Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Metamorfozy użytkowników PoTreningu.pl – Paweł

Metamorfozy użytkowników PoTreningu.pl – Paweł
Poznaj historię naszego klienta, Pawła, który przy pomocy naszych planów dietetycznych i treningowych zmienił swoją sylwetkę nie do poznania!

Pozwól się poznać innym – czym się zajmujesz, jak lubisz spędzać wolny czas, jakie masz zainteresowania?

Jestem Paweł, pracuję w jednej z czołowych firm kurierskich. Od niedawna jestem na stanowisku Menedżerskim, wcześniej pracowałem w dziale Operacji (pilnowałem, aby kurierzy sprawnie doręczali wasze przesyłki :). Od niedawna, bo jakoś od pół roku złapałem zajawkę na bardziej sportowe podejście do życia. Doszło mi kilka zainteresowań, które w najbliższym czasie chciałbym rozwijać – wspinaczka (na początku zwykłe ścianki) czy też pływanie (bardziej rekreacyjnie niż wyczynowo, ale kto wie, dokąd mnie to zaprowadzi). Tak też lubię spędzać wolny czas. Nie obejdzie się też (czasem oczywiście) bez leniuchowania przed telewizorem :)

Jaka jest historia Twojej sylwetki? Z czego wynikały dotychczasowe zaniedbania?

Dlaczego chciałem poprawić sylwetkę? Dla samego siebie, nie ma tu jakiegoś głębszego sensu. Przez bite 3 lata mówiłem sobie: zacznę od przyszłego miesiąca. I ten mój przyszły miesiąc trwał właśnie 3 lata. Aż w końcu pękło coś. Zebrałem się w sobie i powiedziałem "idziemy" i o dziwo kolejnego dnia poszedłem na siłownię kupić karnet. Zaniedbania wynikały po prostu z lenistwa i nie chciałem wyjść ze swojej strefy komfortu. Moja sylwetka, nie oszukujmy się, była zaniedbana. Śmieciowe jedzenie, słodkie napoje i tak z tygodnia na tydzień waga leciała w górę, aż do 93,5 kg. Moment przełamania nastąpił, jak zacząłem odczuwać zadyszkę po wchodzeniu po schodach. Stwierdziłem wtedy, że zaczynamy.

Skąd się dowiedziałeś o PoTreningu.pl i dlaczego zdecydowałeś się zaufać właśnie nam?

Na początku, gdy zakupiłem karnet na siłownię, powiedziałem sobie: skoro zaczynam ćwiczyć, to fajnie by było mieć jakieś suplementy do tego. Z racji, że stronę (sklep SFD) znałem, wszedłem, skorzystałem z ankiety na temat doboru suplementów i wyskoczyła mi informacja o portalu PoTreningu.pl. Przeszedłem na stronę i mówię: Nic kompletnie nie wiem, nie ma sensu ćwiczyć bez planu, bez diety bez jakiegokolwiek harmonogramu. Wykupiłem dietę wraz z opieką trenerską na miesiąc bodajże, no i tak zostałem od tamtego momentu. Pierwszy traf, z którego byłem i nadal jestem zadowolony.

Jak wyglądały Twoje początki?

UnnamedRSNajtrudniejsze dla mnie było to, żeby nie podjadać, zrezygnować ze słodyczy, wina, chipsów. Przerobienie swojego dnia w taki sposób, aby zdążyć przygotować wszystkie posiłki dla siebie i męża, ale też mieć czas na trening, który obecnie trwa od 1,5 do 2 godzin, 4 razy w tygodniu.

Jak wyglądało Twoje samopoczucie przed współpracą z nami i jak się zmieniło podczas naszej współpracy?

Naprawdę miałem straszne wahania nastroju, byłem poddenerwowany cały czas. Te stany ustąpiły mniej więcej po miesiącu. Od tego momentu o wiele rzadziej pojawiały się wahania nastroju. Bardziej ten nastrój był pozytywny z tego względu, że zauważałem duże różnice po utracie wagi. Mimo że ta waga spadała, to człowiek miał coraz więcej energii, będąc na deficycie kcal.

Jak zmieniło się Twoje życie pod wpływem naszych planów? Czy prowadzisz zdrowy tryb życia?

No szczerze to życie zmieniło się o 180 stopni. Po pierwsze to zdrowe odżywianie. Ograniczyłem do minimum przetworzone jedzenia. Nie da się całkiem tego wyeliminować, bo niestety są dni gdzie czas nie pozwala na przygotowania posiłków i trzeba coś faktycznie zjeść gotowego, aczkolwiek jest to rzadkie i unikam tego jak ognia.

