Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Siłownie w Polsce ponownie otwarte?

Siłownie w Polsce ponownie otwarte?
Od 17 października wszystkie kluby fitness, siłownie, baseny i aquaparki zostały zamknięte. Niektóre lokalne siłownie zdecydowały się otworzyć pod pretekstem przygotowań członków klubu do zawodów. Teraz także jedna z największych sieci klubów fitness w Polsce, jaką jest Zdrofit, otwiera się również dla szerszego grona (w wybranych lokalizacjach).

Informacja od sieci Zdrofit

„Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa wskazane kluby fitness będą działać z zachowaniem podwyższonego reżimu sanitarnego i wyłącznie dla osób uprawiających sport w ramach zorganizowanych zajęć sportowych (w tym zajęć fitness).”

Czy kolejne sieciówki pójdą tą sama drogą?

Zdrofit, który jest jedną z największych sieci klubów fitness w Polsce, postanowił dłużej nie czekać na koniec lockdownu i skorzystał z przepisów, które pozwalają otworzyć obiekty pod warunkiem, że działają w podmiotach wykonujących działalność leczniczą przeznaczonych dla pacjentów, są przeznaczone dla osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzeń sportowych lub są przeznaczone dla studentów i uczniów – w ramach zajęć na uczelni lub w szkole.

Już wczoraj klubowicze w Warszawie, Gdańsku i Gdyni mogli ponownie wykonać trening w pełnym reżimie sanitarnym. Dodatkowo wprowadzone zostały 15-minutowe przerwy sanitarne, nad którymi czuwają pracownicy. Sieć zapewnia, że kluby, które zostały otwarte (póki co 50 ze 150, które posiada spółka) należą do obiektów wielkopowierzchniowych i są zlokalizowane w nowoczesnych budynkach.

Z pewnością wszyscy członkowie klubu są zadowoleni z tej decyzji. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy kolejne duże sieci takie jak: Premium Gym, McFit, Fabryka Formy czy Calypso, również zdecydują się na otwarcie swoich obiektów. 

Źródła: https://bit.ly/34YbexX

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.