Stworzymy dla Ciebie

Indywidualny plan Dietetyczny

Sprawdź ofertę

Poznaj nasz nowy

Kalkulator kalorii

Wypróbuj go
Forum

Stworzymy dla Ciebie

Indywidualny plan Dietetyczny

Sprawdź ofertę

Poznaj nasz nowy

Kalkulator kalorii

Wypróbuj go
Artykuły
Sklep

Waga biustu w Fitness Bikini

Waga biustu w Fitness Bikini
Fitness Bikini -  kategoria coraz częściej rozpoznawalna w sieci. Jeśli chcielibyśmy zasięgnąć opinii publiczności co charakterystycznego w sobie mają bikiniary, zdecydowanie w odpowiedziach pojawiłby się silikonowy biust. Dlaczego tak się dzieje?

Co podlega ocenie w fitness bikini

Regulamin kategorii fitness bikini ściśle określa, że sylwetka powinna charakteryzować się sportowym wyglądem z lekkim zarysem umięśnienia bez nadmiernej separacji mięśniowej. Do oceny wlicza się również wdzięk, uroda, pewność siebie. Jednakże przeglądając fotorelacje z zawodów widzimy, że kobiety będące w czołówce fitness mają sztuczne biusty, ale o tym w regulaminie ani słowa…

Sztuczny biust legalnym dopingiem

Światowej sławy zawodniczki, które traktują starty w zawodach i ten styl życia jako swoją pracę, zazwyczaj bez problemu mogą pozwolić sobie na operację biustu. Tylko teraz pytanie, jakie szanse ze zrobionymi zawodniczkami mają te bardzo naturalne? Załóżmy spekulację. Postawmy obok siebie dwie zawodniczki. Zawodniczka numer jeden i dwa ma świetne proporcje, odpowiednie umięśnienie i nadwyraz piękną urodę. Różni je tylko rozmiar biustu. Jak myślicie, która zawodniczka zajmie pierwsze miejsce?
My, możemy w ciemno postawić na zawodniczkę z większą miseczką biustu, dlaczego tak jest?

Korzyści z operacji biustu

Każda kobieta jest bardziej atrakcyjna, gdy posiada jędrny biust, proporcjonalny do swojej sylwetki. Niestety matka natura nie jest tak hojna i większość zawodniczek nie jest w stanie na scenie pochwalić się dużym biustem. Piersi kobiety to tkanka tłuszczowa, która stety bądź niestety jest palona podczas robienia formy pod zawody. Większość z nich nigdy nie posiadała większego rozmiaru. Odpowiednio “dobrany” (bo zrobiony) biust poprawia proporcje sylwetki. Zdecydowanie przykuwa uwagę panelu sędziowskiego. Zawodniczka startuje już z wyższej pozycji, teraz wystarczy dobrze się ustawić na scenie i zaprezentować swoje atuty.

Przyszłość fitness bikini

W dawnych czasach na operację biustu decydowały się wyłącznie osoby z wadami, które przeszkadzały w życiu codziennych. Wstydliwymi deformacjami. Na tę chwilę na operację biustu może zdecydować się każdy. Skoro zatem operacje plastyczne są ot tak dostępne i popularne, czy za kilka lat mamy się spodziewać wszystkich fitnessek z silikonowym biustem? Nasuwają się nam następne pytania. Może z czasem regulamin będzie uwzględniał punkt opisujący wielkość lub występowanie biustu, a może nawet zostaną stworzone odmienne kategorie? Dla bikiniar z biustem i bez. Jakie Wasze zdanie na ten temat? Bo my… zapisujemy się na termin.

W artykule mówimy o: Uroda Ladies