Czy udało się pokonać jakieś złe nawyki/nałogi?

Złe nawyki pokonałem i to kilka. Tak jak lubiłem sobie wieczorkiem wypić jakiegoś drinka czy nawet dwa. Tak od Stycznia nie ruszam kompletnie alkoholu. Również nie ruszam żadnych fastfoodów. Szczerze wolę sobie wziąć posiłek przygotowany w domu w jakiś pojemnik i zjeść gdzieś na mieście niż wchodzić właśnie do takich sieci fastfoodowych.

Jak oceniasz stronę PoTreningu.pl? Co było dla Ciebie najważniejsze? Czy poleciłbyś nas?

Stronę PoTreningu.pl oceniam bardzo dobrze. Wszystkiego, czego wymagałem, tu dostałem. Bez żadnych zbędnych niespodzianek. Najważniejsze była dla mnie przejrzystość. Np. Wszystko w jednym miejscu. Pobierasz listę zakupów na 2,3 dni i idziesz do sklepu i wiesz, co kupić, wiesz jakie jedzenie przygotujesz, wiesz, ile mniej więcej zajmie Ci to czasu. Treningu również, możliwość notowania progresu. Jest to świetna rzecz i nie wyobrażam sobie, aby pójść na trening i nie zanotować tego co zrobiłem. Dzięki temu widzę realny progres, jaki przechodzę.

Czy poleciłabyś nas?

Jeśli chodzi o polecenie, to jak najbardziej! Poleciłbym przede wszystkim każdemu, kto chce zacząć przygodę z siłownią. Na start otrzymujecie pełen pakiet opieki jak i materiałów, które naprawdę są niezbędne na początku przygody z siłownią i zdrowym trybem życia.

Jak oceniasz swojego dietetyka/trenera oraz posiłki/ćwiczenia?

Dietetyka i trenera oceniam na szóstkę. Kontakt jest zawsze. Jeśli czegoś nie wiem i zapytam, zawsze otrzymam odpowiedź. Nie zdarzyło się jeszcze, abym nie otrzymał odpowiedzi na moje pytanie, a trochę ich zadawałem ;)

Posiłki to bajka, nie dość że są smaczne, to jeszcze jest ich mnóstwo do wyboru. Nie lubisz wątróbki jak ja? Nie ma problemu! Od razu masz inny zamiennik z takimi samymi makrosami :) No i jedzenie, które jest do wyboru, na pewno się nie znudzi. Aktualnie od pół roku prawie codziennie wcinam twaróg z różnymi dodatkami. Wcześniej tego twarogu nienawidziłem :)

Treningi również są dopasowane pod dany cel. Chcesz rozbudować typowo masę mięśniową? Nie ma problemu. Chcesz budować wytrzymałość? Również na ma problemu :) Trener wszystko Ci ułoży :)

Jako osoba, która zmieniła swoje ciało – jak zmotywowałbyś osoby, które jeszcze się wahają?

Powiem krótko. Jak zaczniesz, to nie pożałujesz. Zawsze możesz zrezygnować jeśli coś nie będzie Ci odpowiadać. Nikt nie będzie trzymał Cię siłą, ale zapewniam Cię, że nawet odrobina treningu w tygodniu da Ci takiego powera w życiu, że nie będziesz chciał pozostać przy odrobinie i będziesz chciał więcej. Pamiętaj! NIC NIE TRACISZ, A MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ!

Na koniec – co uważasz za swój największy sukces? Z czego jesteś dumny najbardziej?

Pewność siebie! O tak, moja pewność siebie wzrosła bardzo mocno. Wcześniej mógłbym się opisać dosłownie "szarą myszką". Choć nadal wychodzę ze swojej strefy komfortu, to porównując siebie z początku i teraz, sam zauważam dużą różnicę. Nie tylko różnicę sylwetkową, ale i mentalną. Zmieniło mi się również myślenie. Stałem się także bardziej odpowiedzialny i konsekwentny w swoim życiu.

Rozpocznij swoją metamorfozę

Nie zwlekaj - dołącz do Pawła i setek tysięcy innych klientów, którzy dzięki naszej pomocy zmienili swoje ciało i zdrowie na lepsze!

Wybierz swój plan: https://potreningu.pl/plany-dietetyczne-treningowe

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.