Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

GOOD TRIP na poprawę nastroju i samopoczucia

GOOD TRIP na poprawę nastroju i samopoczucia
Dzisiejsze czasy charakteryzuje życie pod presją nie tylko w sferze zawodowej, ale również w życiu ogólnospołecznym, czy rodzinnym. Coraz częściej z tego powodu odczuwamy napięcie nerwowe, spadek nastroju i ogólny stres, co w konsekwencji może doprowadzić nawet do choroby.

Według WHO depresja jest jedną z najczęściej występujących chorób na świecie, a do 2030 roku ma stać się niestety numerem jeden. Statystyki wskazują, że w Polsce około jednego miliona ludzi zmaga się z depresją, jednak musimy pamiętać, że nie jest to jedyny problem.

To może pomóc - GOOD TRIP

By życie nabrało barw, a codzienne problemy stały się dla nas mniej uciążliwe i stresogenne marka ALLNUTRITION stworzyła kompleksowy preparat o silnym działaniu adaptogennym. ALLNUTRITION GOOD TRIP to wieloskładnikowy suplement, którego głównym zadaniem jest wpływ na polepszenie naszego nastroju i samopoczucia, oraz poprawienie naszej odporności na sytuacje stresowe.

Działanie antylękowe i antydepresyjne

GOOD TRIPGłównym składnikiem jest Schisandra chinensis, czyli cytryniec chiński, ta znana od pokoleń roślina wykazuje silne działanie przeciwlękowe oraz poprawiające samopoczucie. W Chinach wykorzystywano ją do walki z depresją, nadmierną pobudliwością i demencją. Stymuluje ona ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia sprawność umysłową. U jego boku stanęła Rhodiola rosea, która potęguje działanie antydepresyjne. Dodatkowo stymuluje przywrócenie stabilności emocjonalnej i ułatwia zasypianie. Zawarte w różeńcu salidrozydy hamują rozpad ważnych dla naszego samopoczucia neuroprzekaźników, takich jak dopaminy i serotoniny.

Wszechstronność Ashwagandhy

ALLNUTRITION GOOD TRIP ADAPTO nie obyłoby się oczywiście bez bardzo znanej Ashwagandhy, która wpływa na obniżenie poziomu hormonu stresu – kortyzolu. Zna pod nazwą jako żeń-szeń indyjski zasłynęła m.in. z działania relaksacyjnego i uspokajającego, poprawiającego jakość snu.

Nootropowa Bacopa monnieri

Kolejną rośliną zastosowaną w tym niesamowitym kompleksie jest Bacopa monnieri, która wykazuje bardzo silne działanie nootropowe. Wspomaga ona proces zapamiętywania, uczenia się i koncentracji. Szczególnie doceniana jest przez osoby pracujące umysłowo, którym zależy na poprawie wydajności i efektywności.

Neuroprotekcyjna L-teanina i inne dodatki

By jeszcze bardziej pobudzić nasze neurony do działania zastosowano l teanina, czyli substancję pochodzenia aminokwasowego, która zaliczana jest do nootropów. Poprawia ona funkcje poznawcze, pamięć i działa neuroprotekcyjnie, czyli chroni mózg. Dodatkowo wykazuje działanie przeciwstresowe i antydepresyjne. Dodano również niacynę oraz szafran, które działają na układ nerwowy i wykazują działanie relaksacyjne.

ALLNUTRITION GOOD TRIP ADAPTO to preparat, który pomoże Ci nie tylko w przetrwaniu trudów dnia codziennego, ale sprawi, że dobre nastrój i samopoczucie będą Twoimi kompanami.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.