Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Jak przytyć 5 kg w miesiąc?

Jak przytyć 5 kg w miesiąc?
Przytycie 5 kg w miesiąc dla wielu ludzi wydaje się prostym celem do zrealizowania. Jednak nie mogą tego powiedzieć posiadacze szybkiego metabolizmu. To szczęście i zarazem prawdziwa udręka. W ten sposób trudniej wyrobić sobie masę mięśniową. Co zrobić, by szybko przybrać na wadze? Wypróbuj odpowiednio dopasowany plan dietetyczny i treningowy. Sprawdź, jakie produkty jeść i które ćwiczenia wykonywać.

Co należy jeść, aby szybko przytyć?

Jeśli chcesz przytyć 5 kg w miesiąc, musisz jeść więcej niż wcześniej. Wydaje się proste? Nic bardziej mylnego. Nie ma tu mowy o konsumpcji ogromnych ilości fast foodów i wysoko przetworzonej żywności. Zdrowym sposobem na zwiększenie swojej wagi jest dieta z dodatnim bilansem kalorycznym. Chodzi o to, by spożywać więcej kalorii (o około 20%), niż potrzeba Twojemu organizmowi. Dzięki temu zwiększysz swoją beztłuszczową masę ciała.

W trakcie omawianej diety należy jeść co 2–3 godziny, najlepiej o stałych porach. Po każdym posiłku wskazany jest chwilowy odpoczynek. Dodatkowo powinno się zwracać uwagę na jakość spożywanych dań. Warto wprowadzić do swojego planu żywieniowego produkty bogatobiałkowe. Ryby, jaja oraz nabiał pozwolą Ci szybko przytyć kilka kilogramów. Planowany jadłospis musi zawierać sporą ilość węglowodanów złożonych, w tym ryż, kaszę oraz pieczywo razowe. Niezbędne jest też picie 3 l wody dziennie. Jeśli chcesz jeszcze bardziej wzmocnić efekt, wypróbuj odżywki uzupełniające niedobór kalorii.

Jak ćwiczyć, by zyskać kilka kilogramów?

Chcąc przytyć, nie można zapominać o ćwiczeniach. Należy wykonywać je dwa razy w tygodniu, a ich optymalna długość powinna wynosić godzinę. Plan treningowy dla osób, które chcą przybrać na wadze musi zawierać szereg działań o maksymalnym obciążeniu.

Wykorzystaj nawet 80% swoich możliwości! Po wykonanym wysiłku musisz odpocząć i zregenerować swój organizm. Stosując się do wymienionych zasad, uzyskasz zamierzony efekt, a Twoja waga będzie skutecznie zwiększona.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.