Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Otaczaj się aktywnymi ludźmi

Opadasz z sił, wieczorem nie masz na nic ochoty, czujesz się zmęczony? Kiedy wreszcie masz chwilę dla siebie, wyskakujesz ze znajomymi na piwo i słusznie, czasem trzeba się odstresować. Ale są inne metody. Squash, gra w piłkę, a może basen? Po treningu zawsze możesz iść na coś lekkiego i pogadać. Jeśli chcesz być zdrowszy, spędzaj więcej czasu z aktywnymi ludźmi.

Okazuje się, że w powiedzeniu Z kim przystajesz, takim się stajesz jest wiele prawdy. Prowadzono wiele badań na temat tego, że osoby, które przebywają wśród ludzi odnoszących sukcesy zawodowe, same mają większe szanse na powodzenie w tej sferze życia. To samo tyczy się kwestii towarzyskich. Thaler i Sunstein w książce Nudge podają jeszcze jedną zależność: osoby, które nawiązują znajomości z ludźmi dbającymi o zdrowy tryb życia są szczuplejsze. Powód jest prosty: wspólnie chodzimy na kawę czy lunch, czasem świadomie a czasem nie kopiujemy nawyki żywieniowe naszych bliskich. Do tego często zaczynamy razem chodzić na zajęcia fitness, a zamiast na piwo umawiamy się na squasha czy basen.

My dodamy jeszcze jedną rzecz: ludzie aktywni fizycznie są dużo szczęśliwsi. Mają pasję, wysiłek wspomaga produkcję endorfin, a na domiar wszystkiego podczas treningów odreagowujemy stres. Warto otaczać się ludźmi aktywnymi nie tylko dlatego, że łatwiej nam będzie zadbać o linię, ale przede wszystkim dlatego, że możemy sobie nawzajem przekazywać pozytywną energię.

Artykłuł pochodzi z serwisu: fitness.sport.pl

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.