Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Allnutrition Flex All Complete

Allnutrition Flex All Complete
Sport wymaga wiele poświęceń. Szczególnie, że podczas treningów jesteśmy dużo bardziej narażeni na przeróżne kontuzje, niż osoby nieaktywne i które nie zawsze, ale często kończą się długą rekonwalescencją, a nawet operacją uszkodzonego miejsca. To niestety powoduje, że jesteśmy na dłuższy czas wykluczeni z aktywności. Szczególnie, gdy dane ćwiczenia mogłyby obciążać tę część ciała, która doznała urazu.

Na szczęście producenci – znów czujni, wychodzą naprzeciw swoim klientom i tworzą dla nich coś, co jak się okazuje jest strzałem w dziesiątkę. Suplement, dzięki któremu możemy szybciej wrócić do sprawności i zacząć znów trenować.

Flex All Complete to suplement, który jest wychwalany przez sporą rzeszę ludzi, którzy przetestowali go na sobie i mogą lojalnie potwierdzić rezultaty. Suplement ten zawiera szereg witamin oraz minerałów, które pozytywnie wpływają na nasze stawy, kości oraz mięśnie.

Dzięki Flex All Complete dostarczymy łatwo przyswajalnych składników, dzięki którym nasza sprawność, jak i rekonwalescencja będzie przebiegała z powodzeniem. Oczywiście wiele zależy tutaj również od naszej motywacji, fizjoterapii i samozaparcia. Natomiast suplement ten będzie niezbędnym dodatkiem.

Właściwości Flex All Complete

  • przyspieszenie regeneracji stawów, w tym chrząstek stawowych, które z wiekiem się ścierają. Wspomaga odbudowę zniszczonej struktury chrząstki,
  • dzięki składnikom aktywnym utrzymuje zdrowe kości, jesteśmy mniej podatni na złamania,
  • łagodzi często występujące sztywnienie stawów, szczególnie u sportowców,
  • chroni przed kontuzją nasze ścięgna, a także więzadła, co sprawia, że trening jest bezpieczniejszy.

Flex All Complete to suplement, który jest stworzony z bezpiecznych i sprawdzonych substancji. W składzie nie znajdziemy sztucznych barwników i innych polepszaczy smaku. Produkt ten jest przetestowany przez szerokie grono zadowolonych klientów, co nadaje mu rangę wysokiej jakości suplementu, dzięki któremu nasze stawy na pewno będą zawsze w formie.

Składniki aktywne, które są obecne w suplemencie Flex All Complete to: hydrolizowany kolagen, siarczan glukozaminy, metylosulfonylometan (MSM), L-prolina, magnez, witamina C, witamina B6.

Zastosowanie Flex All Complete

W przypadku osób, które doznały urazu, suplement ten sprawdza się idealnie. Pomaga szybciej wrócić do sprawności. Jest przydatny podczas rekonwalescencji, kiedy jesteśmy wykluczeni na dłuższy czas ze sportu z powodu choroby lub urazu. Dzięki takim suplementom osoby, które mają problemy ze stawami szczególnie, gdy często doznają naciągnięcia więzadeł, czy ścięgien, mogą w naturalny sposób wzmocnić mięśnie, stawy, a także zadbać o bezpieczeństwo na treningu.  

Ponadto w przypadku osób starszych suplement ten sprawdza się bardzo dobrze. Pomaga uporać się ze sztywnością stawów, a także ciągłym bólem. Obecny jest hydrolizowany kolagen, który otrzymuje się poprzez hydratację, a takie odfiltrowane białko ma największą analogię do białka, które występuje w naszym organizmie. Dzięki uwodnieniu łatwiej jest mu przenikać w głąb naszych tkanek i wiązać się z nimi. Dzięki obecności siarczanu glukozaminy możliwości Flex All Complete są zdecydowanie większe. Regularne spożywanie siarczany glukozaminy przyspiesza regenerację tkanki chrzęstnej, a także kostnej szczególnie, gdy jesteśmy narażeni na nadwyrężenia, czy za duże obciążenia elementów stawowych. Najczęściej urazy to: urazy stóp, przeróżne bóle, pieczenie, naderwanie mięśni trójgłowych łydki, naderwanie lub naciągnięcie mięśni dwugłowych i czworogłowych uda, problemy z łąkotką, a także więzadłami w stawie kolanowym, bóle bioder, bóle w odcinku szyjnym, a także lędźwiowym, naciągnięcie lub naderwanie rotatorów, bicepsów lub tricepsów. Dlatego też suplementy takie, jak Flex All Complete są godne uwagi, gdyż mają wielkie spectrum zastosowania na przeróżne dolegliwości stawowo-szkieletowo-mięśniowe.  

