Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Metamorfozy użytkowników PoTreningu.pl – Grzegorz

Metamorfozy użytkowników PoTreningu.pl – Grzegorz
Poznaj historię naszego klienta, Grzegorza, który przy pomocy naszych planów dietetycznych i treningowych zmienił swoją sylwetkę nie do poznania!

Pozwól się poznać innym – czym się zajmujesz, jak lubisz spędzać wolny czas, jakie masz zainteresowania?

Pracuję w branży nieruchomości i niestety większość czasu spędzam przed komputerem. Mniej pracy w terenie, więcej biura. Dla lepszego bilansu aktywności fizycznej w soboty zajmuję się z zamiłowania pielęgnacją ogrodów. Wolny czas lubię spędzać na rowerze lub na wędrówkach górskich (co umżliwia mi mieszkanie na przedgórzu alpejskim). Siłownia i basen też od lat należały do sportów, które zawsze lubiłem i chętnie uprawiałem.

Jaka jest historia Twojej sylwetki? Z czego wynikały dotychczasowe zaniedbania?

Do czterdziestki pracowałem fizycznie, ciągle w ruchu. Od 2018 zacząłem pracę biurową i moja dodatkowa aktywność (siłownia, rower czy basen kilka razy w miesiącu) okazała się niewystarczająca, więc zacząłem przybierać na wadze. W 2020 doszła pandemia wraz z obostrzeniami i brak jakiejkolwiek aktywności. W domu zaś chętnie komputer, telewizor, piwko... Z 80 kg zrobiła się szybko prawie setka. W 2022 zacząłem znów trenować, ale brakowało mi motywacji i potrzebowałem pomocy ekspertów oraz zewnętrznego motywatora.

Skąd się dowiedziałeś o PoTreningu.pl i dlaczego zdecydowałeś się zaufać właśnie nam?

PoTreningu.pl znałem już wcześniej, kiedy w 2013 zaczynałem swoją przygodę na siłowni. Ciekawe artykuły, porady, możliwość wymiany informacji. Serwis działa już wiele lat, jest więc sprawdzony na rynku :) Nie bez wpływu na decyzję była też cena abonamentu, która w stosunku do innych stron była bardzo konkurencyjna.

Jak wyglądały Twoje początki?

ilgiorgioNa początku nie szło mi najlepiej. Zarówno dieta jak i trening były ok, ale wystarczyła drobna zmiana w codziennej rutynie, jak nadgodziny, dodatkowy termin, zła pogoda itp., by odpuszczać. Brakowało mi systematyczności.

Jak wyglądało Twoje samopoczucie przed współpracą z nami i jak się zmieniło podczas naszej współpracy?

Przed współpracą miałem największy problem z samodyscypliną i wspomnianą systematycznością. Dzięki aktywnej roli Pani dietetyczki Anny Zięby, która regularnie pyta o wagę, samopoczucie, dietę, postępy, kontroluje wyniki, pyta o dalsze cele i proponuje dostosowane do nich rozwiązania, udało się to zmienić. Właśnie ta aktywna rola prowadzącej była dla mnie największym motywatorem do działania.

Jak zmieniło się Twoje życie pod wpływem naszych planów? Czy prowadzisz zdrowy tryb życia? Czy udało się pokonać jakieś złe nawyki/nałogi?

Całe dorosłe życie byłem wielkim fanem piwa i wypijałem go niestety dosyć dużo, co widać na załączonym obrazku z piwnym brzuchem :) Ponieważ nie umiałem tego połączyć z dietą, zdecydowałem się próbnie na 3 miesiące zostać abstynentem, a teraz mija już pół roku, od kiedy w ogóle nie piję alkoholu i muszę przyznać, że mi go nie brakuje :)

Jak oceniasz stronę PoTreningu.pl? Co było dla Ciebie najważniejsze? Czy poleciłbyś nas?

Zdecydowanie polecam. Co cenię sobie najbardziej? Chyba to, że macie aplikacje, dzieki której wszystko mam w telefonie i pod ręką – dieta i trening na kliknięcie. W Apce są posiłki, przepisy, listy zakupów. Jednym kliknięciem można zmienić danie jeśli Ci nie odpowiada. To samo dotyczy treningu. Wszystko naprawdę łatwe, przejrzyste i praktyczne.

Druga ważna rzecz to dziennik postępów, w którym można na bieżąco aktualizować pomiary czy zdjęcia sylwetki.

Jak oceniasz swojego dietetyka/trenera oraz posiłki/ćwiczenia?

Wszystko jest bardzo dobrze dopasowane, mam dobry kontakt z trenerem i dietetyczką, żadne z moich pytań czy wątpliwości nie pozostają bez odpowiedzi, posiłki i ćwiczenia są dostosowywane do aktualnych celów i poziomu motywacji.

Jako osoba, która zmieniła swoje ciało – jak zmotywowałbyś osoby, które jeszcze się wahają?

Zawsze myślałem, że takie zmiany są niemożliwe, że tylko "wybrani" mogą zmienić swoją sylwetkę. Facet po czterdziestce z pracą biurową nie ma na to szans, albo będzie go to kosztować zbyt wiele trudu i wyrzeczeń, a więc i tak się nie uda. I nagle okazało się, że małymi krokami można daleko zajść!

Na koniec – co uważasz za swój największy sukces? Z czego jesteś dumny najbardziej?

Dumny? Z tego, że zacząłem i się nie poddałem. Początki zawsze są trudne. Wziąłem od razu roczny abonament w nadziei, że ten fakt nie pozwoli mi odpuścić po trzech miesiącach. No i zadziałało.

A największy sukces to zmiana podejścia do życia. Dużo więcej samodyscypliny, aktywności fizycznej, zwracania uwagi na zdrowie i dobre samopoczucie. No i czuję się nie tylko kilka kilogramów lżejszy, ale też kilka lat młodszy :)

Rozpocznij swoją metamorfozę

Nie zwlekaj — dołącz do Grzegorza i setek tysięcy innych klientów, którzy dzięki naszej pomocy zmienili swoje ciało i zdrowie na lepsze!

Wybierz swój plan: https://potreningu.pl/plany-dietetyczne-treningowe

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.