscyt nie jest konkursem internetowym polegającym tylko na ocenie przesłanego zdjęcia oraz też nie można porównać plebiscytu do profesjonalnych zawodów kulturystycznych, dlatego wyłonienie najlepszych jest bardziej skomplikowane.

Na finalny wynik mają wpływ głosy oddane za pośrednictwem strony www plebiscytu oraz głosowanie kapituły. 

Nowością w drugiej edycji będzie forma samego finału, gdzie oprócz uroczystej gali odbędzie się ciekawa prezentacja finalistów niektórych kategorii.

Gala FM przewidziana jest na przełom czerwca i lipca, dokładna data zostanie podana w późniejszym terminie.
FM nagroda dla tych, którzy inwestują swój czas i dzielą się pasją, aby motywować!

Nie pozwól, aby ktoś dla Ciebie ważny nie został doceniony!

Więcej informacji na:

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.