Stworzymy dla Ciebie

Indywidualny plan Dietetyczny

Sprawdź ofertę

Poznaj nasz nowy

Kalkulator kalorii

Wypróbuj go
Forum

Stworzymy dla Ciebie

Indywidualny plan Dietetyczny

Sprawdź ofertę

Poznaj nasz nowy

Kalkulator kalorii

Wypróbuj go
Artykuły
Sklep

GOOD TRIP na poprawę nastroju i samopoczucia

GOOD TRIP na poprawę nastroju i samopoczucia
Dzisiejsze czasy charakteryzuje życie pod presją nie tylko w sferze zawodowej, ale również w życiu ogólnospołecznym, czy rodzinnym. Coraz częściej z tego powodu odczuwamy napięcie nerwowe, spadek nastroju i ogólny stres, co w konsekwencji może doprowadzić nawet do choroby.

Według WHO depresja jest jedną z najczęściej występujących chorób na świecie, a do 2030 roku ma stać się niestety numerem jeden. Statystyki wskazują, że w Polsce około jednego miliona ludzi zmaga się z depresją, jednak musimy pamiętać, że nie jest to jedyny problem.

To może pomóc - GOOD TRIP

By życie nabrało barw, a codzienne problemy stały się dla nas mniej uciążliwe i stresogenne marka ALLNUTRITION stworzyła kompleksowy preparat o silnym działaniu adaptogennym. ALLNUTRITION GOOD TRIP to wieloskładnikowy suplement, którego głównym zadaniem jest wpływ na polepszenie naszego nastroju i samopoczucia, oraz poprawienie naszej odporności na sytuacje stresowe.

Działanie antylękowe i antydepresyjne

GOOD TRIPGłównym składnikiem jest Schisandra chinensis, czyli cytryniec chiński, ta znana od pokoleń roślina wykazuje silne działanie przeciwlękowe oraz poprawiające samopoczucie. W Chinach wykorzystywano ją do walki z depresją, nadmierną pobudliwością i demencją. Stymuluje ona ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia sprawność umysłową. U jego boku stanęła Rhodiola rosea, która potęguje działanie antydepresyjne. Dodatkowo stymuluje przywrócenie stabilności emocjonalnej i ułatwia zasypianie. Zawarte w różeńcu salidrozydy hamują rozpad ważnych dla naszego samopoczucia neuroprzekaźników, takich jak dopaminy i serotoniny.

Wszechstronność Ashwagandhy

ALLNUTRITION GOOD TRIP ADAPTO nie obyłoby się oczywiście bez bardzo znanej Ashwagandhy, która wpływa na obniżenie poziomu hormonu stresu – kortyzolu. Zna pod nazwą jako żeń-szeń indyjski zasłynęła m.in. z działania relaksacyjnego i uspokajającego, poprawiającego jakość snu.

Nootropowa Bacopa monnieri

Kolejną rośliną zastosowaną w tym niesamowitym kompleksie jest Bacopa monnieri, która wykazuje bardzo silne działanie nootropowe. Wspomaga ona proces zapamiętywania, uczenia się i koncentracji. Szczególnie doceniana jest przez osoby pracujące umysłowo, którym zależy na poprawie wydajności i efektywności.

Neuroprotekcyjna L-teanina i inne dodatki

By jeszcze bardziej pobudzić nasze neurony do działania zastosowano l teanina, czyli substancję pochodzenia aminokwasowego, która zaliczana jest do nootropów. Poprawia ona funkcje poznawcze, pamięć i działa neuroprotekcyjnie, czyli chroni mózg. Dodatkowo wykazuje działanie przeciwstresowe i antydepresyjne. Dodano również niacynę oraz szafran, które działają na układ nerwowy i wykazują działanie relaksacyjne.

ALLNUTRITION GOOD TRIP ADAPTO to preparat, który pomoże Ci nie tylko w przetrwaniu trudów dnia codziennego, ale sprawi, że dobre nastrój i samopoczucie będą Twoimi kompanami.

W artykule mówimy o: Zdrowie