Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Czy rozmiar biustu jest istotny u zawodniczek bikini fitness?

Czy rozmiar biustu jest istotny u zawodniczek bikini fitness?
Bikini fitness to kategoria coraz częściej rozpoznawalna w sieci. Jeśli chcielibyśmy zasięgnąć opinii publiczności co charakterystycznego w sobie mają bikiniary, zdecydowanie w odpowiedziach pojawiłby się silikonowy biust. Dlaczego tak się dzieje?

Co podlega ocenie w bikini fitness?

Regulamin kategorii bikini fitness ściśle określa, że sylwetka powinna charakteryzować się sportowym wyglądem z lekkim zarysem umięśnienia bez nadmiernej separacji mięśniowej. Do oceny wlicza się również wdzięk, uroda, pewność siebie. Jednakże przeglądając fotorelacje z zawodów widzimy, że kobiety będące w czołówce fitness mają sztuczne biusty, ale o tym w regulaminie ani słowa…

Sztuczny biust legalnym dopingiem

Światowej sławy zawodniczki, które traktują starty w zawodach i ten styl życia jako swoją pracę, zazwyczaj bez problemu mogą pozwolić sobie na operację biustu. Tylko teraz pytanie, jakie szanse ze zrobionymi zawodniczkami mają te bardzo naturalne? Załóżmy spekulację. Postawmy obok siebie dwie zawodniczki. Zawodniczka numer jeden i dwa ma świetne proporcje, odpowiednie umięśnienie i nadwyraz piękną urodę. Różni je tylko rozmiar biustu. Jak myślicie, która zawodniczka zajmie pierwsze miejsce?
My możemy w ciemno postawić na zawodniczkę z większą miseczką biustu, dlaczego tak jest?

Korzyści z operacji biustu

Każda kobieta jest bardziej atrakcyjna, gdy posiada jędrny biust, proporcjonalny do swojej sylwetki. Niestety matka natura nie jest tak hojna i większość zawodniczek nie jest w stanie na scenie pochwalić się dużym biustem. Piersi kobiety to tkanka tłuszczowa, która stety bądź niestety jest palona podczas robienia formy pod zawody. Większość z nich nigdy nie posiadała większego rozmiaru. Odpowiednio “dobrany” (bo zrobiony) biust poprawia proporcje sylwetki. Zdecydowanie przykuwa uwagę panelu sędziowskiego. Zawodniczka startuje już z wyższej pozycji, teraz wystarczy dobrze się ustawić na scenie i zaprezentować swoje atuty.

Przyszłość bikini fitness

W dawnych czasach na operację biustu decydowały się wyłącznie osoby z wadami, które przeszkadzały w życiu codziennych. Wstydliwymi deformacjami. Na tę chwilę na operację biustu może zdecydować się każdy. Skoro zatem operacje plastyczne są ot tak dostępne i popularne, czy za kilka lat mamy się spodziewać wszystkich fitnessek z silikonowym biustem? Nasuwają się nam następne pytania. Może z czasem regulamin będzie uwzględniał punkt opisujący wielkość lub występowanie biustu, a może nawet zostaną stworzone odmienne kategorie? Dla bikiniar z biustem i bez. Jakie Wasze zdanie na ten temat? Bo my… zapisujemy się na termin.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.