Stworzymy dla Ciebie

Indywidualny plan Dietetyczny

Sprawdź ofertę

Poznaj nasz nowy

Kalkulator kalorii

Wypróbuj go
Forum

Stworzymy dla Ciebie

Indywidualny plan Dietetyczny

Sprawdź ofertę

Poznaj nasz nowy

Kalkulator kalorii

Wypróbuj go
Artykuły
Sklep

Jak nabrać inspiracji i wiedzy do rozwoju branży fitness?

Jak nabrać inspiracji i wiedzy do rozwoju branży fitness?
Zapowiada się wydarzenie pełne nie tylko znanych osobistości, ale przede wszystkim wiedzy, praktyki i inspiracji.

Targi FIWE – największe targi fitness w Europie Centralno – Wschodniej już 21-23 września w Expo XXI w Warszawie

Tak – to nie pomyłka – tym razem aż 3 dni! Jak już informowaliśmy nowością jest piątek – dzień biznesowy. W tym dniu pojawią się właściciele, managerowie, osoby zarządzające siłowniami, klubami fitness, wellness, hotelami, sklepami, ośrodkami sportowymi, aby zapoznać się z nowościami rynku, nabrać inspiracji, nawiązać nowe kontakty, a także zdobyć wiedzę z zakresu prowadzenia swojego biznesu!

W tym celu Organizator zaplanował konferencję branżową – FIWE Experts. Będzie to prawdziwe kompendium fachowej, sprawdzonej i unikatowej wiedzy od ekspertów osiągających mierzalne rezultaty.

Wśród Prelegentów m.in.:  Krzysztof Pakulec - Konsultant branży fitness, szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży, i obsługi klienta; Sebastian Goszcz – Szkoleniowiec, Wykładowca,  Doradza, prowadzi konsultacje biznesowe, programy naprawcze, programy poprawy efektywności biznesowej. Prowadzący szkolenia z zakresu zarządzania klubem fitness, marketingu, sprzedaży produktów i usług, standardów obsługi, budowania lojalności klienta, przywództwa; Krystian Kempa - unikalna mieszanka teori chłoniętej od specjalistów branży fitness z praktyką pracownika obsługi technicznej w obiektach sportowych, instruktora fitness, trenera personalnego, kierownika health clubu, managera klubu, doradcy w obiektach świadczących usługi fitness. Swoją prelekcję potwierdziła również Małgorzata Gala - Ex.regionalny dyrektor sprzedaży w Pure Jatomi Fitness, obecnie VP of Sales w Perfect Gym, specjalizująca się w pozyskiwaniu nowych klientów na całym świecie, w szczególności globalnych sieci klubów fitness.

Więcej informacji na temat pozostałych Wykładowców oraz poruszanych tematów dostępne na: http://fiwe.pl/agenda/.