Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Trening personalny on-line: teraz to możliwe!

Trening personalny on-line: teraz to możliwe!
Odpowiednio ukierunkowana aktywność fizyczna jest w stanie zmienić nasze ciało, poprawić kondycję i polepszyć stan zdrowia i samopoczucia. Zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim zauważyć można pewien ogólnospołeczny zryw polegający na chwilowej często aktywizacji. Poranne bieganie, wypady na rower, zakupiony karnet na basen czy na siłownie – wszystko to po to by zrzucić zimowy balast, wysmuklić sylwetkę lub uwypuklić klatkę i bicepsy.

 

 

Problem: brak efektów.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że ułożyć sobie trening to nic trudnego. Chcesz powiększyć biceps – rób uginania ze sztangą, chcesz wysmuklić uda – rób przysiady, chcesz schudnąć - biegaj. W praktyce jednak okazuje się, że konieczna jest odpowiednia ilość ćwiczeń, serii, powtórzeń, długość przerw pomiędzy seriami. Pomimo tego, że branżowej prasie i na forach internetowych jest niezliczona ilość rozmaitych planów treningowych, wiele osób nie notuje zadowalających efektów swojej pracy, albo też poprzez nieodpowiednio dopasowaną intensywność doprowadza do przetrenowania lub zniechęcenia. 

Przyczyna: brak kompatybilności. 

Niestety zestawy ćwiczeń kopiowane z cudzych planów treningowych często zupełnie nie są dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb. Okazuje się że albo rozwijają partie które są i tak u nas przesadnie masywne, albo w ogóle nie przynoszą żadnego efektu poza przetrenowaniem. Aktywność fizyczna powinna być dobrana indywidualnie do celu, potrzeb, kondycji i planu dnia konkretnej jednostki. W innym wypadku efektywność podjętych starań jest zazwyczaj niesatysfakcjonująca. 

Rozwiązanie: indywidualnie dobrany plan treningowy.

Jeżeli potrzebujesz naprawdę konkretnego planu nie tylko ukierunkowanego na osiągnięcie wyznaczonego przez Ciebie celu, ale także biorącego pod uwagę Twój poziom wytrenowania, sprzęt jakim dysponujesz, czy ilość czasu, który możesz poświęcić na trening to wiedz, że jest proste rozwiązanie. Indywidualny trener nie tylko skomponuje dla Ciebie plan, ale odpowie na wszystkie Twoje wątpliwości i pytania 

Gdzie znajdę pomoc?

Jeśli cenisz sobie wygodę, czas i przede wszystkim nie chcesz przepłacać za fachową pomoc skorzystaj z usługi on-line wykupując plan treningowy w naszym serwisie: http://potreningu.pl/plany. Wystarczy jedynie, że wypełnisz krótka ankietę, a najdalej w ciągu 24 godzin otrzymasz indywidualnie dopasowany trening i możliwość kontaktu z trenerem Istnieje także opcja wykupienia pakietu z planem dietetycznym i konsultacji z wykwalifikowanym dietetykiem. 

Wnioski.

Niezależnie od tego, czy dopiero chcesz zacząć ćwiczyć, czy też ćwiczysz miesiąc, trzy lub dłużej – jeśli nie bardzo wiesz jak zabrać sięga układanie treningów, czy też nie widzisz efektów swojej pracy potrzebujesz wsparcia specjalisty. Dzięki temu nie tylko szybciej uzyskasz wymarzoną sylwetkę, poprawisz kondycję i zdrowie, ale także unikniesz wielu błędów i potknięć, a także poszerzysz wiedzę nabierzesz doświadczenia. 

Mamy aplikację!

Hej! Z przyjemnością zapraszamy Cię do pobrania naszej nowej aplikacji, która pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Przygotowaliśmy ją z myślą o Tobie, by ułatwić Ci trzymanie się diety i planu treningowego.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji oraz ją pobrać? Zrobisz to poprzez Google Play: