Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Dzień Ojca - uczyń go wyjątkowym

Od narodzin aż do wieku dorosłego rodzice dbali o Twoje zdrowie, bezpieczeństwo, dobrobyt, edukację, rozwój. Wspierali Cię na każdym kroku, dbając o to, żeby niczego Ci nie zabrakło i żebyś miał wszystko co potrzebne do zrealizowania obranego przez Ciebie celu. Kochają Cię bezwarunkowo i są w stanie wiele dla Ciebie poświęcić.

Dziś jest Dzień Ojca, a więc osoby, która starała się Ciebie chronić i zapewnić bezpieczeństwo przez całe Twoje dzieciństwo, wiek dorastania, dorosłość. Zamiast kupować jakiś drobiazg, możesz poświęcić Tacie czas i miło spędzić wspólnie dzień. 

Przyrządź krwistego steka!

Nie od dziś wiadomo, że krwisty, a przynajmniej średnio wysmażony stek, to danie prawdziwego mężczyzny. W tym celu należy wybrać plaster wołowiny np. antrykotu, pamiętając że nie może być zbyt cienki, gdyż wówczas może nie udać się przygotowanie go w wersji medium-rare czy rare. Stek idealnie będzie się komponował z pieczonymi ziemniakami oraz sałatką z sałaty i pomidorków.

Wspólny trening?

Jeżeli Twój Tata jest w niezłej formie fizycznej i nie ma przeciwwskazań do podejmowania aktywności, możesz pójść z nim na trening. Wspólne wyciskanie na ławie czy zginanie przedramion może być niezłą rywalizacją. A może nawet Ojciec zaskoczy Cię siłą i możliwościami?

Jako że pogoda dopisuje, dobrą opcją będzie także trening na świeżym powietrzu. Jeżeli w pobliżu znajduje się siłownia plenerowa, warto z niej skorzystać. Wyposażona jest w liczne maszyny, na których można przećwiczyć każdą grupę mięśniową. Być może Tacie się spodoba i później sam będzie ćwiczył?   

A może wypad na ryby?

Jeżeli ani Ty, ani Tata nie macie zobowiązań na sobotę czy nawet niedzielę, to dobrym pomysłem może być wspólny wypad na ryby. Pogoda dopisuje, w dzień jest naprawdę ciepło i można przyjemnie spędzić czas nad jeziorem. Wystarczy wziąć wędki i inne przyrządy wędkarskie, pojemniki ze zbilansowanymi posiłkami, napoje i można jechać. Jeżeli wędkowanie miałoby również obejmować noc, to warto wyposażyć się w ciepłe koce, namiot, a nawet wziąć turystyczną butlę z gazem oraz garnek żeby przygotować gorącą herbatę, gdyż noce są jeszcze chłodne. 

Podsumowanie

Sposobów na sprawienie Ojcu przyjemności jest naprawdę wiele. My podaliśmy tylko 3 warianty, które być może przypadną Tobie i Tacie do gustu. Wprowadzenie aktywności fizycznej i chociaż częściowa zmiana nawyków żywieniowych mogą pozytywnie wpłynąć na zdrowie fizyczne i metaboliczne Twojego Taty.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.