Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Jak mogę pomóc Ukrainie i Ukraińcom?

Jak mogę pomóc Ukrainie i Ukraińcom?
Idąc za głosem serca i sumienia oraz rozumiejąc potrzeby naszych przyjaciół z Ukrainy w tej niezwykle trudnej sytuacji, chcemy dołączyć do działań mogących pomóc najbardziej potrzebującym.

Jak można pomóc? Gdzie szukać informacji?

Dobro wraca, a my chcemy zadbać o tych, którzy w trudnych chwilach dbają o innych. Wszystkie osoby, które okażą jakiekolwiek wsparcie dla Ukraińców i Ukrainy, mogą liczyć na miesięczny darmowy plan diety i treningu wraz z opieką dietetyka i trenera.

Wszystkie zgłoszenia będziemy weryfikować indywidualne. Prosimy kontaktować się z nami w wiadomości prywatnej na Facebooku lub Instagramie. Postaramy się odpowiadać na wszystkie wiadomości jeszcze tego samego dnia, ale prosimy o wyrozumiałość.

Sposobów pomocy jest wiele i każdy z nich jest słuszny. Konkrety znajdziesz poniżej.

Formy pomocy

Należy pamiętać, że sytuacja jest dynamiczna, dlatego też warto kierować się aktualnymi informacjami, które dostępne są na stronie polskiego rządu. Tam znajdziesz szczegóły o nadrzędnych potrzebach i możliwościach pomocy.

Zbiórki organizacji charytatywnych

Poniżej znajdziesz listę stron internetowych organizacji prowadzących zbiórki. Kolejność alfabetyczna, wybór należy do Ciebie.

Wolontariat

W wielu miejscowościach organizują się grupy ludzi, którzy wspólnymi siłami na różne sposoby starają się pomóc w tej trudnej sytuacji. Potrzebne są osoby do sortowania produktów, do pakowania, do noszenia paczek – sprawdź media społecznościowe danej organizacji, tam na bieżąco dodawane są informacje, kto i co jest potrzebne na dany moment. Często akcje takie organizują też samorządy.

Jest też zapotrzebowanie na kierowców i pojazdy same w sobie – wiele osób pomaga przetransportować niezbędne produkty i ludzi do i z okolic granicy z Ukrainą.

Uwaga! Przed udaniem się w miejsce, które może potrzebować pomocy wolontariuszy, upewnij się, że pomoc faktycznie jest potrzebna. Polacy nie zawiedli i masowo zaoferowali swoją pomoc, co spowodowało, że w wielu miejscach pomocników jest więcej, niż pracy dla nich.

Zrób zakupy dla potrzebujących lub odstąp swoje posiadane dobra materialne

Potrzebne są koce, śpiwory, karimaty, materace, ubrania, środki higieny i czystości, żywność, zapałki, baterie, powerbanki, latarki, świece, a przede wszystkim produkty pierwszej pomocy. Produkty te można oddać dla lokalnych zbiórek, ale upewnij się, jakie jest aktualne zapotrzebowanie i w jakich momentach przyjmowane są kolejne partie.

Dach nad głową

Wiele osób przyjmuje uchodźców z Ukrainy do swoich domów, by zapewnić im nocleg i dach nad głową. Jeśli i Ciebie stać na taki gest - zachęcamy do zgłoszenia tego faktu na stronie rządowej - pomagamukrainie.gov.pl.

Kościoły

Pomoc organizowana będzie też w niektórych (jeśli nie we wszystkich) kościołach – zapytaj o szczegóły swoją lokalną parafię.

Aby skutecznie pomagać innym, zadbaj też o siebie

PoTreningu.pl to serwis, który można w skrócie opisać jako partner dla zdrowia i sylwetki. Dostarczamy masę darmowej wiedzy w postaci tysięcy publikacji na temat zdrowia i budowania sylwetki. Oferujemy też plany dietetyczne i treningowe, które mają na celu poprawę ogólnie pojętego zdrowia, wyglądu sylwetki, kondycji, a nawet na psychikę klienta.

Trzymanie się rozpiski dietetycznej lub treningowej wymaga wielu poświęceń (czasu, energii, zaangażowania), regularności, wytrwałości, niezbędna jest też silna wola, by trzymać się z dala od pokus. Wszystkie te cechy są też wysoce pożądane w obecnej sytuacji. Potrzebujemy silnych i zdrowych osób, zgodnie z ideą, że najpierw musisz zadbać o siebie, by móc zadbać o innych. Chory i słaby nie pomożesz.

Ty zadbaj o potrzebujących, a my zadbamy o Ciebie.

Liczymy na Waszą solidarność.

Zespół PoTreningu.pl

Źródła: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/pomagam-ukrainie-koordynacja-pomocy-humanitarnej https://tvn24.pl/najnowsze/jak-pomoc-ukrainie-i-ukraincom-po-ataku-rosji-lista-organizacji-5612779?fbclid=IwAR2tEZiCCXN3_sQNBNIzBcLjABvpBodRLKf8VqAElAMM1MjaVxYbUhr9z0Q https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-jak-pomoc-ukrainie-lista-oficjalnych-zweryfikowanych-zbiorek,nId,5857248#crp_state=1 https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wojna-rosja-ukraina-uchodzcy-z-ukrainy-jak-pomoc-oto-lista-zbiorek/gxyb0l1

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.