Dzięki regularnej suplementacji jesteśmy w stanie zredukować ból, a także wiele innych dolegliwości, które mogłyby nam utrudniać funkcjonowanie. Siarczan glukozaminy dzięki stymulacji komórek jest dla nich silnym bodźcem do ciągłego odtwarzania tkanki łącznej poprzez syntezę proteoglikanów, które wiążą polikationy i kationy, a dzięki temu dochodzi do hydratacji tkanki łącznej i nadania jej odpowiedniego napięcia. Ponadto proteoglikany mają właściwości żelujące, a jako białko niekolagenowe tworzą strukturę naszego kośćca. Obecność metylosulfonylometanu, który jest organicznym związkiem siarki sprawia, że nasza kondycja włosów, skóry oraz paznokci jest znacznie poprawiona. O właściwościach metylosulfonylometanu mówi się wiele. Między innym określa się jego właściwości, jako detoksykujące, a także odbudowujące. Ponadto substancja ta jest również polecana w przypadku problemów ze stawami, a połączenie tych substancji tworzy mocne trio. Witamina C, magnez oraz witamina B6 też nie jest przypadkowa. Witamina C wzmacnia nasz organizm, a także pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu, dzięki któremu funkcjonowanie chrząstki jest prawidłowe. Wpływa również pozytywnie na stan naszej skóry. Z kolei magnez wzmacnia nasze mięśnie, dzięki czemu jesteśmy mniej narażeni na urazy. Natomiast witamina B6 również podnosi naszą odporność, a jej nieodpowiednia ilość w naszym organizmie powoduje spadek syntezy białek ustrojowych, kwasów nukleinowych, które są niezbędne do wzrostu i rozwoju. Dlatego połączenie tych składników daje nam wartościowy suplement.

Dawkowanie Flex All Complete

Suplement ten jest w formie proszku. Opakowanie zawiera 400 g, co daje nam 20 porcji, gdyż sugerowana ilość suplementu to 20 g. Należy je wymieszać z około 300 ml wody lub soku. Zalecana jest jedna porcja, ale podczas poważnych urazów, a także w okresie rekonwalescencji warto zażywać dwie porcje. Najlepiej stosować go do posiłków. Nie zaleca się przekraczać sugerowanych porcji.

Z czym łączyć Flex All Complete?

Suplement ten jest z powodzeniem łączony z innymi witaminami, np. z:

  • b-complex https://www.sfd.pl/sklep/SFD_NUTRITION_B_Complex-opis35847.html,
  • witaminą D https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Vit_D3_2000-opis34554.html,
  • wapniem,
  • potasem.

Wszystkie te suplementy wraz z Flex All Complete pomogą nam zregenerować nasze stawy, co pomoże nam szybciej wrócić do sportu.

Podsumowanie

Obecnie spotkać można wiele przeróżnych preparatów, które mają za zadanie wzmacniać nasze stawy. Warto szukać jednak sprawdzonych suplementów, gdyż wiele z nich nie wykazuje poprawy. Oczywiście warto zaznaczyć, że takie suplementy nie są do całkowitego zwalczania choroby stawów, ale dzięki nim i substancjom aktywnym jesteśmy w stanie znacznie sobie ulżyć. Natomiast nie jest tak, że pewnych zwyrodnień, czy kontuzji pozbędziemy się poprzez stosowanie takich preparatów. Mogą one być ciekawym dodatkiem, który pomoże nam uporać się z naszymi dolegliwościami. Często stosowanie profilaktyczne takich suplementów zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób stawów, czy urazów, dlatego warto zastanowić się nad stałą suplementacją tego preparatu.


 

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.