Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Diety okiem dietetyka: Dieta grejpfrutowa

Diety okiem dietetyka: Dieta grejpfrutowa
Ocena dietetyka: z pewnością o grejpfrutach można powiedzieć jedno: są źródłem wielu aktywnych biologicznie substancji, w tym takich, które wspomagać mogą odchudzanie (m.in. flawonoidów wchodzących w skład wielu suplementów wspomagających odchudzanie). Tak więc włączenie jej do odchudzającej diety jest jak najbardziej uzasadnione.

Niestety założenia tej diety są nie do zaakceptowania. Brak odpowiedniego nacisku na trwałą zmianę nawyków żywieniowych sprawia, że ewentualne efekty są chwilowe. Dieta jest bardzo niskokaloryczna, co powodować może spory spadek masy ciała uwieńczony efektem jo-jo. Tak więć należy liczyć się z tym, że po powrocie do dawnych nawyków żywieniowych „waga” z pewnością wróci. Dieta jest niedoborowa w wiele ważnych dla zdrowia składników pokarmowych i może być niebezpieczna dla zdrowia, zwłaszcza przy częstym powtarzaniu.

Reasumując: ze względu na niską kaloryczność i niedostateczny udział ważnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu substancji, nie należy polecać tego modelu żywieniowego. W zamian, można włączyć na stale grejpfruty do dobrze przemyślanej, zbilansowanej diety odchudzającej.

Przejdz do szczegółów i prezentacji diety

Mamy aplikację!

Hej! Z przyjemnością zapraszamy Cię do pobrania naszej nowej aplikacji, która pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Przygotowaliśmy ją z myślą o Tobie, by ułatwić Ci trzymanie się diety i planu treningowego.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji oraz ją pobrać? Zrobisz to poprzez Google Play: