Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Metamorfozy użytkowników PoTreningu.pl – Sylwester

Metamorfozy użytkowników PoTreningu.pl – Sylwester
Poznaj historię naszego klienta, Sylwestra, który przy pomocy naszych planów dietetycznych i treningowych zmienił swoją sylwetkę nie do poznania!

Pozwól się poznać innym – czym się zajmujesz, jak lubisz spędzać wolny czas, jakie masz zainteresowania?

Cześć. Jestem Sylwester, mam 31 lat i pochodzę z Poznania. Pracuje w międzynarodowej firmie jako Operator Procesu Produkcyjnego. Wolny czas, chociaż nie ma go za dużo, spędzam na siłowni i w studio tatuażu. Moje zainteresowania to siłownia, sporty walki, piłka nożna i nauka tatuażu.

Jaka jest historia Twojej sylwetki? Z czego wynikały dotychczasowe zaniedbania?

Zmiana mojej sylwetki zaczęła się kilka lat temu, wtedy rozpocząłem przygodę z siłownią. Już od młodzieńczych lat nie byłem zadowolony z mojego wyglądu. Przyczyną tego było niezdrowe jedzenie, siedzący tryb życia i brak motywacji.

Skąd się dowiedziałeś o PoTreningu.pl i dlaczego zdecydowałeś się zaufać właśnie nam?

PoTreningu.pl znalazłem w internecie, ponieważ nie mogłem poradzić sobie z doborem odpowiedniej diety/posiłków dla mnie. Po przeczytaniu pozytywnych opinii wybrałem Waszą ofertę.

Jak wyglądały Twoje początki?

SylwesterrybakNajtrudniejsze w moim przypadku było zmotywowanie się — ubranie stroju sportowego, zabraniu torby i wyjście na trening. Kolejnym problemem było regularne jedzenie posiłków, w tym rezygnacja z dużej ilości cukrów.

Jak wyglądało Twoje samopoczucie przed współpracą z nami i jak się zmieniło podczas naszej współpracy?

Początkowo moje samopoczucie było złe, ponieważ mimo ciężkiej pracy nie widziałem wymarzonych efektów. Zmieniło się to dopiero po zastosowaniu Waszej diety i planów treningowych, dzięki którym zbliżam się do swojego celu.

Jak zmieniło się Twoje życie pod wpływem naszych planów? Czy prowadzisz zdrowy tryb życia? Czy udało się pokonać jakieś złe nawyki/nałogi?

Największą moją zmianą jest to, że żyje zdrowym trybem. Sukcesem jest także całkowita rezygnacja ze słodkiego i alkoholu.

Jak oceniasz stronę PoTreningu.pl? Co było dla Ciebie najważniejsze? Czy poleciłbyś nas?

Stronę PoTreningu.pl oceniam znakomicie i osobiście poleciłbym ją każdemu, nawet osobie początkującej. Najważniejszą zaletą strony jest łatwość i przejrzystość. Dużym plusem jest aplikacja, dzięki której mam wszystko pod ręką.

Jak oceniasz swojego dietetyka/trenera oraz posiłki/ćwiczenia?

Współpracę z dietetykiem i trenerem oceniam na najwyższym poziomie, ponieważ śledzą moje postępy na bieżąco, dzięki czemu aktualizują posiłki/treningi.

Jako osoba, która zmieniła swoje ciało – jak zmotywowałbyś osoby, które jeszcze się wahają?

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że żadna słowna motywacja nic nie da, jeżeli sam dla siebie nie będziesz chciał się zmienić. Więc jeśli chcesz osiągnąć cel, zabieraj się do pracy beż wymówek — powodzenia!

Na koniec – co uważasz za swój największy sukces? Z czego jesteś dumny najbardziej?

Moim największym sukcesem jest wprowadzenie w życie zdrowych nawyków żywieniowych, dzięki czemu zbliżam się do wymarzonego celu, z czego jestem bardzo dumny.

Rozpocznij swoją metamorfozę

Nie zwlekaj - dołącz do Sylwestra i setek tysięcy innych klientów, którzy dzięki naszej pomocy zmienili swoje ciało i zdrowie na lepsze!

Wybierz swój plan: https://potreningu.pl/plany-dietetyczne-treningowe

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.