Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Dieta redukcyjna dla dziewczyny 60 kg

Dieta redukcyjna dla dziewczyny 60 kg
Zależy Ci na utracie wagi, jednak dieta kojarzy Ci się z ciągłym uczuciem głodu? Rozwiązaniem może być kontrolowane odejmowanie około 500-1000 kalorii z codziennego jadłospisu, co pozwoli Ci na zrzucenie od 0,5 do 1 kg masy ciała tygodniowo. To sposób na zdrowe odchudzanie, które jest w pełni bezpieczne dla Twojego organizmu. Dzięki temu rozwiązaniu wyeliminujesz produkty bogate w tłuszcz i zastąpisz je składnikami bogatymi w minerały oraz witaminy.

Dieta redukcyjna dla dziewczyny 60 kg – z czym to się je?

W początkowym etapie niska podaż kaloryczna pozwala na szybkie zrzucenie dużej liczby kilogramów, ale z czasem efekty przestają być zauważalne. Dlatego jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z odchudzaniem, nie musisz znacznie ograniczać ilości dziennych posiłków. Skuteczniejsze jest ich stopniowe zmniejszanie – na tym właśnie polega dieta redukcyjna. Dzięki niej zachowasz dobre samopoczucie oraz zyskasz wymarzoną sylwetkę.

W ułożeniu efektywnego jadłospisu niezbędne jest wyliczenie dziennego zapotrzebowania kalorycznego, który uwzględnia stopień aktywności fizycznej, masę ciała, wzrost oraz wiek. Dzięki niemu Twoje posiłki będą zbilansowane, a co za tym idzie, dostarczą Ci odpowiednią ilość białka, węglowodanów i tłuszczu. Co więcej, jeśli wybierzesz naszą ofertę, nad Twoim samopoczuciem będzie czuwać dietetyk.

Jadłospis dostosowany do Twoich potrzeb

Zależy nam na stworzeniu diety, która składa się z produktów, po które chętnie sięgasz na co dzień, po to, aby jedzenie sprawiało Ci przyjemność. Dzięki zdrowym, pełnowartościowym daniom nie będziesz głodna, więc zniknie nawyk podjadania, który często nie pozwala zrzucić zbędnych kilogramów. Ponadto uwzględnimy czas, jaki możesz przeznaczać na gotowanie oraz to kiedy najczęściej lubisz coś zjeść. W ten sposób odchudzanie stanie się czystą przyjemnością, a Ty będziesz zadowolona z efektów.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.